2 grudnia 1963 |
Księżna Maja
Leo Kiaczeli
postać: Narrator reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1964 |
Świadectwo
Bogdan Ostromęcki
postać: Poeta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1964 |
Sachem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Szczepański Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1965 |
Agezylaus
Juliusz Słowacki
postać: Kleombrotus II reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1965 |
Zła muzyka
William Faulkner
postać: Autor reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1965 |
O róży, o słowiku
Anna Kowalska
postać: Mężczyzna reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1965 |
Znak szczególny
Andrzej Mularczyk
postać: Andrzej Zdobysław reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 1966 |
Pierścień Wielkiej Damy
Cyprian Kamil Norwid
postać: Graf Szeliga reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 listopada 1966 |
Pociemniałe lustra
Anna Achmatowa, Aleksander Błok
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1966 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Ketling reżyseria: Płaczek Edward, Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1967 |
Gwiazda piołun
Władysław Terlecki
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1967 |
Poeta nowego wieku
Guillaume Apollinaire, Julia Hartwig
postać: Narrator reżyseria: Szczepański Teodor teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1967 |
Lalka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Szczepański Teodor teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1967 |
Jaskółka
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Wilhelm reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1967 |
Trzecia zasada Newtona
Jadwiga Skotnicka
postać: Alek reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1967 |
Historia o starym wdowcu z 1637 roku
Peter Hacks
postać: Narrator reżyseria: Szczepański Teodor teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1968 |
Acheron w samo południe
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1968 |
Oliwka
Rafael Alberti
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1969 |
Pod Blachą
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Szambelan Pokutyński reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1969 |
Campeador
Maria Teresa Leon
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Felicja teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1969 |
Morderca w czerwonym skafandrze
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Karol reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1969 |
Głosy z tamtego świata
Aleksander Minkowski
postać: August reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Oficer AK reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1969 |
Powstanie Warszawskie
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1970 |
Z legend dawnego Egiptu
Bolesław Prus
postać: Horus reżyseria: Szczepański Teodor teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1971 |
Mindowe
Juliusz Słowacki
postać: Hejdenrich reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1971 |
Homo Führer
Bronisław Wiernik
postać: Speidel reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1971 |
Poeta zamordowany
Guillaume Apollinaire
postać: Narrator reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1971 |
Poeta zamordowany
Guillaume Apollinaire
postać: Narrator reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1971 |
Poeta zamordowany
Guillaume Apollinaire
postać: Narrator reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1972 |
Balet polski
Józef Ozga-Michalski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1972 |
Podróż nocna
Władysław Terlecki
postać: Romuald Traugutt reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1972 |
Krakus
Cyprian Kamil Norwid
postać: Krakus reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1972 |
Światło zielonej rakiety
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1972 |
Żądam satysfakcji
Wanda Falkowska, Wanda Padwa
postać: Redaktor naczelny reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1972 |
Czy tak właśnie było
Kazimierz Strzałka
postać: Gorhan reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Pułkownik Max Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Dachter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1973 |
Sprawa brzeska
Mieczysław Szerer
postać: Głos II reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Doktor Kurt Diebner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1973 |
Admirał i jego czart
Jerzy Bogdan Rychliński
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Doktor Diebner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1973 |
Pani Walewska
Wacław Gąsiorowski
postać: Bertrand reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Doktor Diebner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Doktor Diebner reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1973 |
Pani Walewska
Wacław Gąsiorowski
postać: Bertnard reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Komandor reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1973 |
Kryptonim "Pommernstellung DL"
Janusz Korczak
postać: Major reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1973 |
Fromborska baszta
Zbigniew Jerzyna
postać: Kopernik reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1973 |
Pieśń o Rolandzie
Anonim
postać: Oliwier reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 marca 1974 |
Ostatnie słowo
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1974 |
Ostatnie słowo
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1974 |
Ostatnie słowo
Marcin Wolski
postać: Tlichert reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1974 |
Duch Białowieży
Aleksander Omiljanowicz
postać: Fryvatt reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1974 |
Duch Białowieży
Aleksander Omiljanowicz
postać: Fryvatt reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Edward Stettinius reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1974 |
Niobe
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Komandor Wright reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Ksiądz Piotr reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1975 |
Poeci u króla Stasia
Danuta Hrehorowicz
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1975 |
Wszystko po drodze
Maciej Zembaty
forma twórczości: role reżyseria: Habielski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Doktor Burger reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1976 |
Nad brzegami Zodiaku: Oratorium
Emil Zegadłowicz
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1976 |
Bramy Lipska
Jan Dobraczyński
postać: Książę Szwarzenberg reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1976 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1976 |
W cieniu Sfinksa
Krzysztof Rogoziński, Wiktor Żwikiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1977 |
Grand Hotel
Krystyna Bronżewska
postać: Głos mężczyzny reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 listopada 1977 |
Białe pawie
Zofia Orszulska
postać: Tadeusz Żeleński reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Narrator prezentujący reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1978 |
Pozdrowienia dla wszystkich, Marks
Günter Kartofen, Hans Pfeiffer
postać: Fryderyk Engels reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1978 |
Kapitulacja Berlina
Wsiewołod Wiszniewski
postać: Generał Krebs reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1978 |
Kapitulacja Berlina
Wsiewołod Wiszniewski
postać: Generał Krebs reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1983 |
Sprawa Bagińskiego i Wieczorkiewicza
Maria Komorowska
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1984 |
Proces Giordana Bruna
Krzysztof Adamski
postać: Gabriel da Saluzzo reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1984 |
Proces Giordana Bruna
Krzysztof Adamski
postać: Gabriel da Saluzzo reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1984 |
Ziemia rozdarta
Kazimiera Iłłakowiczówna
postać: Mikołaj von Bantsch reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lipca 1984 |
Włókno Claperiusa
Konrad Fiałkowski
postać: Robert reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1984 |
Opowiastki filozoficzne
Karol Čapek
postać: Annasz reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 lipca 1987 |
Urząd
Tadeusz Breza
postać: Ksiądz Miros reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1988 |
Wilk stepowy
Herman Hesse
postać: Mozart reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1989 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Profesor Chouart reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1989 |
Koniec rozdziału
John Galsworthy
postać: Adrian Cherrell reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1989 |
Nieobjęta Ziemia
Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1990 |
Pod słońcem szatana
Georges Bernanos
postać: Donissan reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1990 |
Nie ma rajów innych niż raj utracony
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Żyć z Picassem
Francoise Gilot, Carlton Lake
postać: Pablo Picasso reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1990 |
Wyznania
Święty Augustyn
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1991 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1991 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1991 |
Msza za miasto Arras
Andrzej Szczypiorski
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1991 |
Razem czy osobno?
