23 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Żołnierz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1969 |
Punkt obserwacyjny
Marian Łohutko
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1970 |
Sobotnia Góra
Roman Zmorski
postać: Narrator/Maciek reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1970 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
postać: Lokaj reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 maja 1970 |
W tył zwrot
William Faulkner
postać: Porucznik Rounie Smith reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1970 |
Trwoga w Sâo Antonio
Bolesław Żabko-Potopowicz
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1971 |
Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie
Cezary Chlebowski
postać: Stasiek reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1971 |
Homo Führer
Bronisław Wiernik
postać: Głos III reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1972 |
Niezwykłe przygody Barona de Cràc
Henri-Pierre Cami
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1972 |
Koncert Rachmaninowa
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Głos z megafonu reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1972 |
Kochankowie piekła
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Don Alvaro reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1972 |
Wypadek
Cedric G. Gilford
postać: Vince reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1972 |
Daleka jest droga do Tipperary
Anna Sudlitz
postać: Tommy Muir reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1972 |
Daleka jest droga do Tipperary
Anna Sudlitz
postać: Tommy Muir reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1972 |
Daleka jest droga do Tipperary
Anna Sudlitz
postać: Tommy Muir reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1972 |
Ojciec
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1972 |
Lenin - październik
László Gyurkó
postać: Głos reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Oficer reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1973 |
Po co pamięć
Henryk Bardijewski
postać: Inżynier reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1973 |
Kolczyk
Wiliam Irish
postać: Porucznik reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1973 |
Pierwsze w Europie
Halina Auderska, Ignacy Krasicki
postać: Franciszek Bieliński reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1973 |
Sposób na Alcybiadesa
Edmund Niziurski
postać: Wątłusz reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Porucznik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1973 |
Dom na wzgórzu
Erskine Caldwell
postać: Brad Harrison reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1973 |
Odrodzenie moralne
Pierre Gascar
postać: Adolf reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1973 |
Kryptonim "Pommernstellung DL"
Janusz Korczak
postać: Ignac reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1973 |
Kryptonim "Pommernstellung DL"
Janusz Korczak
postać: Zarychta reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1973 |
Fromborska baszta
Zbigniew Jerzyna
postać: Retyk reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1973 |
Kryptonim "Pommernstellung DL"
Janusz Korczak
postać: Niemiecki radiotelegrafista reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1973 |
Pancerni
Jerzy Zagórski
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 listopada 1973 |
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Oficer reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1973 |
Pieśń o Rolandzie
Anonim
postać: Saracen reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Świadek reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1974 |
Zrodził ich czyn
Aleksander Omiljanowicz
postać: "Sęp" reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1974 |
Posterunek
Jerzy Grzymkowski
postać: Skowroński reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Marcin Rogowski reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Marcin Rogowski reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1974 |
Topola
Jerzy Grzymkowski
postać: Zenek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1974 |
Feralny strzał
Jerzy Uśpieński
postać: Sierżant Kajka reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1974 |
Niobe
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Marcin reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Marcin Zdaniecki reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Nowakowski reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jakub reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1975 |
Spotkanie w Dreźnie
Teodor Tomasz Jeż
postać: Gustaw Reutt reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1975 |
Czerwona oberża
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1975 |
Kordian i Cham
Leon Kruczkowski
postać: Akademik reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1975 |
Arnhem - błąd czy zdrada
Andrzej Kudelski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1975 |
Sprzedawca CE/402
Giuseppe D'Agata
postać: Młody głos reżyseria: Melloni Vittorio teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1975 |
Po wyroku
Władysław Terlecki
postać: Woźny reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 1975 |
Zbrodniarz
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1975 |
Trzy wesela
Ludwik Adam Dmuszewski
postać: Karol reżyseria: Gliński Wieńczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 sierpnia 1975 |
Ostrożnie z aniołem!
