14 września 2002 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Figaro reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 kwietnia 2003 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Małgorzata reżyseria: Apke Fred teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
27 września 2003 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Mańka reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 stycznia 2004 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Machulski Jan teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
27 marca 2004 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pani Młoda reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
13 września 2004 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Julia reżyseria: Peszek Jan, Zadara Michał teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
23 października 2004 |
Norblin Zakład Wytopu Snów imieniem Zantmana
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Czuj Łukasz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
15 stycznia 2005 |
Pętla
Marek Hłasko
postać: Krystyna reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 stycznia 2005 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Julia reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 kwietnia 2005 |
Śmierć i dziewczyna
Dorfman Ariel
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wortman Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 kwietnia 2005 |
Śmierć i dziewczyna
Dorfman Ariel
postać: Paulina Salas reżyseria: Wortman Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 czerwca 2005 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Sonia reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 listopada 2005 |
Baby pruskie
Alicja Bykowska-Salczyńska
postać: Nadieżda - Szefowa Przemytniczek reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 grudnia 2005 |
Bliżej
Patrick Marber
postać: Alice reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
21 stycznia 2006 |
Milczenie
Stephenson Shelagh
postać: Psychiatra reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 marca 2006 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Nieznajomy, Ona reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 maja 2006 |
Agnes od Boga
John Pielmeier
postać: Marta reżyseria: Michałowska Lucyna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 października 2006 |
Podróż do wnętrza pokoju
Walczak Michał
postać: Kurtyna reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2006 |
Niech żyje bal!
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Niemaszek Wiesława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 marca 2007 |
Napis
Sibleyras Gerald
postać: Pani Lebrun reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 listopada 2007 |
Hedda Gabler
Henrik Ibsen
postać: Hedda Gabler reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 października 2008 |
Żydówek nie obsługujemy
Mariusz Sieniewicz
postać: Ważniejsza reżyseria: Jędrzejas Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 lutego 2009 |
Produkt
Mark Ravenhill
postać: Olivia reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 października 2009 |
Sanatorium pod Klepsydrą
Bruno Schulz
postać: Adela reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|