20 grudnia 1950 |
Zwycięstwo
Janusz Warmiński
postać: Barbara Bujakówna reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
20 grudnia 1950 |
Zwycięstwo
Janusz Warmiński
postać: Julka Michalak reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 1951 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
postać: Marusia reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 1951 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
postać: Wania reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 1951 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
postać: Kostek reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 1951 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
16 maja 1952 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Billiżanka Maria teatr: Teatr Młodego Widza, Kraków
|
7 czerwca 1952 |
Burza
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 czerwca 1952 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Głasza reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 maja 1953 |
Opowieść o Turcji
Nazim Hikmet
postać: Córka Osmana reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
30 czerwca 1953 |
Dziewczyna z dzbanem
Lope de Vega
postać: Luisa reżyseria: Małkowska Hanna teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
18 lutego 1954 |
Domek z kart
Maria Koszyc, Emil Zegadłowicz
postać: Chłopiec z gazetami reżyseria: Kłosiński Janusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
29 czerwca 1954 |
Latarnia
Jirasek Alojzy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Merunowicz Jerzy teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
11 grudnia 1954 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
forma twórczości: role reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
17 lutego 1955 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Franusia reżyseria: Merunowicz Jerzy teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
9 czerwca 1955 |
Maturzyści
Zdzisław Skowroński
postać: Hanka Dobrzańska reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
17 maja 1956 |
Szkoła żon
Molière
postać: Agnieszka reżyseria: Korzeniewski Bohdan teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
14 września 1956 |
Święto Winkelrida
Jerzy Andrzejewski, Jerzy Zagórski
postać: Janka reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
2 czerwca 1957 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
postać: Gość reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
30 października 1957 |
Teatr Klary Gazul
Prosper Mérimée
postać: Dona Ximena reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
26 stycznia 1958 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Obywatelka miasta Gullen reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Bida reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Pacholik Katowski reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Pacholik Lucyperowy reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Panna reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Panna służebna reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 kwietnia 1958 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
forma twórczości: role reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
9 października 1958 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Alina reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
18 kwietnia 1959 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Natasza reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
27 czerwca 1959 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
postać: Franusia reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
14 stycznia 1960 |
Pamiętnik Anny Frank
Goodrich F., Hackett A.
postać: Anna reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|