19 maja 1983 |
Męczeństwo i śmierć Marata ...
Weiss Peter
postać: Pacjent reżyseria: Walczewski Marek teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
30 czerwca 1983 |
Ostatnia ucieczka ojca
Bruno Schulz
postać: Rudolf, Subiekt reżyseria: Dziki Waldemar teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
15 stycznia 1984 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Franz (II i III obraz) reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio, Warszawa
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Jeden z gminu reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
12 stycznia 1986 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Florindo Aretusi reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 maja 1986 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Lorenzo de Medici reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
31 grudnia 1986 |
Zagraj to jeszcze raz
Woody Allen
postać: Dick reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
20 marca 1987 |
Tak zwana ludzkość w obłędzie
Jerzy Grzegorzewski
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
4 grudnia 1987 |
Niebezpieczne związki
Hampton Christopher
postać: Kawaler Danceny reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
21 kwietnia 1988 |
Gwiazda za murem
Jacek Stanisław Buras
postać: Nachum reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
18 czerwca 1988 |
Ja, Feuerbach
Tankred Dorst
forma twórczości: role reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
17 grudnia 1988 |
Car Mikołaj
Tadeusz Słobodzianek
postać: Kozłowski reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
10 lutego 1989 |
Kubuś Fatalista
Denis Diderot
postać: Opowiadacz, Markiz, Byczek, Kat, Pan Aubertot reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
27 kwietnia 1989 |
Ifigenia w Taurydzie
Johann Wolfgang Goethe
postać: Pylades reżyseria: Mikołajczak Stefan teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
2 lipca 1989 |
Parady
Jan Potocki
forma twórczości: role reżyseria: Staszczyk Andrzej teatr: Teatr za Daleki, Warszawa
|
25 listopada 1989 |
Zatruta studnia
Jacek Kaczmarski
forma twórczości: role reżyseria: Blumenfeld Andrzej, Ferenc Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
9 marca 1990 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: George Gibbs reżyseria: Pochwała Paweł teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
12 stycznia 1991 |
Nie-Boska komedia z Niedokończonym poematem
Zygmunt Krasiński
postać: Leonard reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
5 czerwca 1991 |
Falle
Tadeusz Różewicz
postać: Franz reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
14 czerwca 1991 |
Święty Franciszek i Wilk z Gubbio albo Kotlety Świętego Franciszka
Stefan Themerson
forma twórczości: role reżyseria: Ostaszkiewicz Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
14 czerwca 1991 |
Święty Franciszek i Wilk z Gubbio albo Kotlety Świętego Franciszka
Stefan Themerson
postać: Wuj reżyseria: Ostaszkiewicz Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
27 lipca 1991 |
Lizystrata
Arystofanes
forma twórczości: role reżyseria: Pochwała Paweł teatr: przedstawienie impresaryjne
|
12 października 1991 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Puczymorda reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
14 grudnia 1991 |
Metamorfozy
Wg Owidiusza
postać: Narrator,Narcyz, reżyseria: Hackett Michael teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
16 maja 1992 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Karol reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
29 września 1992 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
postać: Brat reżyseria: Żuromski Ryszard teatr: przedstawienie impresaryjne
|
29 września 1992 |
Bajki samograjki
Jan Brzechwa
postać: Drwal reżyseria: Żuromski Ryszard teatr: przedstawienie impresaryjne
|
28 listopada 1992 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Roberto Zucco reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
10 grudnia 1992 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Laertes reżyseria: Domalik Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
29 kwietnia 1993 |
Letnicy
Maksym Gorki
postać: Riumin reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
5 czerwca 1993 |
Upadłe anioły
Hackett Michael
postać: Gabriel reżyseria: Hackett Michael teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
8 stycznia 1994 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Książę - Dr Samson Carrasco - Rycerz Zwierciadeł reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
8 stycznia 1994 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Paco reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
12 lutego 1994 |
Przemiana
Franz Kafka
postać: Prokurent/Lokator trzeci reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
24 września 1994 |
Szaleństwo Jerzego III
Alan Bennett
postać: Burke Edmund reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
15 grudnia 1994 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Żołnierz, Człowiek w pidżamie, Pielgrzym reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
8 kwietnia 1995 |
Jowisz i zwierzęta
Jean de La Fontaine
postać: Lis, Orzeł reżyseria: Łagodziński Janusz teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
20 grudnia 1996 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pan Młody (gościnnie) reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
30 maja 1997 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Morderca I reżyseria: Boukołowski Henryk teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
24 stycznia 1998 |
Opętany
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Boratyńska Małgorzata teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 maja 1998 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor (gościnnie) reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 czerwca 1999 |
Popcorn
Ben Elton
postać: Bruce Delamitri reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
20 grudnia 1999 |
Skąpiec
Moliere
postać: Walery reżyseria: Wójcik Magda Teresa teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
15 kwietnia 2000 |
Pod drzwiami
Wolfgang Borchert
postać: Beckmann, jeden z nich (gościnnie) reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
19 lutego 2001 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Aryst, Świstak reżyseria: Cichoń Joanna teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
24 maja 2001 |
Treny
Jan Kochanowski
postać: Kochanowski reżyseria: Boukołowski Henryk teatr: Teatr Adekwatny, Warszawa
|
10 listopada 2001 |
Martwa Królewna
Nikołaj Kolada
postać: Maksym reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
