19 maja 1996 |
Zabawa snem
William Shakespeare
postać: Podszewka, Elf reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Centrum Sztuki - Teatr Dramatyczny, Legnica
|
9 czerwca 1996 |
Zatrudnimy starego klowna
Matei Visniec
forma twórczości: role reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 grudnia 1996 |
Lokomotywa
Montaż tekstów poetyckich
forma twórczości: role reżyseria: Szaforz Mariusz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 lutego 1997 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Antoni Murdel-Bęski reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 lutego 1997 |
Akt miłosny albo życie
Jan Rybowicz
forma twórczości: role reżyseria: Zięba Marek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 marca 1997 |
Parking
Fac Antoni Bolesław
postać: Krys reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 czerwca 1997 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Żewakin reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
3 października 1997 |
Odprawa posłów greckich
Kochanowski Jan
postać: Aleksander reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
17 stycznia 1998 |
Szalona klasa
Ewa Marcinkówna
postać: Piotr reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 września 1998 |
Ballady i romanse
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 stycznia 1999 |
Mimika
Bogusławski Wojciech
postać: Młody Zdolny Aktor reżyseria: Grządziela Przemysław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 stycznia 1999 |
Mimika
Bogusławski Wojciech
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grządziela Przemysław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 marca 1999 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Henryk reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 września 1999 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Gustaw reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 października 1999 |
Nasza jest noc
Janicki Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Janicki Władysław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
28 października 2000 |
Dziady drezdeńskie
Adam Mickiewicz
postać: Feliks reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 stycznia 2001 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
postać: Don Żuan Coutinio reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 maja 2002 |
Hamlet Wtóry
Roman Jaworski
postać: Jan Kabyl reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2002 |
Łatwe umieranie
Raczak Lech
forma twórczości: role reżyseria: Raczak Lech teatr: przedstawienie impresaryjne
|
11 października 2002 |
Krew
Sergi Belbel
forma twórczości: role reżyseria: Kania Grażyna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 lutego 2003 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Inspektor, Strażnik II, Policjant II reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
31 maja 2003 |
Tory
Milena Marković
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr Polski, Poznań
|
31 maja 2003 |
Tory
Milena Marković
postać: Mieszkaniec II, Rybak I, Lepki reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 czerwca 2003 |
Terroryzm
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Antyterrorysta III reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 listopada 2003 |
Płatonow i inni
Antoni Czechow
postać: Sergiusz reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
20 lutego 2004 |
Proces
Franz Kafka
postać: Urzędnik/Mechanik reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 maja 2004 |
Portugalia
Zoltán Egressy
postać: Bittner reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski, Poznań
|
15 stycznia 2005 |
Zwyczajne szaleństwa
Petr Zelenka
postać: Alesz reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
15 stycznia 2005 |
Zwyczajne szaleństwa
Petr Zelenka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 kwietnia 2005 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Fiedka reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
29 października 2005 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz II reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 lutego 2006 |
Twój, Twoja, Twoje...
Przemysław Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Pęcikiewicz Monika teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 kwietnia 2013 |
Gracze
.
postać: Rugbysta/β reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
14 grudnia 2013 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Jermołaj Łopachin reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
24 stycznia 2015 |
Dzieci zony
Walerij Szergin
forma twórczości: role reżyseria: Reszka Grzegorz teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
7 listopada 2015 |
Mokradełko
Katarzyna Surmiak-Domańska
forma twórczości: role reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
23 września 2016 |
Nieporadnik mężczyzny
Marek Zgaiński
forma twórczości: role reżyseria: Zgaiński Marek teatr: Mój Teatr, Poznań
|
29 grudnia 2016 |
Mosdorf. Rekonstrukcja
Beniamin Maria Bukowski
forma twórczości: role reżyseria: Bukowski Beniamin teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
30 września 2017 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Król Ignacy reżyseria: Miklasz Magdalena teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
13 października 2018 |
Pan Tadeusz, czyli Ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Rykow/Skołuba reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
26 czerwca 2020 |
Krzycz. Byle ciszej
Marcin Kącki
postać: Związkowiec reżyseria: Groszyńska Aneta teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
12 lutego 2021 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Patris reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
12 lutego 2021 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Pierwszy sługa reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
12 lutego 2021 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Viennet reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|
18 lutego 2022 |
Alte Hajm / Stary dom
Michael Rubenfeld, Marcin Wierzchowski
forma twórczości: role reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, Poznań
|