23 września 2000 |
Pinokio, czyli muzyczna opowieść o dobrym wychowaniu
Tomasz Bajerski, Cezary Domagała
forma twórczości: role reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 września 2000 |
Wesele, wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Haneczka reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
2 grudnia 2000 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Zofia reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2001 |
Sytuacje rodzinne
Biljana Srbljanović
postać: Pies reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 września 2001 |
Wilki i owce
Aleksander Ostrowski
postać: Głafira Aleksiejewna reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 stycznia 2002 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Chłop II reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 października 2002 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Bill, Przysięgły, Karta reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 listopada 2002 |
Spokój w głowie
Feusette Tymon wg
forma twórczości: role reżyseria: Hynek Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 grudnia 2002 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Diabeł reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 grudnia 2002 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Disperanda reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2003 |
Chłopi (część II - Zima)
Władysław Reymont
postać: Magda reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
3 kwietnia 2003 |
Niepoprawni
Juliusz Słowacki
postać: Helenka reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
3 maja 2003 |
Chłopi (część III - Wiosna)
Władysław Reymont
postać: Magda reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
26 czerwca 2003 |
Format: Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Maria reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 września 2003 |
Chłopi (część IV - Lato)
Władysław Reymont
postać: Magda reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
7 listopada 2003 |
Emilia Galotti
Gothold Ephraim Lessing
postać: Emilia Galotti reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 kwietnia 2004 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Chór reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 kwietnia 2004 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Dziewka reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 maja 2004 |
Rajmund i Julka
Ray Tomasz
postać: Julka Kapulewicz reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
11 września 2004 |
Sinobrody nadzieja kobiet
Dea Loher
postać: Judyta reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 października 2004 |
Kot w butach
Januszewska Hanna
postać: Panna Strużanka I reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 października 2009 |
Dziady cz.II
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
16 grudnia 2011 |
Sny
Iwan Wyrypajew
forma twórczości: role reżyseria: Iber Cezary teatr: Teatr BOTO, Sopot
|
21 września 2013 |
Całoczerwone
.
forma twórczości: scenariusz reżyseria: Nalepa Adam teatr: Teatr BOTO, Sopot
|
21 września 2013 |
Całoczerwone
.
forma twórczości: role reżyseria: Nalepa Adam teatr: Teatr BOTO, Sopot
|