29 kwietnia 1961 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Laura reżyseria: Perz Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Poznań
|
22 czerwca 1961 |
Ondyna
Giraudoux Jean
postać: Świniarek; Rusałka; Dama dworu reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Poznań
|
6 października 1961 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Julia reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Poznań
|
23 listopada 1961 |
Farfurka królowej Bony
Anna Świrszczyńska
postać: Dama dworu reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Nowy), Poznań
|
12 kwietnia 1962 |
Don Juan, czyli umiłowanie geometrii
Max Frisch
postać: Donna Anna reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Nowy), Poznań
|
26 października 1962 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Irina reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
15 lutego 1963 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Emilka Webb reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
2 maja 1963 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
14 września 1963 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Aniela reżyseria: Ładosiówna Irena teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
6 listopada 1963 |
Koledzy
Wasilij Aksionow, J. Stabawoj
postać: Dasza Gurianowa reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
5 lipca 1964 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Księżniczka reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
20 marca 1965 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Yvette reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
1 maja 1965 |
Przychodzę opowiedzieć
Jerzy Broszkiewicz
postać: Sikorka, Maria reżyseria: Konieczka Hieronim teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
17 czerwca 1965 |
Miłość i gniew
John Osborne
postać: Alison Porter reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
9 października 1965 |
Dzieci słońca
Maksym Gorki
postać: Fima reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
4 grudnia 1965 |
Szkoła żon
Molière
postać: Agnieszka reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
4 marca 1966 |
Kochankowie z Werony
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Julia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
24 czerwca 1966 |
Mordercy i świadkowie
Polanowski tadeusz
postać: Marina Oswald reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
8 października 1966 |
Lato siedemnastej lalki
Ray Lawler
postać: Bubba reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
11 lutego 1967 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Louise reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
3 lipca 1968 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Księżniczka Mantui reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 grudnia 1968 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Kobieta z orszaku Gwinony reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 grudnia 1969 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Flora reżyseria: Herman Włodzimierz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 lutego 1970 |
Fedra
Jean Racine
postać: Arycja reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 maja 1970 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
postać: Dorota reżyseria: Kotys Ryszard teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 listopada 1970 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
15 maja 1971 |
Antygona
Sofokles
postać: Eurydyka reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
10 grudnia 1971 |
Momolo
Carlo Goldoni
postać: Beatrice reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
25 marca 1972 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Aktor reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
25 marca 1972 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Córka reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 stycznia 1973 |
Sama Słodycz
Ireneusz Iredyński
postać: Kobieta III reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
14 kwietnia 1973 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Elżbieta reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1973 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
postać: Kobieta III reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 czerwca 1973 |
Gra w zabijanego
Eugène Ionesco
postać: Łucja reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 października 1973 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Lady Anna reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 marca 1974 |
Nauczyciel tańca
Lope de Vega
postać: Licena reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
9 maja 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Staniewiczowa reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 stycznia 1975 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Stalowy Jeż reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 kwietnia 1975 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
24 kwietnia 1975 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Flecistka reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1975 |
Od jutra na nowo
Wisława Szymborska
postać: Aktorka w zieleni reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
18 listopada 1975 |
Od jutra na nowo
Wisława Szymborska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 stycznia 1977 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pani Lemięcka reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
26 maja 1977 |
Historia o Miłosiernej, czyli Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Miłosierna (Matka Boska) reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 lutego 1978 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dama dworu reżyseria: Zatorski Witold teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
19 maja 1978 |
Śmierć w starych dekoracjach
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 grudnia 1978 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Maria reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1980 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Duszek reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 lutego 1981 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
forma twórczości: role reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1981 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: praca nad słowem reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
12 czerwca 1981 |
Mizantrop
Molière
postać: Arsena reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
3 stycznia 1982 |
Dialog na święto narodzenia Chrystusa Pana
Anonim
forma twórczości: praca nad słowem reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
2 kwietnia 1982 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Rotfeldowa reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
16 października 1982 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Miłkowski Dariusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
22 maja 1983 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Margret reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
5 października 1985 |
Bar Świat
Bohumil Hrabal
postać: Panna Młoda reżyseria: Krobot Ivo teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
21 marca 1986 |
Kandyd, czyli optymizm
Voltaire
postać: Baronowa, Gospodyni, Służąca I reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 marca 1987 |
Justyna, czyli niedole cnoty
Donatien Sade de markiz
postać: Pani de Harpin reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
29 września 1989 |
Najwyborniejsza opowieść o kupcu weneckim
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
27 marca 1990 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Madge reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 października 1991 |
Awantura w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Donna Libera reżyseria: Wojtyszko Maciej, Schejbal Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 maja 1992 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Żona wuja Alfreda reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
15 listopada 1992 |
Kurs polskiego dla niezaawansowanych
Jarosław Ostaszkiewicz, Maciej Wojtyszko
postać: Polka Cierpiąca reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
17 listopada 1992 |
Kartoteka rozrzucona
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Różewicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
11 maja 1993 |
Złowiony
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 marca 1994 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Pokojówka reżyseria: Pokora Wojciech teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
8 września 1994 |
Widma
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Skolmowski Robert teatr: Opera, Wrocław
|
15 października 1994 |
Olivier!
Lionel Bart
forma twórczości: praca nad słowem reżyseria: Buder Ernst teatr: Opera, Wrocław
|
30 listopada 1994 |
Kasia z Heilbronnu albo próba ognia
Heinrich von Kleist
postać: Ciotka Kunegundy reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 czerwca 1995 |
Gracz
Fiodor Dostojewski
postać: Gracz reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 maja 1996 |
Improwizacje wrocławskie
Molière
postać: Panna Herve reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
20 marca 2012 |
maria s.
.
postać: głos matki reżyseria: Ciszewska Ewelina teatr: PWST Kraków - Filia we Wrocławiu, Wrocław
|
9 lutego 2018 |
Człowiek może
.
forma twórczości: role reżyseria: Baliński Robert teatr: Teatr Sztuk, Oleśnica
|