17 czerwca 1941 |
Trzymaj fason
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Czermański Edward teatr: Teatr Tombola, Warszawa
|
11 października 1943 |
Bajeczki dla dorosłych
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Śliwiński Jerzy teatr: Teatr Bohema, Warszawa
|
14 grudnia 1946 |
Krakowiacy i górale
Kurpiński Karol
forma twórczości: role reżyseria: Zespół teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
14 grudnia 1946 |
Krakowiacy i Górale
Jan Nepomucen Kamiński
forma twórczości: układ tańca reżyseria: zespół teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
10 stycznia 1947 |
Moja siostra i ja
Benatzky Ralf
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
13 lutego 1947 |
Wiktoria i jej huzar
Paul Ábrahám
forma twórczości: role reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
13 lutego 1947 |
Wiktoria i jej huzar
Paul Ábrahám
forma twórczości: choreografia reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
2 marca 1947 |
Czerwony Kapturek
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szałajska Kazimiera teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
25 kwietnia 1947 |
Dolly
Hugon Hirsch
forma twórczości: choreografia reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
25 kwietnia 1947 |
Dolly
Hugon Hirsch
postać: Leonia reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
23 maja 1947 |
Ja tu rządzę
Wincenty Rapacki (syn)
forma twórczości: ewolucje taneczne reżyseria: Kuryłło Andrzej teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 lipca 1947 |
Hrabina Marica
Emmerich Kálmán
forma twórczości: choreografia reżyseria: Winiecki Stanisław teatr: Teatr Miejski im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
29 grudnia 1948 |
Wiktoria i jej huzar
Paul Ábrahám
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dembowski Kazimierz teatr: Teatr Muzyczny, Lublin
|
26 czerwca 1954 |
Bosman z "Bajki"
Roman Długosz, Edward Maszewski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dobrowolski Władysław Józef teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
30 grudnia 1961 |
Orland Szalony
Ariosto Ludwik
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
22 marca 1962 |
Zakochani
Goldoni Carlo
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
28 sierpnia 1963 |
Can-Can
Cole Porter
forma twórczości: choreografia reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
16 listopada 1963 |
Swobodny wiatr
Izaak Dunajewski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
7 lutego 1964 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: choreografia reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
21 czerwca 1964 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
20 lutego 1965 |
Panna Julia
August Strindberg
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bujański Jerzy Ronard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 stycznia 1966 |
Eugeniusz Oniegin
Aleksander Puszkin
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
4 czerwca 1966 |
Eksportowa żona
Stanisław Renz
forma twórczości: kierownik baletu reżyseria: Stanisławska Stanisława teatr: Operetka, Lublin
|
28 listopada 1966 |
Daj buzi, Kate
Cole Porter
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ślaski Michał teatr: Operetka, Lublin
|
15 lutego 1976 |
Klonowi bracia
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: choreografia reżyseria: Siech Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|