18 listopada 1983 |
Salon
Everac Paul
postać: Angelo reżyseria: Weksler Jacek teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
10 marca 1984 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Irydion reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
1 lutego 1985 |
Jeden chybiony, drugi w serce
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kapuściński reżyseria: Domański Maciej teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
20 kwietnia 1985 |
Z tyłu
Michael Frayn
postać: Garry Lejeune reżyseria: Warchoł Grzegorz teatr: Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
5 maja 1985 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Siemion Jepichodow reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
17 listopada 1985 |
Balkon
Jean Genet
postać: Buntownik reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 marca 1986 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Irydion reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 maja 1986 |
Uciekła mi przepióreczka...
Stefan Żeromski
postać: Zabrzeziński teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 czerwca 1986 |
Biały łabędź
August Strindberg
forma twórczości: role reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 listopada 1986 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Poeta reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
26 kwietnia 1987 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Marian Leszczuk reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
24 maja 1987 |
Park
Botho Strauss
postać: Wolf reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
18 lipca 1987 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mordzewska-Bista Urszula teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
18 lipca 1987 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Gustaw reżyseria: Mordzewska-Bista Urszula teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
30 stycznia 1988 |
Sztukmistrz z Lublina
Isaak Bashewis Singer
postać: Bolek reżyseria: Różewicz Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 maja 1988 |
Latający Rumak
Jan Skotnicki
postać: Minister reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
19 sierpnia 1988 |
Stąd do Ameryki
Władysław Zawistowski
postać: Jacek Smulski reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 października 1988 |
Caligula
Albert Camus
postać: Scypion reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 kwietnia 1989 |
Pułapka na myszy
Agatha Christie
postać: Sierżant Trotter reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 lipca 1989 |
Oskarżyciel publiczny
Fritz Hochwälder
postać: Tallien reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 kwietnia 1990 |
Troilus i Kressyda
William Shakespeare
postać: Trojlus reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 grudnia 1990 |
Historia
Witold Gombrowicz
postać: Książe von Eulenburg reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 grudnia 1990 |
Historia
Witold Gombrowicz
postać: Minister reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 grudnia 1990 |
Historia
Witold Gombrowicz
postać: Poeta polski reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 grudnia 1990 |
Panna Julia
August Strindberg
postać: Jean reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 listopada 1991 |
Każdemu wolno kochać
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Kolak Dorota teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 marca 1992 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
postać: Ludmir reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 kwietnia 1992 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sass-Zdort Barbara teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 kwietnia 1992 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
postać: On reżyseria: Sass-Zdort Barbara teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 listopada 1992 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Piotr Stiepanowicz Wierchowieński reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 lutego 1993 |
Bóg
Woody Allen
postać: Aktor reżyseria: Bork Mirosław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
28 marca 1993 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Petruchio reżyseria: Polony Anna teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 października 1993 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Michał Płatonow (gościnnie) reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
30 grudnia 1993 |
Proces
Franz Kafka
postać: Titorelli reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
27 marca 1994 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Septimus Hodge reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
5 czerwca 1994 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Chlestakow reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 października 1994 |
Było sobie kiedyś miasto
Günter Grass
postać: Heini Pilenz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 lutego 1995 |
Kto mówi o czekaniu?
Paweł Huelle
postać: Paul reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
26 marca 1995 |
Anioły Ameryki
Tony Kushner
postać: Joe reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
18 czerwca 1995 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Aleksander Wierszynin reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 maja 1996 |
Semiramida
Maciej Wojtyszko
postać: Piotr reżyseria: Axer Erwin teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
23 lutego 1997 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Benia (gościnnie) reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 czerwca 1997 |
U celu
Thomas Bernhard
postać: Dramatopisarz reżyseria: Axer Erwin teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
20 grudnia 1997 |
Przy stole
Thornton Wilder
postać: Karol reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
26 kwietnia 1998 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Joe Stoddard reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
8 sierpnia 1998 |
Demony
Lars Norén
postać: Frank reżyseria: Hübner-Ochodlo Andre teatr: Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej, Sopot
|
6 listopada 1998 |
Wszystko w ogrodzie
Edward Albee
postać: Jack reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
10 grudnia 1998 |
Słowa Boże
Ramón María del Valle-Inclán
postać: Lucero reżyseria: Tomaszuk Piotr teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
28 listopada 1999 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Dorant reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
2 lutego 2001 |
Samotnik
Anderson Robert
postać: Głos reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
16 grudnia 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Skaut reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
postać: Jeden z chóru reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
23 maja 2002 |
Seks nocy letniej
Woody Allen
postać: Maxwell reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
6 grudnia 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred Ewader reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
22 marca 2003 |
Ostatni
Tomasz Łubieński
forma twórczości: role reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 lutego 2004 |
2 maja
Andrzej Saramonowicz
postać: Leszek Kost reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Prof.Dyzgust reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Chłop reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Gajowy reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
postać: Dr Marinow reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 października 2004 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Narrator reżyseria: Cieślak Piotr teatr: słuchowisko
|
16 października 2004 |
Ryszard II
Shakespeare William
postać: Lord Ross reżyseria: Seweryn Andrzej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 stycznia 2005 |
On. Drugi Powrót Odysa
.
postać: Żołnierz i Zalotnik reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 marca 2006 |
Tartuffe albo szalbierz
Molière
postać: Kleant reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 stycznia 2007 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Człowiek z karabinem reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 kwietnia 2008 |
Iwanow
Antoni Czechow
postać: Gawriła reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 listopada 2008 |
Ifigenia
Antonina Grzegorzewska
postać: Żołnierz reżyseria: Grzegorzewska Antonina teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 czerwca 2009 |
Marat/Sade
Peter Weiss
postać: Katatonik - przewodnik chóru reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 grudnia 2009 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kanclerz reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Członek Rady Ośmiu reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Franciszek Pazzi reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Margrabia Cibo reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 maja 2011 |
Jakob Lenz
Wolfgang Rihm
postać: Ojciec reżyseria: Korczakowska Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
postać: Biskup reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
postać: Duch reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
postać: Ksiądz reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 kwietnia 2013 |
Łysa śpiewaczka
Eugène Ionesco
postać: Pan Martin reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 marca 2015 |
Opowiadanie brazylijskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Mila reżyseria: Hycnar Marcin teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
20 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga I. Gospodarstwo
Adam Mickiewicz
postać: Ryków reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga IX. Bitwa
Adam Mickiewicz
postać: Ryków reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga X. Emigracja. Jacek
Adam Mickiewicz
postać: Ryków reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga XII. Kochajmy się
Adam Mickiewicz
postać: Dąbrowski reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 2016 |
Suplement. Soplicowo - owocilpoS
Piotr Cieplak
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 grudnia 2016 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Geoffrey Thornton reżyseria: Sajnuk Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 lutego 2017 |
Cudowna Lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
21 października 2017 |
Nikt
Hanoch Levin
postać: Adaś Bardaś reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 lutego 2019 |
Jak być kochaną
Kazimierz Brandys
postać: Tomasz reżyseria: Frankiewicz Lena teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 listopada 2019 |
Letnicy
Maksym Gorki
postać: Pustobajka reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
27 maja 2021 |
Skóra węża
Artur Urbański
postać: Lekarz; Aktor reżyseria: Urbański Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|