3 października 1992 |
Podróże Pinokia
Włodzimierz Jasiński
postać: Gwiazda reżyseria: Brożonowicz Małgorzata, Jasiński Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
13 lutego 1993 |
Tajemnicza szuflada
Wolski Juliusz
postać: Pacusia reżyseria: Wolski Julusz teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
25 lutego 1993 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Diana Barry reżyseria: Obertyn Marek teatr: Teatr na Woli, Warszawa
|
29 maja 1993 |
Jaś i Małgosia - nowe przygody
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Małgosia reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
11 lutego 1994 |
Sceny z życia smoków
Krupska Beata
postać: Paź królowej;Pies reżyseria: Wroński Lech teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
19 listopada 1995 |
Czerwony Kapturek
Szwarc Eugeniusz
postać: Kopciuszek reżyseria: Brożnowicz-Sienkiewicz M. teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
19 listopada 1995 |
Kopciuszek
Eugeniusz Szwarc
postać: Kopciuszek reżyseria: Brożonowicz-Sienkiewicz Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
16 lutego 1997 |
Mały Pingwin Pik-Pok
Adam Bahdaj
postać: Kasia, Kura Trzecia reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
15 czerwca 1997 |
Złoty haczyk
Gennaro Aceto
postać: Rudek/Szprotek Koralowy reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
8 marca 1998 |
120 przygód Koziołka Matołka
Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
postać: Koza posłanka, Zając, Jaś, Szachinka, Wiewiórka, Smok 3, Indianin, Żołnierz, Małpa, Lisica, Murzyn, Koza włoska, Koza pacanowska reżyseria: Polewka Jan teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
13 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Ketty reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
24 października 1999 |
Pippi Långstrump i spółka
Astrid Lindgren
postać: Anika, Nauczycielka, Słodka ekspedientka reżyseria: Polewka Jan teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|