23 października 1949 |
Krzyk jarzębiny
Kubacki Wacław
postać: Wojciech reżyseria: Bujański Jerzy Ronard teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
9 grudnia 1949 |
Lubow Jarowaja
Konstanty Treniew
postać: Chruszcz reżyseria: Dąbrowski Bronisław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
30 czerwca 1950 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Woźny reżyseria: Dąbrowski Bronisław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
19 maja 1951 |
Nie trzeba się zarzekać
Musset Alfred
postać: Służący reżyseria: Kaliszewski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
21 marca 1952 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Murarz II reżyseria: Szletyński Henryk teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
1 sierpnia 1952 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Służący reżyseria: Krzemiński Władysław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
28 marca 1953 |
Epidemia
Józef Narzymski
postać: Jan reżyseria: Kaliszewski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
18 lipca 1953 |
Grzegorz Dyndała
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Woźnik Władysław teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
18 lipca 1953 |
Grzegorz Dyndała
Molière
postać: Pietrek reżyseria: Woźnik Władysław teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
26 września 1953 |
Nie igra się z miłością
Alfred de Musset
postać: Wieśniak reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Poezji, Kraków
|
31 października 1953 |
Domek z kart
Maria Koszyc, Emil Zegadłowicz
postać: Sprzedawca gazet reżyseria: Kaliszewski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
2 marca 1954 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Praeses reżyseria: Nowakowski Wacław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
27 lutego 1955 |
Legenda o miłości
Hikmet Nazim
postać: Derwisz; Mieszczanin trzeci reżyseria: Mrożewski Zdzisław teatr: Stary Teatr, Kraków
|
12 lutego 1956 |
Święta Joanna
George Bernard Shaw
postać: Służący reżyseria: Krzemiński Władysław teatr: Stary Teatr, Kraków
|
8 lipca 1956 |
Huzarzy
Pierre Aristide Breal
postać: Giacomo reżyseria: Bujański Jerzy Ronard teatr: Stary Teatr, Kraków
|
16 lutego 1957 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Bagatelka reżyseria: Zawistowski Roman teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 lipca 1957 |
Czarująca szewcowa
Federico García Lorca
postać: Ksiądz reżyseria: Kantor Tadeusz, Słojkowski Marian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 marca 1958 |
Jaki piękny dzień!
Michel de Ghelderode
postać: Pierwszy żołnierz reżyseria: Kaliszewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 listopada 1958 |
Stan oblężenia
Albert Camus
postać: Rybak reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1958 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
postać: Węgiełek reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 kwietnia 1959 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Dyzma Bekiesz reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 czerwca 1959 |
Geniusz sierocy
Maria Dąbrowska
postać: Łukasz Opaliński reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 1959 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Drugi chłop ukraiński reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1959 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Phosphoridos reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1960 |
Rakieta Alfa 1
Zbigniew Niemczynowski
postać: Vice-vice minister Ser reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1960 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Jeden z chóru starców argejskich reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 września 1960 |
Ponad wszystko, najokrutniejszy jest król
Nisim Aloni
postać: Doradca Rechawama reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1960 |
Dziejowa rola Pigwy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Uczestnik pogrzebu reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1960 |
Dziejowa rola Pigwy
Jerzy Broszkiewicz
postać: Asystent II reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1960 |
Trzy pary pantofelków
Irena Prusicka
postać: Koszałek Opałek reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1960 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Jerzy Krasowski
postać: Burmistrz reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1960 |
Radość z odzyskanego śmietnika
Jerzy Krasowski
postać: Podoficer, Polityk reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 grudnia 1961 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Ob. Kugiel reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 maja 1962 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Gość na balu reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 maja 1962 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Tomasz reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 maja 1962 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 1962 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Ludożerca reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 1962 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Masztalerz II reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1963 |
Androkles i lew
George Bernard Shaw
postać: Gladiator reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 lipca 1963 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Muzykant II reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1963 |
Złota rybka
Władysław Jarema
postać: Generał reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1963 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Krystian Iwanowicz Hibner reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1963 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Kupiec II reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1963 |
Inkarno
Kazimierz Brandys
postać: Prof. Koshito reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 1964 |
Tylko dziewięćdziesiąt dziewięć (z Teresą Iżewską)
Teresa Iżewska, Piotr Paradowski
postać: Wasia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 marca 1964 |
Krótka rozprawa między panem, wójtem a plebanem
Mikołaj Rej
postać: Wójt reżyseria: Kotas Ryszard teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 maja 1964 |
Śmierć na gruszy
Witold Wandurski
postać: Żołnierz I reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lipca 1964 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lipca 1964 |
Siedmiu przeciw Tebom
Ajschylos
forma twórczości: role reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 października 1964 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
postać: Kuba reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 października 1964 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
postać: Marszałek reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1964 |
Popioły
Jerzy Broszkiewicz
postać: Chirurg reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 stycznia 1965 |
Puste pole
Tadeusz Hołuj
postać: Kukułka reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1965 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Gospodarz oberży reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1965 |
Don Kichot
Miguel de Cervantes
postać: Staruch bez kija reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1965 |
Król Agis
Juliusz Słowacki
postać: Mieszczanin III reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1965 |
Misterium Buffo
Włodzimierz Majakowski
postać: Mandaryn reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 maja 1966 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Perełka reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 lipca 1966 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Diabeł pierwszy reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 października 1966 |
