23 października 1982 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Waśka Piepieł reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 stycznia 1983 |
Terroryści
Iredyński Ireneusz
postać: Numer Siedem reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 marca 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Marcello reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 czerwca 1983 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Wacław reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 września 1983 |
Nowe szaty króla
Aleksander Maliszewski
postać: Herold II reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 1983 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: IV Dostojnik reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Gehenna reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wariat I reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 kwietnia 1984 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
postać: Piotr reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 grudnia 1984 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1984 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyryl reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 marca 1985 |
Pan Damazy
Bliziński Józef
postać: Seweryn reżyseria: Metzler Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Tadeusz reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 września 1985 |
Marchołta misterium ...
Kasprowicz Jan
postać: Kopidołek reżyseria: Pacocha Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 września 1985 |
Marchołta misterium ...
Kasprowicz Jan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pacocha Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 listopada 1985 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Piotr Iwanowicz Dobczyński reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 stycznia 1986 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chleburad reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 stycznia 1986 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Pachoł Heroda reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1986 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kasper reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 czerwca 1986 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Bulbo reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 lutego 1987 |
Stuknięta
Gelman Aleksander
postać: Kierowca Wiktora Nikołajewicza reżyseria: Grigorjan Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 listopada 1987 |
Mandat
Erdman Nikołaj
postać: Anatol reżyseria: Wilkin Aleksandr teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1988 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Myszkin reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 października 1988 |
Adam i Ewa
Michaił Bułhakow
postać: Paweł Pączek reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
26 listopada 1988 |
Opowiem wam o Esther
Marek Hłasko
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Kopeć Witold teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
18 grudnia 1988 |
Pieśń nad pieśniami
Dymny Wiesław
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 października 1990 |
Brudne ręce
Jean-Paul Sartre
postać: Karol reżyseria: Gierczak Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 listopada 1990 |
Zwracam się do rządu jej królewskiej mości
Wiktor Suworow
forma twórczości: role reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
27 listopada 1990 |
Zwracam się do rządu jej królewskiej mości
Wiktor Suworow
forma twórczości: adaptacja reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
17 lutego 1991 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1991 |
Mizantrop, czyli Żółciowy kochanek
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
30 czerwca 1991 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
postać: Kid reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 1992 |
Strych
Presser G.,Sztevanovity D....
postać: Książe,duch lat 500 reżyseria: Gali Laszlo,Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 kwietnia 1992 |
Sztukmistrz z Lublina
Singer Isaac Bashevis
postać: Chaim-Lejb,Chasyd reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 września 1992 |
Romanca
Jacek Chmielnik
postać: Lorenco reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
12 lutego 1993 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Edmund reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr Muzyczny, Lublin
|
18 września 1993 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Bażant Złoty reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 listopada 1993 |
Powrót posła
Julian Ursyn Niemcewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
26 lutego 1994 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Zbyszko Dulski reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 czerwca 1994 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Lizander reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 grudnia 1994 |
Noc listopadowa
Wyspiański Stanisław
postać: Czechowski,Faust/Mefisto reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 stycznia 1995 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
11 marca 1995 |
Gałczyński
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: realizacja, scenariusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 marca 1995 |
Gałczyński
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 1995 |
Zjazd koleżeński
Program składany sc.R.Pracz
forma twórczości: role reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Hindbad reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 lutego 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Uczeń nauczyciela muzyki reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Młodzieniec reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Wojtal reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1997 |
Wieczór Trzech Króli lub co chcecie
William Shakespeare
postać: Sebastian reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 kwietnia 1997 |
Rozmowy z katem
Moczarski Kazimierz
postać: Kazimierz Moczarski reżyseria: Sztejman Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Adolf reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Władzio (Przyjaciel i Dworzanin) reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Aramis reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 września 1998 |
Beniowski
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Kopeć Witold teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
21 września 1998 |
Beniowski
Juliusz Słowacki
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Kopeć Witold teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
5 grudnia 1998 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Kuchcik Rychcik; Lajkonik reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 grudnia 1998 |
Miłość ci wszystko wybaczy
Tuwim Julian
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
7 grudnia 1998 |
Miłość ci wszystko wybaczy
Tuwim Julian
forma twórczości: opracowanie tekstu z Elwirą Rewcio reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowiec reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Młody reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Duch Biały reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1999 |
Arkadia
Tom Stoppard
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1999 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Septimus Hodge reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 grudnia 1999 |
Romanse? Ach! Romanse ...
Program składany
forma twórczości: scenariusz reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
11 grudnia 1999 |
Romanse? Ach! Romanse ...
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
29 kwietnia 2000 |
Skąpiec
Moliere
postać: Wacław reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 2000 |
Diabelskie nasienie
Ivo Brešan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 2000 |
Diabelskie nasienie
Ivo Brešan
postać: Josip Krczelić reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
postać: Osoba z przeszłości reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 czerwca 2001 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Biondello reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jan Sobolewski reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jeden z chóru reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Zenon reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 grudnia 2001 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: role reżyseria: Kopeć Witold teatr: przedstawienie impresaryjne
|
17 grudnia 2001 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Kopeć Witold teatr: przedstawienie impresaryjne
|
23 marca 2002 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Zając reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 2002 |
Piękna Lucynda
Marian Hemar
postać: Poufalski reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Maurycy Mikołajewicz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Brat Jan reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hrabia Szarm reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 2003 |
Caligula
Albert Camus
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 2003 |
Caligula
Albert Camus
postać: Cherea reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 lutego 2004 |
Don Juan
Molière
postać: Zbójca I reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Negr reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 czerwca 2004 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Kiełbikowski reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 2004 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Woltemand reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
postać: Członek grona pedagogicznego reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 września 2005 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Nauczyciel reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Listonosz II reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Saturnin Mazurkiewicz reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 2006 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Marynarz II reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 czerwca 2006 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Doktor Hugo reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Stańczyk reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 lutego 2007 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Ferdynand Hierlinger reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2007 |
Niewolnice z Pipidówki
Michał Bałucki
postać: Literat reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 listopada 2007 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Antoni Burdowski reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2008 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Generał austriacki reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Konfederat III reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Poseł Hurko reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2008 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
postać: Parolles reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 września 2008 |
Trzy rozmowy z Panem Herbertem
Zbigniew Herbert
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Kopeć Witold teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
26 września 2008 |
Trzy rozmowy z Panem Herbertem
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Kopeć Witold teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Burmistrz reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 marca 2009 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Krasnal z biblioteki reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
postać: Oficer reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
postać: Sąsiad Władka Liszaja reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 2010 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Zabójca reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Brat Franciszek reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
postać: Kapitan reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 2011 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 2012 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 kwietnia 2014 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Tubal reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2014 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Pan z widowni reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2014 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Obywatel Elidy reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Przedstawiciel Sparty reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 marca 2016 |
Pan Tadeusz, czyli Ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Jankiel reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2017 |
Marat/Sade
Peter Weiss
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 września 2017 |
Obrona Sokratesa
Platon
forma twórczości: reżyseria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
16 września 2017 |
Obrona Sokratesa
Platon
forma twórczości: role reżyseria: Kopeć Witold teatr: przedstawienie impresaryjne
|
15 września 2018 |
Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 marca 2019 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Policjant z zasadami reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 marca 2020 |
Antygona w Nowym Jorku
Janusz Głowacki
postać: Sasza reżyseria: Hussakowski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|