13 kwietnia 2002 |
Polaroidy
Mark Ravenhill
postać: Nick reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
16 lutego 2003 |
Zawróceni
Wojnarowska Elżbieta
forma twórczości: role reżyseria: Dziedzic Anna teatr: przedstawienie impresaryjne
|
7 marca 2003 |
Komiczna siła
Alan Ayckbourn
postać: Marmion reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
20 czerwca 2003 |
Litość Boga
Cau Jean
postać: Match reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
13 grudnia 2003 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Kaznodzieja reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 lutego 2005 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Siemion Siemionowicz Podsiekalnikow reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 grudnia 2005 |
Napis
Gérald Sibleyras
postać: Cholley reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
2 czerwca 2006 |
Próby z jej życia
Martin Crimp
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 października 2006 |
Na gorąco
Michał Zadara
postać: Dżejms Gazauskas reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 października 2006 |
Na gorąco
Michał Zadara
postać: Nikita reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
12 stycznia 2007 |
Czarujący korowód
Werner Schwab
postać: Urzędnik, Pan domu, Mąż, Poeta, Poseł reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
30 czerwca 2007 |
Przebudzenie wiosny
Frank Wedekind
postać: Maurycy reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
22 września 2007 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Hetman reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
1 marca 2008 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
9 lipca 2008 |
We are the champions. Piosenki sportowe
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Gajdzis Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 października 2008 |
Witaj/Żegnaj
Suzan-Lori Parks
forma twórczości: role reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 stycznia 2009 |
Turyści
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
23 maja 2009 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
16 października 2009 |
V (F) ICD-10. Transformacje
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 stycznia 2010 |
Słowacki. 5 dramatów. Rekonstrukcja historyczna (Mazepa, Sen srebrny Salomei, Ksiądz Marek, Horsztyński, Kordian)
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 listopada 2010 |
Łagodna
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 marca 2011 |
Hekabe
Eurypides
postać: Polymestor reżyseria: Chotkowski Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 czerwca 2011 |
Wielki Gatsby
Francis Scott Fitzgerald
postać: Gitarzysta, Wolfsheim, Trębacz reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 lipca 2011 |
Szwoleżerowie
Artur Pałyga
postać: Fryzjer Ryszard reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
24 września 2011 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Pastor Kimball reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 lutego 2012 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
22 czerwca 2012 |
Źle ma się kraj
Mateusz Pakuła, Weronika Szczawińska
postać: Ławka Szkolna reżyseria: Szczawińska Weronika teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
13 kwietnia 2013 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dróżnik kolejowy, Jan Gęgoń reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 października 2013 |
Skąpiec
Michał Buszewicz
postać: Harpagon reżyseria: Marciniak Ewelina teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 grudnia 2013 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepiec reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 listopada 2014 |
Thermidor
Stanisława Przybyszewska
forma twórczości: role reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
21 grudnia 2014 |
Detroit. Historia ręki
Jolanta Janiczak
forma twórczości: role reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 marca 2015 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: role reżyseria: Borczuch Michał teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 czerwca 2015 |
Błękitnie
Agata Maszkiewicz, Vincent Tirmarche
forma twórczości: role teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 września 2015 |
Сварка (swarka)
Katarzyna Szyngiera, Mirosław Wlekły
forma twórczości: role reżyseria: Szyngiera Katarzyna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 grudnia 2015 |
Dybuk
Ignacy Karpowicz
forma twórczości: role reżyseria: Smolar Anna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
16 stycznia 2016 |
Grona gniewu
John Steinbeck
postać: Dziadek Toma, Szeryf, Pan Wainwright reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
26 lutego 2016 |
Granice
Julia Holewińska
forma twórczości: role reżyseria: Frąckowiak Bartek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 października 2016 |
Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy
Jolanta Janiczak
forma twórczości: role reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 stycznia 2017 |
Komuna Paryska
Agnieszka Jakimiak, Weronika Szczawińska
forma twórczości: role reżyseria: Szczawińska Weronika teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
25 lutego 2017 |
Bóg w dom
Grzegorz Niziołek, Katarzyna Szyngiera, Mirosław Wlekły
forma twórczości: role reżyseria: Szyngiera Katarzyna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
11 marca 2017 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Petruchio (gościnnie) reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
23 czerwca 2017 |
Solidarność.Rekonstrukcja
.
forma twórczości: role reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 grudnia 2017 |
Komedia omyłek
William Shakespeare
postać: Książę reżyseria: Salério Jean-Philippe teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
11 maja 2018 |
Sprzedawcy bajek
Maria Wojtyszko
forma twórczości: role reżyseria: Krofta Jakub teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
15 września 2018 |
Motyle
Marie Eve-Huot
forma twórczości: role reżyseria: Piech Emilia teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
25 maja 2019 |
Inna dusza
Łukasz Orbitowski
forma twórczości: role reżyseria: Siegoczyński Michał teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
9 listopada 2019 |
Mur
Justyna Lipko-Konieczna
forma twórczości: role reżyseria: Sobczyk Justyna teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 września 2020 |
Amadeusz
Peter Shaffer
forma twórczości: role reżyseria: Gajdzis Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 maja 2021 |
Maszyna
.
forma twórczości: role reżyseria: Szelc Jagoda teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|