19 lipca 1947 |
Burza
William Shakespeare
postać: Juno reżyseria: Schiller Leon teatr: Teatr Wojska Polskiego, Łódź
|
10 grudnia 1947 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Zuzia reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr Powszechny TUR Łódź (filia Teatru Wojska Polskiego), Łódź
|
8 października 1948 |
Nadzieja
Heijermans Herman
postać: Jo reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
1 listopada 1948 |
Lew na placu
Erenburg Ilja
postać: Margot; Robotnica II reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
30 marca 1949 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Laura reżyseria: Grywińska Irena teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
30 maja 1949 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hanka reżyseria: Chojnacka Jadwiga teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
15 maja 1951 |
Skąpiec
Molière
postać: Marianna reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
15 maja 1951 |
Skąpiec
Molière
postać: Pani Claude reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
7 lipca 1951 |
W Błędomierzu
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Wala reżyseria: Wiercińska Maria teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
1 maja 1952 |
Człowiek z karabinem
Nikołaj Pogodin
postać: Katierina reżyseria: Rotbaum Jakub teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
23 sierpnia 1953 |
Zagłada eskadry
Korniejczuk aleksander
postać: Oksana reżyseria: Rene Ludwik teatr: Teatr Domu Wojska Polskiego, Warszawa
|
19 września 1954 |
Rok 1944
Kuśmierek Józef
postać: Zosia reżyseria: Krasnowiecki Władysław teatr: Teatr Domu Wojska Polskiego, Warszawa
|
22 lipca 1955 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Haneczka reżyseria: Broniewska Maryna, Świderski Jan teatr: Teatr Domu Wojska Polskiego, Warszawa
|
1 stycznia 1958 |
Sender Blank
Szołem Alejchem
postać: Liza reżyseria: Rotbaum Jakub teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
15 lutego 1958 |
Kune-Lemł
Goldfaden Abraham
postać: Naiwna reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
4 kwietnia 1958 |
Opera Żyda
Kacyzne Ałter
postać: Leonora reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
21 listopada 1958 |
Drzewa umierają stojąc
Alejandro Casona
postać: Amalia reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
8 marca 1959 |
Trudno być Żydem
Szołem Alejchem
postać: Siomke reżyseria: Buzgan Chewel teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
16 sierpnia 1960 |
Strach i nędza III Rzeszy
Brecht Bertolt
postać: Robotnica; Młoda kobieta reżyseria: Swinarski Konrad teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
9 marca 1963 |
W lasach polskich
Józef Opatoszu
postać: Felicja reżyseria: Cajzel Henryk teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
16 maja 1964 |
Akt ślubny
Efraim Kiszon
postać: Szejna Birnbaum reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
14 listopada 1964 |
Zasypać bunkry!
Kamińska Ida
postać: Julia reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
20 lutego 1965 |
Wszyscy moi synowie
Arthur Miller
postać: Sue Beyliss reżyseria: Buzgan Chewel teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
15 maja 1965 |
Urodziłem się w Odessie ...
Babel Izaak wg
postać: Paulina Biełocerkiewska reżyseria: Berger J., Latowicz K. teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
4 marca 1966 |
Sure Szejndł
Latajner Józef wg
postać: Szprince reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
21 maja 1966 |
Ludzie
Szołem Alejchem
postać: Jochwed reżyseria: Melman Marian teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
1 stycznia 1968 |
Mirełe Efros
Jakub Gordin
postać: Oksana reżyseria: Kamińska Ida teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|
11 kwietnia 1969 |
Bóg, człowiek i diabeł
Jakub Gordin
postać: Frejdeniu reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatr Żydowski im. Ester Rachel Kamińskiej, Warszawa
|