Skowronek
Jean Anouilh
postać: Ojciec reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 stycznia 1967 |
Blues dla pana Charlie
James Baldwin
postać: Woźny reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 1967 |
Żółta szlafmyca
Franciszek Zabłocki
postać: Służący reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 kwietnia 1967 |
Zygmuntowskie czasy
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Albertus reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 kwietnia 1967 |
Zygmuntowskie czasy
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Żebrak II reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 kwietnia 1967 |
Bunkier
Miklos Meszoly
postać: I Stary wieśniak reżyseria: Cywińska-Adamska Izabella teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 września 1967 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Tyburcjusz reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcic zalotnik reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 maja 1968 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Agent Dąsik reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 maja 1968 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Robotnik IV reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1968 |
Znaleziony kufer
Jan Vladislav
postać: Pan z Skorodaria reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 listopada 1968 |
Ballada wigilijna, czyli jak Marek, Jan, Mateusz i Łukasz z Teatru Ludowego do Betlejem szli
Ernest Bryll
postać: Trąba reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 lutego 1969 |
Filip z prawdą w oczach
Janusz Krasiński
postać: Kelner reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 1969 |
Otello, czyli tragedia szlachetnego Murzyna z Wenecji
William Shakespeare
postać: Senator II reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 czerwca 1969 |
Droga wiodła przez Narvik
Ksawery Pruszyński
postać: Humeny reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1969 |
Król Jan według Szekspira
Friedrich Dürrenmatt
postać: Pierwszy mieszczanin reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 marca 1970 |
Czajka
Antoni Czechow
postać: Jakub reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 lipca 1970 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Prawnik reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Grzegorz reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1970 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Kwicołap reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 1971 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Ojciec reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 kwietnia 1971 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Wujek reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lipca 1971 |
Żołnierz i królewna
Hans Christian Andersen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lipca 1971 |
Żołnierz i królewna
Hans Christian Andersen
postać: Herold reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 listopada 1971 |
Sennik współczesny
Tadeusz Konwicki
postać: Dębicki, torowy reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 grudnia 1971 |
Samokrytyka
Leon Pawlik
postać: Człowiek do spraw specjalnej wagi reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1972 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Iwan Pietrowicz reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1972 |
Farsa mrocznych
Michel de Ghelderode
postać: Rapiur reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 września 1972 |
Don Juan
Molière
postać: Don Luis reżyseria: zespół teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 listopada 1972 |
Klęska
Aleksander Fadiejew
postać: Dziadek Pika reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1973 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Don Jacinto de Gouzdrala Gouzdrez reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1973 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 maja 1973 |
A jak królem, a jak katem będziesz
Tadeusz Nowak
postać: Proboszcz reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 października 1973 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 października 1973 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
postać: Bartolo reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 lutego 1974 |
Linia
Jerzy Wawrzak
postać: Cendrowski reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 kwietnia 1974 |
Car Fiodor
Aleksiej Tołstoj
postać: Bogdan Kuriukow reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lipca 1974 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Valdivieso reżyseria: Filipski Ryszard teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 września 1974 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 lutego 1975 |
Noc wigilijna
Andrzej Kozak
postać: Zaporożec reżyseria: Kozak Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 1976 |
Krawcy szczęścia
Tadeusz Kwinta
postać: Discepueriasz reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1976 |
Nasza patetyczna
Jan Bijata
postać: Chór reżyseria: Filipski Ryszard teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1976 |
Nasza patetyczna
Jan Bijata
postać: Mężczyzna reżyseria: Filipski Ryszard teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1976 |
Romans z wodewilu
Władysław Krzemiński
postać: Józek reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 maja 1977 |
Placówka
Bolesław Prus
postać: Łukasiak reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 lutego 1978 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Służący reżyseria: Witkiewicz Kazimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1978 |
Bolesław Śmiały. Skałka
Stanisław Wyspiański
postać: Mnich reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1978 |
Bolesław Śmiały. Skałka
Stanisław Wyspiański
postać: Kaleka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 maja 1978 |
Bolesław Śmiały. Skałka
Stanisław Wyspiański
postać: Chłop reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 października 1979 |
Konrad Wallenrod
Adam Mickiewicz
postać: Krzyżak reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1979 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jeden z chóru reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1979 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Stolarz reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 czerwca 1980 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
postać: Król Goździk reżyseria: Kmieciński Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 stycznia 1981 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Krakowiak II reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Arystokrata reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1982 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Rewolucjonista reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 stycznia 1983 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Karlo reżyseria: Kwinta Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 marca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Koniuch reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 października 1983 |
Ludojadka
Iwan Radojew
postać: Danczo reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Oficer reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Widz reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 stycznia 1985 |
Czas nasturcji
Barbara Wachowicz
postać: Szatanię III reżyseria: Głuszczak Bohdan, Ulewicz Wacław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|