11 czerwca 1958 |
Kapelusz słomkowy
Eugène Labiche
postać: Nonancourt reżyseria: Rudzki Kazimierz, Sempoliński Ludwik teatr: PWST, Warszawa
|
11 czerwca 1958 |
Kapelusz słomkowy
Eugène Labiche
forma twórczości: role reżyseria: Rudzki Kazimierz, Sempoliński Ludwik teatr: PWST, Warszawa
|
16 lipca 1959 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Wened reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 grudnia 1959 |
Jim strzela pierwszy!
Jiří Brdečka
postać: Kowboj II reżyseria: Wohl Stanisław teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
20 października 1960 |
Hajże na stolicę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Krukowski Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
20 października 1960 |
Hajże na stolicę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kiliński reżyseria: Krukowski Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
1 września 1961 |
Hrabina z importu
Krystyna Berwińska
postać: Obywatel reżyseria: Krukowski Kazimierz teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
31 grudnia 1961 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Lokaj II reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
3 listopada 1962 |
Pod drzwiami
Wolfgang Borchert
postać: Beckmann, jeden z nich reżyseria: Rodkiewicz Henryka teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
9 grudnia 1962 |
Czerwone pantofelki
Paul Kester
postać: Jemmo reżyseria: Śnieżko-Szafnaglowa Eugenia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
16 lutego 1963 |
Burza
Ju Ts`Ao
postać: Czou Czung reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
15 czerwca 1963 |
Piąta kolumna
Hemingway Ernest
postać: Wilkinson; Telefonista II reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
5 października 1963 |
Wierna rzeka
Stefan Żeromski
postać: II Chłop reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
5 października 1963 |
Wierna rzeka
Stefan Żeromski
postać: II Oficer reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
29 lutego 1964 |
Bracia
Zdzisław Wróbel
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
29 lutego 1964 |
Bracia
Zdzisław Wróbel
postać: Sroka reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
19 kwietnia 1964 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Macheath reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
5 lipca 1964 |
Królowa przedmieścia
Krumłowski Konstanty
postać: Józio;Peleryniarz reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
11 września 1965 |
My Fair Lady
Loewe Frederick
forma twórczości: role reżyseria: Andrew T,Biczycki J,Zychówna J teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 maja 1966 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Obrońca reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 maja 1966 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Fryzjer reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 maja 1966 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 maja 1966 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Abramczyk reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
6 września 1966 |
Król włóczęgów
Rudolf Friml
postać: Colin reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
20 listopada 1966 |
Czy pani kogoś szuka?
Misza Żęziło
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
25 listopada 1967 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Gawałecki reżyseria: Sawan Zbigniew teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
9 marca 1968 |
Historia Manon Lescaut i kawalera des Grieux
Maciej Zenon Bordowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
18 października 1969 |
Wartogłów
Moliere
postać: Maskaryl reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
26 września 1970 |
Piękna Helena
Offenbach Jakub
postać: Menelaus reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
16 stycznia 1971 |
Boso, ale w ostrogach
Jan Tomaszewski
postać: Mały reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
28 października 1971 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
28 października 1971 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Błazen reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
14 kwietnia 1973 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Walek reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
16 listopada 1974 |
Błękitny potwór
Carlo Gozzi
postać: Pantalone reżyseria: Leśniak Zdzisław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
26 kwietnia 1975 |
Sylwestrowa przygoda
Bragiński Emil, Riazanow Eldar
postać: Paweł Sudakow reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
26 kwietnia 1975 |
Sylwestrowa przygoda
Bragiński Emil, Riazanow Eldar
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
26 lipca 1975 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Kelner reżyseria: Górska Irena teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
7 maja 1976 |
Café "Pod Minogą"
Stefan Wiechecki (Wiech)
postać: Wacek Szmaja reżyseria: Cygler Tadeusz teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
4 marca 1978 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Lipińska Olga teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
29 września 1978 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Policjant II reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
8 grudnia 1978 |
Kolor niebieski
Michaił Zoszczenko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Korin Jewgienij teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
8 grudnia 1978 |
Kolor niebieski
Michaił Zoszczenko
forma twórczości: role reżyseria: Korin Jewgienij teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
5 maja 1979 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
postać: Scenograf; Jaś reżyseria: Pokora Wojciech teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
5 maja 1979 |
Krasnoludki, krasnoludki
Kijonka Tadeusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pokora Wojciech teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
15 maja 1981 |
Fachowcy
Stefan Friedmann, Jonasz Kofta
forma twórczości: role reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|