1 października 1978 |
Szaleństwa panny Ewy
Makuszyński Kornel wg
postać: Michał Rogalik reżyseria: Wilhelm Waldemar teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
23 lutego 1979 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Joca Skokic reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
1 marca 1980 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
postać: Gajowy II reżyseria: Ronczewski Ryszard teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 listopada 1980 |
Zapach dojrzałej pigwy
Druce Ion
postać: Uczeń reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
12 grudnia 1980 |
Hamlet i inni
Markiewicz Wojciech
postać: Hamlet reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
2 maja 1981 |
Filomena Marturano
Eduardo De Filippo
postać: Humberto reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
12 czerwca 1982 |
Gra miłości i śmierci
Romain Rolland
postać: Taffates reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 1982 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Deputowany II reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 1982 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Kat I reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Duchowny reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 czerwca 1983 |
Fantasticks
Tom Jones, Harvey Schmidt
postać: Mortimer reżyseria: Zychówna Jagienka A. teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 grudnia 1983 |
Słodkie miasto
Poliakoff Stephen
postać: Rex reżyseria: Kamiński Emilian teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 grudnia 1983 |
Syn marnotrawny
Trembecki Stanisław
postać: Hołotkiewicz reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 grudnia 1983 |
Syn marnotrawny
Stanisław Trembecki
postać: Hołotkiewicz reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
18 lutego 1984 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Robotnik reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 listopada 1984 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Turysta reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
5 kwietnia 1985 |
Wieczernik
Ernest Bryll
postać: Piotr reżyseria: Wajda Andrzej teatr: poza teatrem
|
16 listopada 1985 |
Balkon
Jean Genet
postać: Mężczyzna-wersja II reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 grudnia 1985 |
Maria i Woyzeck
Georg Büchner
postać: Andres reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 kwietnia 1986 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Gość reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 października 1986 |
Przeklęte tango
Manuel Puig
postać: Juan reżyseria: Szurmiej Lena teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 stycznia 1987 |
Garaż
Emil Bragiński, Eldar Riazanow
postać: Członek Spółdzielni w ciemnych okularach reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 września 1987 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Rekwizytor reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 lutego 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Cygan reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 lutego 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Mężczyzna reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 grudnia 1988 |
Noc do stracenia
Sieroszewski Wacław
forma twórczości: role reżyseria: Bilińska Ewa teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
12 grudnia 1988 |
Nic do stracenia czyli ...
Sieroszewski wacław
forma twórczości: muzyka reżyseria: Bilińska Ewa teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
28 stycznia 1989 |
Paweł Pierwszy
Dymitr Mereżkowski
postać: Rozen reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 grudnia 1989 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 kwietnia 1990 |
Przesłuchanie
Eori Istvan
forma twórczości: role reżyseria: Wójcik M.T.,Boukołowski H. teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
28 października 1991 |
Tak się nie kocha
Nowak Tadeusz
forma twórczości: role reżyseria: Boukołowski Henryk teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
21 listopada 1991 |
Polowanie na karaluchy
Janusz Głowacki
postać: Urzędnik emigracyjny reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 maja 1992 |
Księga czasu
Bruno Schulz
postać: Gunter reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
6 czerwca 1993 |
Matka noc
Vonnegut Kurt
postać: Goebels reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 lutego 1994 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 kwietnia 1994 |
Czytadło
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Gliński Robert teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|