teatralna | filmowa | telewizyjna | radiowa | zawodowa | nagrody | odznaczenia | multimedia

Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz

reżyser

Nagrody

1.

nagroda:Kraków - II Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i NIszowych "Epizod" - Grand Prix dla spektaklu "Nie macie państwo przeciągów?" Teatru Nie Ma ze Szczecina
rok otrzymania:2008

2.

nagroda:Pułtusk - Przegląd Teatrów Studenckich "Atena" - wyróżnienie dla przedstawienia "Nowe Betlejem" - "za wspaniałe poruszanie problemów świata współczesnego"
rok otrzymania:2008

3.

nagroda:Bursztynowy Pierścień sezonu 2008/2009 za pracę w młodzieżowym Teatrze Nie Ma, "za wierność teatrowi, konsekwencję w dokonywaniu zawodowych wyborów, odwagę i poszerzanie przestrzeni życia teatralnego"
rok otrzymania:2009

4.

nagroda:Toruń - Ogólnopolski Festiwal Studenckich Teatrów - nagroda dla przedstawienia "Kroki" Teatru Nie Ma
rok otrzymania:2010

Baza danych zawiera informacje o karierach artystycznych, zatrudnieniu zawodowym i nagrodach wszystkich osób związanych twórczo z polskimi teatrami dramatycznymi, muzycznymi, lalkowymi i polskim filmem od roku 1991 do chwili obecnej. Dane wcześniejsze są sukcesywnie uzupełnianie i docelowo w bazie znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące życia teatralnego w Polsce.

Od kwietnia 2004 roku baza codziennie wzbogacana jest o artykuły, które ukazują się w polskiej prasie. Artykuły archiwalne pojawiają się stopniowo.

Od września 2014 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania szczegółowej, elektronicznej kwerendy na temat archiwaliów znajdujących się w zbiorach Pracowni Dokumentacji Teatru.

Wiosną 2015 rozpoczęliśmy współpracę z fundacją sedina.pl tworzącą Internetową Encyklopedię Szczecina oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.