17 lipca 1971 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Podchorąży reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 lutego 1972 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Sylwiusz reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 maja 1972 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 października 1972 |
Wierna rzeka
Żeromski Stefan wg
postać: Jasielski,Powstaniec II-gi reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
28 stycznia 1973 |
Ten miły, stary dom
Aleksiej Arbuzow
postać: Makary reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1973 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Henryk reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
17 listopada 1973 |
Kolędnicy
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Hrabia reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1974 |
Dziś bliźniaki
Carlo Goldoni
postać: Posługacz reżyseria: Baranowski Henryk, Juk Kowarski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1974 |
Dziś bliźniaki
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Baranowski Henryk, Juk Kowarski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
1 grudnia 1974 |
Giganci z gór
Luigi Pirandello
postać: Hrabia reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
9 marca 1975 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Podchorąży "Leszek" reżyseria: Górska Irena teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
30 listopada 1975 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Oliver reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
19 kwietnia 1976 |
Znachor
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Pijak III reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
2 lipca 1976 |
Medea
Lucius Annaeus Seneca
postać: Posłaniec reżyseria: Kruczyński Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 listopada 1976 |
Pelikan
August Strindberg
postać: Syn reżyseria: Koper Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 lutego 1977 |
Robin Hood
Kraszewski Tadeusz
postać: Dave Kowadło reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 maja 1977 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Młody, Kółakowski reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 listopada 1977 |
Wariatka z Chaillot
Giraudoux Jean
postać: Piotr reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 1977 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Wół reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 1977 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chleborad reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 kwietnia 1978 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Beniamin reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 października 1978 |
Żegnaj, Judaszu
Ireneusz Iredyński
postać: Jan reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
31 marca 1979 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Henryk Twardzisz reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
23 czerwca 1979 |
Sejm kobiet
Arystofanes
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
23 czerwca 1979 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Sąsiad reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
23 czerwca 1979 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Sługa reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
23 czerwca 1979 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Wojownik reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
28 października 1979 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
28 października 1979 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Astrow reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
7 lutego 1980 |
...i Dekameron
Giovanni Boccaccio
postać: Grabarz reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 maja 1981 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Baltazar reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
27 marca 1982 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Oficer reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
27 marca 1982 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Szlachcic reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 1982 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Republikant reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
31 grudnia 1982 |
Śpiewnik domowy
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
1 stycznia 1983 |
Kompot
Jonasz Kofta, Bene Rychter
postać: Gołkin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Estrada Stołeczna, Warszawa
|