29 grudnia 1964 |
Nocna opowieść
Choiński Krzysztof
postać: Marek reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
24 marca 1965 |
Marchołt
Brandstaetter Roman
postać: Baltazar reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
26 czerwca 1965 |
Pobożna Marta
Molina Tirso de
postać: Filip reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
19 lutego 1966 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
31 maja 1967 |
Kamerdyner
James Matthew Barrie
postać: Lord Brocklehurst reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
15 grudnia 1968 |
Mieszczanie
Maksym Gorki
postać: Piotr reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
26 kwietnia 1969 |
Awantury w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Bappe reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
12 lipca 1969 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Podchorąży "Leszek" reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
22 listopada 1969 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz II reżyseria: Małkowska Hanna teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
14 września 1970 |
Zielone rękawice
Karpowicz Tymoteusz
postać: Sylweriusz reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
2 grudnia 1970 |
Morderstwo w Monkswell
Christie Agata
postać: Giles Ralston reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
4 kwietnia 1971 |
Rogacz mimo woli
Bruno Giordano
postać: Mochione reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
26 czerwca 1971 |
Zazdrość i medycyna
Choromański Michał
postać: Von Fuchs reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
11 listopada 1971 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Robotnik II reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
29 października 1972 |
Wódko, wódeczko
Jarecki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
15 kwietnia 1973 |
Kruk
Gozzi Carlo
postać: Gennaro reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
15 kwietnia 1973 |
Kruk
Gozzi Carlo
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Varville reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
11 grudnia 1975 |
Niewolnik
Czerwieński Bolesław
postać: Sapor reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
27 marca 1976 |
Rozstanie w czerwcu
Aleksander Wampiłow
postać: Frołow reżyseria: Borysławska Aniela teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
26 marca 1977 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Książę Zwiezdicz reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
29 czerwca 1977 |
Ojciec
August Strindberg
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
29 czerwca 1977 |
Ojciec
August Strindberg
postać: Doktor Ostermark reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
3 listopada 1977 |
Most
Czchaidze Aleksander
postać: Michaił Ewgenidze reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
22 czerwca 1978 |
Błękitny zamek
Roman Czubaty
postać: Edward reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|
18 listopada 1978 |
Prawdomówny kłamca
Gorin Grigorij
postać: Ramkopf reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
|