17 kwietnia 1966 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Przyjaciel Wacława reżyseria: Konius Natalia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
20 maja 1967 |
Polskie balety
Zbigniew Turski
postać: Mężczyzna reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
20 maja 1967 |
Polskie balety
Zbigniew Turski
postać: Narzeczony reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
20 maja 1967 |
Polskie balety
Juliusz Łuciuk
postać: Syn reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
20 maja 1967 |
Polskie balety
Zbigniew Turski
forma twórczości: role reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
6 kwietnia 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Czarnoksiężnik reżyseria: Konius Natalia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
6 kwietnia 1968 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Konius Natalia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Błękitna rapsodia
George Gershwin
postać: Kolor II reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Pierwszy walc
Strauss Johann
postać: Kadet reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Błękitna rapsodia
George Gershwin
postać: Kolor I reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Amerykanin w Paryżu
George Gershwin
postać: Przechodzień na ulicy reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 marca 1970 |
Amerykanin w Paryżu
George Gershwin
postać: Gość w lokalu reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
30 stycznia 1972 |
Szecherezada
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Niewolnik reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina, Boniuszko Alicja teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
30 stycznia 1972 |
Zamek Sinobrodego
Béla Bartók
postać: Sinobrody reżyseria: Jarzynówna-Sobczak Janina, Boniuszko Alicja teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
8 marca 1975 |
Bardzo śpiąca królewna
Augustyn Bloch
forma twórczości: role reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: Bibułek reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Oczekiwanie
Augustyn Bloch
postać: On reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
4 maja 1975 |
C-67
Henryk Jabłoński
forma twórczości: role reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Narzeczony Ludwiki teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Pierrot teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
15 listopada 1975 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
23 kwietnia 1977 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Albert reżyseria: Stiepanowa Ksenia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
23 kwietnia 1977 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: role reżyseria: Stiepanowa Ksenia teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
26 listopada 1977 |
Gajane
Aram Chaczaturian
postać: Armen reżyseria: Gałstian Wilen teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
26 listopada 1977 |
Gajane
Aram Chaczaturian
postać: Giko reżyseria: Gałstian Wilen teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
22 czerwca 1979 |
Boss
Igo Hofstetter
forma twórczości: role reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|