Tome Arsovski
postać: Simon reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1975 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Bob van Noordwijk reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1975 |
Kodeks honorowy
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1976 |
Osądźcie sami
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lutego 1976 |
Piąta pora roku
Kazimierz Wierzyński
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1976 |
Bigos hultajski czyli Szkoła trzpiotów
Jan Drozdowski
postać: Wojewodzic reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1976 |
By dobrze było Ojczyźnie
Zofia Orszulska
postać: Zapowiadacz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1976 |
Co za noc
Kazimierz Kowalski
postać: Artur reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1976 |
Widziadła senne
Heinrich Heine
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1976 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Morgal reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1976 |
Akropol
Jerzy Putrament
postać: Wróblewski reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Bolesław Lambert reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Bolesław Lambert reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1977 |
Odysa mit powrotu
Ewa Prządka
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1977 |
Patrol podwodny - Cztery opowieści porucznika Herberta
Janusz Meissner
postać: Niemiec 2 reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Antek Gołąbek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 sierpnia 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Antek Gołąbek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Antek Gołąbek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1977 |
Podróż do Ziemi Świętej z Neapolu
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1977 |
Egmont
Johann Wolfgang Goethe
postać: Buyck reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1977 |
Wirus - N
Marcin Wolski
postać: Paul reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1977 |
Medea, moja sympatia
Jeremi Przybora
forma twórczości: role reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1978 |
Wolności dżuma
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lutego 1978 |
Książki zbójeckie
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1978 |
Lawa gorąca
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1978 |
Nazywam się milion
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1978 |
Słowo i czyn
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 marca 1978 |
Pieśń gasła skowana
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1978 |
Przyjaźnie północne
Magdalena Bajer
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1978 |
Świętoszek
Molière
postać: Damis reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1978 |
Miraż złota
Teodor Dreiser
postać: Dode reżyseria: Zelnik Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1978 |
Dom
Jacek Łukasiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Bentlewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1979 |
Gdzie jest Koki
Maria Czubaszek
postać: Narrator reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1980 |
Bracia Marx idą do kina
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1980 |
O syrenach i zaborczej miłości
Ludmiła Marjańska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1980 |
Rzeczywistość
Jerzy Putrament
postać: Bachrach reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1980 |
Rzeczywistość
Jerzy Putrament
postać: Bachrach reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1980 |
Rzeczywistość
Jerzy Putrament
postać: Bachrach reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1980 |
Pożegnanie z braćmi Marx
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1980 |
Wakacje kata
Jerzy Gierałtowski
postać: Zyndram reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1981 |
Epizod
Helena Drews
postać: Wojtek, brat Ewy reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1981 |
Każdy kij ma dwa końce niewątpliwie
Jerzy Pluta
postać: Inżynier Jankowski reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1981 |
Od Olszynki Grochowskiej do Gettysburga
Wiesław Feliks Fijałkowski, Marek Tadeusz Nowakowski
postać: Sobolewski reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1981 |
Magister Kulesza
Bożena Kastory
postać: Docent reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1981 |
Następca
Marek Harny
postać: Przewodniczący reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1981 |
Milczeć pogodnie
Henryk Bardijewski
postać: Edward reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1981 |
Biała gwardia
Michaił Bułhakow
postać: Adiutant reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 1983 |
Program
Dariusz Romanowski
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lutego 1984 |
Ramajana
.
postać: Król Daśaratha reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1984 |
Proces Giordana Bruna
Krzysztof Adamski
postać: Giovanni Mocenio reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1984 |
Proces Giordana Bruna
Krzysztof Adamski
postać: Giovanni Mocenio reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1984 |
Kolejne ogniwo
Gabriela Górska
postać: Porywacz I reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1984 |
Bhagawad Gita - traktat etyczny starych Indii
Krystyna Krajcewicz
forma twórczości: role reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1984 |
Błyskawica
Jerzy Grum
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Brygada pościgowa
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Pawlak, Władysław Zaczkiewicz
postać: Głos 3 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1985 |
James Joyce
Leszek Marek Adamczyk
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1985 |
Powrót do wiśniowego sadu
Elżbieta Staniszewska, Hanna Szof
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1985 |
Aplauz
Henryk Bardijewski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1985 |
Mokusatsu, czyli prawdziwy koniec wielkiej wojny
Ewa Ziegler
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1985 |
Mokusatsu, czyli prawdziwy koniec wielkiej wojny
Ewa Ziegler
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1985 |
Powstańczy szpital w Tworkach
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1985 |
Powstańczy szpital w Tworkach
Zofia Orszulska
postać: Dyrektor Mateusz Siemionkin reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1985 |
Wielki wyścig: Scott - Amundsen
Aleksander Nebelski
forma twórczości: role reżyseria: Nebelski Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1985 |
Cmentarz jest ogrodem, co ma piękna wiele
Guillaume Apollinaire
postać: Mężczyzna reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 2005 |
Pan Zdzich promuje pyzlankę
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Kanadyjczyk reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 2007 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Eurymachos reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 2022 |
Maria
Antoni Malczewski
postać: Chłop reżyseria: Machowski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|