6 listopada 1979 |
Ballada o rewolucji
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Zbrożek Jacek teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
30 grudnia 1979 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Brighella reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
4 marca 1980 |
Ponad mogiły
Juliusz Słowacki
postać: Nieznajomy II teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
17 maja 1980 |
Ferdynand Wspaniały
Ludwik Jerzy Kern
postać: Ferdynand reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
10 września 1980 |
Sto szaleństw czyli Nowy Don Kiszot
Aleksander Fredro
postać: Wieśniak reżyseria: Zbrożek Jacek teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
21 listopada 1981 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Rasiński reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 lutego 1982 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 maja 1982 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Szewc reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1982 |
Raj leniuchów, czyli Demokracja ateńska
Arystofanes
postać: Mężczyzna z chóru reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
31 grudnia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Diabeł reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
31 grudnia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Korydon reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 stycznia 1983 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
forma twórczości: role reżyseria: Wilewski Marek teatr: Scena na Piętrze, Poznań
|
26 marca 1983 |
Proces
Franz Kafka
postać: Franciszek reżyseria: Raczak Lech teatr: Teatr Polski, Poznań
|
15 maja 1983 |
Ołtarz wzniesiony sobie
Ireneusz Iredyński
postać: Tartyk reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 października 1983 |
Mistrz Olof
August Strindberg
postać: Gustaw Eriksson Waza reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 października 1983 |
Mistrz Olof
August Strindberg
postać: Oberżysta reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
7 kwietnia 1984 |
Łyżki i księżyc
Emil Zegadłowicz
postać: Herszt Złoczyńców reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Poznań
|
7 kwietnia 1984 |
Łyżki i księżyc
Emil Zegadłowicz
postać: Złoczyńca reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 maja 1984 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Gołąb reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 maja 1984 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Walet Kier reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 września 1984 |
Henryk V
Shakespeare William
postać: Hrabia Exeter reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 stycznia 1985 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 marca 1985 |
Pornografia
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Sobociński Grzegorz teatr: Scena na Piętrze, Poznań
|
22 listopada 1985 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wilewski Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
22 listopada 1985 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
postać: Grzegorz reżyseria: Wilewski Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
21 października 1986 |
Bezterminowi
Witold Szymanderski
postać: Maszał reżyseria: Sobociński Grzegorz teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
24 lutego 1987 |
Ułani
Jarosław Marek Rymkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
24 lutego 1987 |
Ułani
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Grenadier reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Flis I, Twardowski, Kawaler II reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 lutego 1988 |
Świętoszek
Molière
postać: Tartufe reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
11 listopada 1988 |
A to Polska właśnie...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
16 listopada 1990 |
Momo
Ende Michael
postać: Mistrz Godzinus reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 lutego 1991 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Innocenty reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 kwietnia 1992 |
Sztukmistrz z Lublina
Singer Isaac Bashevis
postać: Kantor,Chasyd reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 listopada 1992 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Don Kichot - Alonso - Cervantes reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 listopada 1992 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Inkwizytor reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 listopada 1992 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Kapitan inkwizycji reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1993 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Sroka reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 lutego 1994 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Zbyszko Dulski reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 grudnia 1994 |
Noc listopadowa
Wyspiański Stanisław
postać: Makrot reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 1995 |
Odprawa posłów greckich
Kochanowski Jan
postać: Aleksander reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
9 marca 1996 |
Wilk stepowy
Hesse Hermann
postać: Pablo reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Asmodeus reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Darmostrawski reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Młodzieniec reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Wróbelkowski reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Kawaler de Rochefort;Gwardzist reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Pijany żołnierz reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowiec reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wariat 2 reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 grudnia 2001 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Samson (gościnnie) reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
16 marca 2002 |
Prawdziwa historia głupiego Jasia
Radosław Figura
postać: Picuś ((gościnnie)) reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
6 kwietnia 2002 |
Starsza pani prycha
Modzelewski Marek
postać: Karol (gościnnie) reżyseria: Kokotek Bogdan teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|