28 listopada 1990 |
Cardenio i Celinda, czyli nieszczęśliwie zakochani
Henryk Tomaszewski
postać: Tyche reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
28 listopada 1990 |
Cardenio i Celinda, czyli nieszczęśliwie zakochani
Henryk Tomaszewski
postać: Zima reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
14 czerwca 1996 |
Kaprys
Gerhart Hauptmann
postać: Marszałek Dworu reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
24 czerwca 1999 |
Czarna babka
Aleksander Sobiszewski
forma twórczości: role reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
11 grudnia 1999 |
Tragiczne gry
Bruckner Ferdinand wg
postać: Sekretarz; Masażysta reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
20 lipca 2000 |
Parada atrakcji, czyli ...
forma twórczości: role reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
9 czerwca 2001 |
Komedia bulwarowa
Oliver Bukowski
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
9 czerwca 2001 |
Komedia bulwarowa
Oliver Bukowski
postać: Prezenter (gościnnie) reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
25 stycznia 2002 |
Miłość do trzech pomarańczy
Joanna Walter
postać: Farfarello ((gościnnie)) reżyseria: Kempa Iwona teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
25 stycznia 2002 |
Miłość do trzech pomarańczy
Joanna Walter
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kempa Iwona teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
25 stycznia 2003 |
Królewna Orlica
Tadeusz Miciński
postać: Major von Henne, Żołnierz rosyjski 3 (gościnnie) reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
25 stycznia 2003 |
Królewna Orlica
Tadeusz Miciński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
28 czerwca 2003 |
Małpy
Sobiszewska K., Sobiszewski A.
postać: Opiekun II reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
9 października 2004 |
Science Fiction
Sobiszewscy Katarzyna i Aleks.
postać: Robot Jeleń; Robot reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
16 kwietnia 2005 |
Niebieski niebieski niebieski
Zoltán Egressy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
23 kwietnia 2005 |
Nakręcana pomarańcza
Antony Burgess
postać: Mężczyzna na seansie reżyseria: Klata Jan teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
23 kwietnia 2005 |
Nakręcana pomarańcza
Antony Burgess
postać: Obywatel reżyseria: Klata Jan teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
23 kwietnia 2005 |
Nakręcana pomarańcza
Antony Burgess
postać: Obywatel reżyseria: Klata Jan teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
23 kwietnia 2005 |
Nakręcana pomarańcza
Antony Burgess
postać: Mężczyzna na seansie reżyseria: Klata Jan teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
10 września 2005 |
3 siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 grudnia 2005 |
Pustynia
Tankred Dorst
forma twórczości: choreografia reżyseria: Witt-Michałowski Łukasz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
13 stycznia 2006 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 kwietnia 2006 |
Odys
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 kwietnia 2006 |
Niewiarygodne przygody M....
Hejno Wiesław
postać: Gazeciarz,Stary kozioł,... reżyseria: Hejno W., Sobiszewski A. teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
31 grudnia 2006 |
Opera żebracza
Gay John
forma twórczości: choreografia reżyseria: Zespół teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
10 lutego 2007 |
30 sekund
Juliusz Słowacki
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Podbielska Bogna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 marca 2007 |
Pakujemy manatki. Komedia na osiem pogrzebów
Hanoch Levin
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
1 kwietnia 2007 |
Bardzo prosta historia
Marija Łado
forma twórczości: praca nad ruchem reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
29 czerwca 2007 |
Dzień świra
Marek Koterski
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
22 września 2007 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 grudnia 2007 |
Galapagos
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Ptak reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
26 stycznia 2008 |
Baal
Bertolt Brecht
forma twórczości: choreografia reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
12 kwietnia 2008 |
Zatrudnimy starego klauna
Matei Visniec
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
9 lipca 2008 |
We are the champions. Piosenki sportowe
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Gajdzis Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
22 sierpnia 2008 |
Gastronomia
Aleksander Sobiszewski
postać: Kucharz reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
22 sierpnia 2008 |
Gastronomia
Aleksander Sobiszewski
postać: Lumpenmisiek reżyseria: Sobiszewski Aleksander teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
11 grudnia 2008 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 2009 |
Na Arce o ósmej
Ulrich Hub
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
30 stycznia 2010 |
Tartuffe albo Szalbierz
Molière
forma twórczości: choreografia reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 marca 2010 |
Osąd. Tryptyk
.
forma twórczości: choreografia postać: choreografia (I część) reżyseria: Kalina Jerzy, Passini Paweł, Mądzik Leszek teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
forma twórczości: choreografia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Śmierć szczęśliwa
Albert Sumak
forma twórczości: choreografia reżyseria: Witt-Michałowski Łukasz teatr: Scena Prapremier InVitro, Lublin
|
25 marca 2011 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
forma twórczości: choreografia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 maja 2011 |
Letnisko
Fred Apke
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
24 września 2011 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
10 października 2011 |
Poławiacze papieru
Franz Kafka
forma twórczości: opracowanie muzyczne, reżyseria, scenariusz reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
10 października 2011 |
Poławiacze papieru
Franz Kafka
forma twórczości: role reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
10 grudnia 2011 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 2012 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: choreografia reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
4 maja 2012 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
forma twórczości: choreografia, opracowanie muzyczne, reżyseria reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
20 maja 2012 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
17 listopada 2012 |
Seks dla opornych
Michele Riml
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
20 grudnia 2012 |
Szatnia
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
20 grudnia 2012 |
Szatnia
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
2 lutego 2013 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
16 listopada 2013 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
14 grudnia 2013 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
|
23 lutego 2014 |
Feniks powraca do domu
Jarosława Pulinowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jerzy Moszkowicz teatr: Centrum Sztuki Dziecka, Poznań
|
5 kwietnia 2014 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
forma twórczości: choreografia reżyseria: Paweł Łysak teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 kwietnia 2014 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 czerwca 2014 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kalisz Edward teatr: Teatr Mały, Wrocław
|
10 października 2014 |
Szkoła błaznów
Michel de Ghelderode
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Szymczyk Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
8 listopada 2014 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
16 listopada 2014 |
Radio Armageddon. Transmisja
Jakub Żulczyk
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Hynek Tomasz teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
31 stycznia 2015 |
Cavaleria rusticana
Pietro Mascagni
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
20 marca 2015 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
9 czerwca 2015 |
Chodź na słówko 2
Malina Prześluga
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Centrum Sztuki Dziecka, Poznań
|
5 grudnia 2015 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Janusz Cichocki teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
5 grudnia 2015 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Cichocki Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 marca 2016 |
Balbaryk i złota piosenka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Zbigniew Niecikowski teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
18 marca 2016 |
Balbaryk i Złota Piosenka
Artur Daniel Liskowacki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Niecikowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
19 marca 2016 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
10 czerwca 2016 |
Bachantki
Eurypides
postać: Kadmos reżyseria: Prusak Maćko teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
11 marca 2017 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
20 stycznia 2018 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
9 lutego 2018 |
Café Panique
Roland Topor
postać: Kelner reżyseria: Gerigk Joanna teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, Wrocław
|
17 listopada 2018 |
Fanny i Alexander
Ingmar Bergman
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
26 stycznia 2019 |
Przygody Remusa
Aleksander Majkowski
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
25 stycznia 2020 |
Czy pan się uważa za artystę?
Artur Pałyga
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
25 stycznia 2020 |
Czy pan się uważa za artystę?
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
13 grudnia 2021 |
Odlot
Zenon Fajfer
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
13 grudnia 2021 |
Odlot
Zenon Fajfer
forma twórczości: role reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|