15 grudnia 1979 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Muza reżyseria: Gruda Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Gość z tamtego wymiaru reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Aniela reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
11 października 1980 |
Trojanki
Eurypides
postać: Kasandra reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 czerwca 1981 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Księżniczka reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 czerwca 1981 |
Twarze ludzi i twarz Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Nadziei pełna reżyseria: Baniukiewicz Antoni, Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 października 1982 |
Poncjusz Piłat piąty procurator Judei
Michaił Bułhakow
postać: Noc-Nisa reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 kwietnia 1983 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
postać: Zofia reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 maja 1983 |
Wariat i zakonnica, czyli nie ma złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Siostra Barbara reżyseria: Wernio Julia teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Księżniczka reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
13 stycznia 1984 |
Ali Baba i 40 rozbójników
Janusz Kłosiński, Janusz Słowikowski
postać: Zobeida reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 lutego 1984 |
Wieczór Trzech Króli, czyli wszystko co chcecie
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 czerwca 1984 |
Szkoła obmowy
Wojciech Bogusławski
postać: Konstancja reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1984 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Rebeka reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1984 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Wiedźma i szlachcianka reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pani Mącka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Abbadona reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Kuzynka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Nisa reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 czerwca 1989 |
Bóg
Woody Allen
postać: Blanche Dubois reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1990 |
Nienasycenie
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Eliza Bałachońska reżyseria: Zacharkiewicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 listopada 1990 |
Dialogi karmelitanek
Georges Bernanos
postać: Siostra Alicja reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 października 1991 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Lokatorka reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 kwietnia 1993 |
Cabaret
John Kander
postać: Fräulein Schneider reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Anioł reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 października 1994 |
O, beri-beri
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Matka I reżyseria: Komasa Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 kwietnia 1995 |
...Teatrzyk „Zielona Gęś”
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 czerwca 1995 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Przełęska reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 grudnia 1995 |
Ubu król, czyli Polacy
Alfred Jarry
forma twórczości: role reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 stycznia 1996 |
Bajkowy Turniej, czyli spotkania z Melpomenkiem Jean de La Fontaine kontra Ignacy Krasicki
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Rybak, Cień lisa, Kozieł, Kos, Cień zajączka, Trzcina reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1996 |
Alicja w łóżku
Susan Sontag
postać: Małgorzata Fuller reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 grudnia 1996 |
Tragedia księżny Amalfi
John Webster
postać: Julia reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1997 |
Stoi na stacji...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Różalski Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 października 1997 |
Śnięta ryba czyli Dusia ...
Gems Pam
postać: Dusia reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1997 |
Złota Kaczka
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Dobra Kobieta, Żaba reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Bieda reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Maryja Salome reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Archanioł I reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 stycznia 1999 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
postać: Strach na wróble;Herold I reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 stycznia 1999 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 lutego 1999 |
Sonet
Wojtyszko Maciej
postać: Eletta reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Dama dworu reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 stycznia 2000 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Stalony-Dobrzański Andrzej
postać: Babcia Czerwonego Kapturka reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 stycznia 2000 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Stalony-Dobrzański Andrzej
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 marca 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.I
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Matka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 kwietnia 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.II
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Matka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|