Robert Graves, Zbigniew Herbert, Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1991 |
Austeria
Julian Stryjkowski
postać: Ksiądz reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Harriman reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1992 |
Golgota
Stanisław Brejdygant
postać: Xenos reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1992 |
Golgota
Stanisław Brejdygant
postać: Xenos reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1992 |
Golgota
Stanisław Brejdygant
postać: Xenos reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 1992 |
Krzyżowcy
Zofia Kossak-Szczucka
postać: Papież reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1992 |
Ksiądz Marek
Juliusz Słowacki
postać: Regimentarz reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1992 |
Młyn Bałtaragisa
Kazys Boruta
postać: Autor reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 1992 |
Młyn Bałtaragisa
Kazys Boruta
postać: Autor reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1992 |
Młyn Bałtaragisa
Kazys Boruta
postać: Autor reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1992 |
Juliusza Słowackiego sny ostatnie
Juliusz Słowacki
postać: Major reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1992 |
Krzyk
Jan Krzysztofczyk
postać: Asystent reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1993 |
Drzewo
Wiesław Myśliwski
postać: Hrabia Kalinowski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1993 |
Misja ostatniej nadziei
Janusz Korczak
postać: Roosevelt reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1993 |
Otwarte niebo
Czesław Mirosław Szczepaniak
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1993 |
Prorok
Khalil Gibran
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 lipca 1993 |
Gaz skazańców
Raymond Chandler
postać: Hugo Candless reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1993 |
Czysta robota
Raymond Chandler
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1993 |
Ryba płynie za mordercą
Ireneusz Iredyński
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1994 |
Jaką nam duszę przypiszą
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1994 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Narrator reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1994 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
postać: Hrabia Justus Agenor de Baraglioul reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1994 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
postać: Hrabia Justus Agenor de Baraglioul reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1994 |
Pewne nieba
Alicja Bykowska-Salczyńska
forma twórczości: role reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1994 |
Autoportret z kobietą
Andrzej Szczypiorski
postać: Przechodzień teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 1994 |
Rybak i geniusz
Bolesław Leśmian
postać: Geniusz Sakar reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1995 |
1934
Alberto Moravia
postać: Shapiro reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1995 |
Gra w klasy
Julio Cortazar
postać: Narrator reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1995 |
Kościół w Skaryszewie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Narrator reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1995 |
Balkon przy głównej ulicy
Andrzej Mularczyk
postać: Stary reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1995 |
Morderstwo w Senacie
Piotr Kitrasiewicz
postać: Juliusz Cezar reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1996 |
Debora
Marek Sołtysik
postać: Jakub Bursin reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1996 |
Ognisty anioł
Walery Briusow
postać: Agrypa reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1996 |
Solaris
Stanisław Lem
postać: Snaut reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1996 |
Płomienie
Stanisław Brzozowski
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1996 |
Płomienie
Stanisław Brzozowski
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1996 |
Solaris
Stanisław Lem
postać: Snaut reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 marca 1996 |
Solaris
Stanisław Lem
postać: Snaut reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1996 |
W siną dal
Leonid Andrejew
postać: Aleksander Antonowicz Borsukow reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1996 |
Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki
Ignacy Krasicki
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1996 |
Planeta popiołów
David Zane Mairovitz
postać: Narrator reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1996 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Ksawery Horsztyński reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1997 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Sobieski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1997 |
Dziedzictwo
Roman Zawadzki
forma twórczości: role reżyseria: Kołbasiuk Krzysztof teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1997 |
Święty Wojciech
Tomasz Wilde
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1997 |
Święty Wojciech
Tomasz Wilde
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1997 |
Gospodyni
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1997 |
Zdrowie tych, którzy, czyli... bankiet
Noelle Renaude
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1997 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Wittemberg reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1997 |
Harmonia mundi: Gdańszczanin Kasper Foerster
Krzysztof Lipka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 marca 1998 |
Jakub Jasiński, czyli dwie Polski
Adam Mickiewicz
postać: Referendarz Wielki Litewski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 sierpnia 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stary Nowowiejski reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 2000 |
Mistrz niewidzialnej strony
Andrzej Turczyński
postać: Teofan Grek reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Ballada o parowozie
Jerzy Kierst
postać: Pasażer wsłuchujący się reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|