2 czerwca 1954 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
postać: Taraniec reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
13 października 1954 |
Gdzie ta ulica? Gdzie ten dom?
Włodzimierz Dychawiczny, Michał Słobodskoj
postać: Paweł Brzózka reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 kwietnia 1955 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Bęczkowski reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 kwietnia 1955 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Smugoń reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
23 lutego 1956 |
Mariana Pineda
Federico García Lorca
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Borman Barbara teatr: Teatr Miejski im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
23 lutego 1956 |
Mariana Pineda
Federico García Lorca
postać: Pedrosa reżyseria: Borman Barbara teatr: Teatr Miejski im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 grudnia 1956 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Tichon Iwanowicz Kabanow reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr Ziemi Rzeszowskiej, Rzeszów
|
21 kwietnia 1957 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Stańczyk reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr Ziemi Rzeszowskiej, Rzeszów
|
29 września 1957 |
Bal złodziejaszków
Jean Anouilh
postać: Dupont-Dufort, ojciec reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr Ziemi Rzeszowskiej, Rzeszów
|
21 grudnia 1957 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
21 grudnia 1957 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goniec reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 marca 1958 |
Awantura w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Padron Vincenzo reżyseria: Bujański Jerzy Ronard teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 maja 1958 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 maja 1958 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Radostowiec reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 maja 1958 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Smugoń reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
27 stycznia 1960 |
Don Karlos
Friedrich Schiller
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hańcza Władysław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
18 stycznia 1961 |
Burza
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Wilama Horzycy Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
18 stycznia 1961 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Tichon Iwanowicz Kabanow reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Wilama Horzycy Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
2 kwietnia 1961 |
Bar Wszystkich Świętych
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Wilama Horzycy Toruń), Bydgoszcz-Toruń
|
7 października 1961 |
Nie trzeba się zarzekać
Alfred de Musset
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 grudnia 1961 |
Maskarada
Michał Lermontow
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 grudnia 1961 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Urzędnik reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
28 kwietnia 1962 |
Termitiera
Zbigniew Nienacki
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
30 czerwca 1962 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
17 października 1962 |
Ifigenia w Taurydzie
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 grudnia 1962 |
Czarodziejski flet
Stanisław Bugajski
forma twórczości: inscenizacja, reżyseria reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 grudnia 1962 |
Czarodziejski flet
Stanisław Bugajski
postać: Zaklinacz węży reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1963 |
Dziewiąty sprawiedliwy
Jerzy Jurandot
postać: Nachor reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1963 |
Dziewiąty sprawiedliwy
Jerzy Jurandot
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 października 1963 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
10 października 1963 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
30 listopada 1963 |
Intratna posada
Aleksander Ostrowski
postać: Onisym Panfiłycz Biełogubow reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
30 listopada 1963 |
Intratna posada
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 lutego 1964 |
Zawsze nieznany lady
Domański Marek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
30 kwietnia 1964 |
Tlen
Szypulski Andrzej
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
14 czerwca 1964 |
Kaprys
Alfred de Musset
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
14 czerwca 1964 |
Prawo mężów
Maupassant Guy de
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
4 listopada 1964 |
Czcij ojca swego...
Wiktor Ławrentiew
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
31 grudnia 1964 |
Ktoś nowy
Domański Marek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
28 kwietnia 1965 |
Nora (Dom lalki)
Henrik Ibsen
postać: Doktor Rank reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
28 kwietnia 1965 |
Nora (Dom lalki)
Henrik Ibsen
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
20 września 1965 |
Pigmalion
George Bernard Shaw
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
3 grudnia 1965 |
Uczta morderców
Wydrzynski Andrzej
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
25 maja 1966 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
25 maja 1966 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Ryszard Voss reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 września 1966 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
8 października 1966 |
Kowal, pieniądze i gwiazdy
Szaniawski Jerzy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
4 grudnia 1966 |
Ogniem i mieczem
Sienkiewicz henryk
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
2 kwietnia 1967 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
22 czerwca 1967 |
Oberżystka
Goldoni Carlo
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
30 września 1967 |
Kosmogonia
Iwaszkiewicz Jarosław
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
26 stycznia 1968 |
Ifigenia w Taurydzie
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
6 kwietnia 1968 |
Potop
Sienkiewicz Henryk
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 maja 1968 |
Brytannik
Jean Racine
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
5 września 1968 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
8 grudnia 1968 |
Wkrótce nadejdą bracia
Krasiński Janusz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
10 stycznia 1969 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 kwietnia 1969 |
Ruchome piaski
Choynowski Piotr
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
24 lipca 1969 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 listopada 1969 |
Niepokój przed podróżą
Broszkiewicz Jerzy
postać: Rudek reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
20 marca 1970 |
W małym dworku
Witkiewicz Stanisław Ignacy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
4 września 1970 |
Lekkomyślna siostra
Perzyński Włodzimierz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
5 listopada 1970 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Gajew Leonid Andriejewicz reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 stycznia 1971 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
postać: Ojciec Pawła reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 stycznia 1971 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
13 lutego 1971 |
Szczęście Frania
Perzyński Włodzimierz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
3 kwietnia 1971 |
Żeglarz
Jerzy Szaniawski
postać: Kapelmistrz reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1971 |
Rachunek nieprawdopodobieństwa
Jurandot Jerzy
postać: Pracownik naukowy reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1971 |
Rachunek nieprawdopodobieństwa
Jurandot Jerzy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1971 |
Doktor Faust
Christopher Marlowe
postać: Furman reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1971 |
Doktor Faust
Christopher Marlowe
postać: Waldes reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 listopada 1971 |
Pan Twardowski
Szczepańska Irena
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
29 grudnia 1971 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Noczkin reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 marca 1972 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Pan II; Przechodzień reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 marca 1972 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
3 czerwca 1972 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Zbrojmistrz reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 listopada 1972 |
Klonowi bracia
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 grudnia 1972 |
Tragedia optymistyczna
Wiszniewski Wsiewołod
postać: Drugi oficer wracający do ... reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 lutego 1973 |
Na szkle malowane
Bryll Ernest
postać: Zbójnik reżyseria: Uryga Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 maja 1973 |
Opiekun mojej żony
Hertel Piotr
forma twórczości: reżyseria i inscenizacja teatr: Opera i Operetka, Bydgoszcz
|
21 lipca 1973 |
Vivat! Vivat Regina!
