9 września 1972 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
postać: Sanitariusz II reżyseria: Piaskowski Piotr teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
28 stycznia 1973 |
Ten miły, stary dom
Aleksiej Arbuzow
postać: Fryderyk reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
24 czerwca 1973 |
Bezsenność
Lucille Fletcher
postać: Vanelli reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
9 marca 1975 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Zygmunt reżyseria: Górska Irena teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
26 marca 1976 |
Kuchnia
Arnold Wesker
postać: Nicholas reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
23 października 1976 |
Nowe cierpienia młodego W.
Ulrich Plenzdorf
postać: Willi reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
19 lutego 1977 |
Prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: Franciszek reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
5 czerwca 1977 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: William reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
20 lipca 1978 |
Król IV
Grochowiak Stanisław
postać: Zausznik I reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
8 grudnia 1978 |
Odwety
Leon Kruczkowski
postać: "Roman" reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 października 1979 |
A diabłu ogarek
Wiesław Dymny
postać: Praktykant reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
12 października 1979 |
Zmierzch demonów
Roman Brandstaetter
forma twórczości: role reżyseria: Iwaniec Aleksander, Sowiński Piotr teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
11 kwietnia 1980 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
postać: Lew Sołomachin reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
14 maja 1980 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Aryst reżyseria: Pyś Marek teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
4 grudnia 1980 |
Uczeń czarnoksiężnika
Bugajski L., Żółkiewska W.
postać: Tajny radca reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
7 marca 1981 |
Jak zrobić karierę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Markiza reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 listopada 1981 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Wacław reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 marca 1982 |
Powsinogi beskidzkie
Emil Zegadłowicz
forma twórczości: role reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 marca 1982 |
Wesele u drobnomieszczan
Brecht Bertolt
postać: Przyjaciel Pana Młodego reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Hubert reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Teolog reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1982 |
Ciemny grylaż
Jerzy Dobrowolski, Stanisław Tym
postać: Beleciu reżyseria: Dobrowolski Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 stycznia 1983 |
Psie serce
Bułhakow Michaił
postać: Szwonder reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 stycznia 1983 |
Psie serce
Bułhakow Michaił
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 lutego 1983 |
Spowiedź
Broniewski Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Banaszyńska Mirosława teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 września 1983 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Trofimow Piotr Siergiejewicz reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
25 lutego 1986 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Soczewka, Zawodnik II reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 czerwca 1986 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Wilk reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 listopada 1986 |
Łunin, czyli Śmierć Kubusia Fatalisty
Edward Radziński
postać: Siermięga, Drugi mundur reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
18 lutego 1989 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Strażnik I reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|