Bolt Robert
postać: Więzień reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 listopada 1973 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 marca 1974 |
Kto tu zawinił
Magnier Claude
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 marca 1974 |
Irydion
Krasiński Zygmunt
postać: Pretorian reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 maja 1974 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Dzwonnik reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 maja 1974 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Ksiądz reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 września 1974 |
Awans
Edward Redliński
postać: Wyprostek reżyseria: zespół teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Bronisław Jastrun reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Maciejunio reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Podróżny reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Towarzysz II reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 marca 1975 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
24 października 1975 |
Mistrz Piotr Pathelin
Anonim
postać: Sędzia reżyseria: Burnat Łukasz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
12 grudnia 1975 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 lutego 1976 |
Bardzo starzy oboje
Kazimierz Brandys
postać: Adolf reżyseria: Kubiak Ryszard teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 marca 1976 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Józwa Dziedzic reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 czerwca 1976 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Filipowicz reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 października 1976 |
Trzy pomarańcze
Boratyński W., Mozer H.
postać: Robak reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 grudnia 1976 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Nauczyciel reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 stycznia 1977 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Pan II reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 stycznia 1977 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 marca 1977 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Rzecznicki reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1978 |
Nikt mnie nie zna ...
Fredro Aleksander
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1978 |
Jestem zabójcą!...
Aleksander Fredro
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1978 |
Nikt mnie nie zna...
Aleksander Fredro
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1978 |
Nikt mnie nie zna...
Aleksander Fredro
postać: Łapka reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 kwietnia 1978 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Basilio reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 października 1978 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Brighella reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 grudnia 1978 |
Kolędnicy
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 maja 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szewc reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 maja 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szpicel reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 maja 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Lokaj reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 maja 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Dozorca reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 maja 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 września 1979 |
Sama słodycz
Iredyński Ireneusz
postać: Mężczyzna IV reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 grudnia 1979 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 grudnia 1979 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 marca 1980 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Paweł Kwiecień reżyseria: Berlin Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 czerwca 1980 |
Garbus
Sławomir Mrożek
postać: Garbus reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 listopada 1980 |
Atomowy rower
Janusz Odrowąż
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Rejent reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Więzień I reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1981 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1981 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Kapelan reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 listopada 1981 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Jabłoński reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1981 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 stycznia 1982 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: reżyseria teatr: Opera, Bydgoszcz
|
29 maja 1982 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Koby reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 listopada 1982 |
Niedźwiedź króla Gniewobora
Sikirycki Ireneusz
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Generał reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Robotnik na wiecu IV reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 kwietnia 1983 |
Madame Sans-Gene
Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz
postać: Leroy reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 kwietnia 1983 |
Madame Sans-Gene
Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz
postać: Vaboutrain reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1983 |
Jeremiasz
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Bóg ziemski - starszy narodu reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 czerwca 1983 |
Jeremiasz
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Elisama reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Szlachcic reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Komisarz policji reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Naczelnik więzienia reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Prokurator reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
13 maja 1984 |
Derby w pałacu
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Józef reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 maja 1984 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Książę Pan reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1984 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Walenty reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Szlachcic reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Ryków reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1985 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Żukrowski Wojciech
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 listopada 1985 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Świstunow reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lutego 1986 |
Palacz zwłok
Fuks Ladislav
postać: Pan Suczek reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 kwietnia 1986 |
Czarujący łajdak
Chesnot Pierre
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
10 maja 1986 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Chochoł reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 czerwca 1986 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Markiz Mrukiozo reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1987 |
Zmowa świętoszków (Moliére)
Michaił Bułhakow
postać: Brat Robur reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Reżyser reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Obywatel III reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Gość hotelowy reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Mikołaj Iwanowicz reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 czerwca 1989 |
Bóg
Woody Allen
postać: Posłaniec reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Ignacy Potocki reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1990 |
Nienasycenie
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Stary Kapen reżyseria: Zacharkiewicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 maja 1990 |
Brzuch
Bohdan Drozdowski
postać: Mecenas K. reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 maja 1990 |
Brzuch
Bohdan Drozdowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska 10 reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 października 1991 |
Letni dzień
Sławomir Mrożek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|