20 stycznia 1979 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Stanisław reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 maja 1979 |
Wielki, mały król
Kulmowa Joanna
postać: Minister Oświaty reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 1979 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Strażnik reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Pasterz reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 października 1980 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 grudnia 1980 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Papluś reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 kwietnia 1981 |
Iwanow
Antoni Czechow
postać: II gość reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 1981 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Chór reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Nuczyński reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Szlachcic 7 reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 maja 1982 |
Zaczarowane pantofelki
Paul Kester
postać: Snogg reżyseria: Konic Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1982 |
Madame Sans-Gene
Victorien Sardou
postać: Gwardzista reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1982 |
Madame Sans-Gene
Victorien Sardou
postać: Mameluk reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 1982 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Fierdusieńko reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 marca 1983 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Sylwester reżyseria: Wałaszek Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1984 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 stycznia 1984 |
Szczęśliwe wydarzenie
Sławomir Mrożek
postać: Mąż reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
28 stycznia 1984 |
Byłaś tam Polsko
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
18 kwietnia 1984 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Dostojnik VII, Żołnierz, Hipolit reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 września 1984 |
Jan Kochanowski?! - A kto to taki?!
Jan Kochanowski
postać: Posłaniec Rady reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 września 1984 |
Jan Kochanowski?! - A kto to taki?!
Jan Kochanowski
forma twórczości: role reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 września 1984 |
Jan Kochanowski?! - A kto to taki?!
Jan Kochanowski
postać: Reżyser reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
5 stycznia 1985 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyprian reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
5 stycznia 1985 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Książę Filip reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
23 marca 1985 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Kordian reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
7 czerwca 1986 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pan Władysław Mącki (senior) reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
23 października 1986 |
Okno
Ireneusz Iredyński
postać: Marek reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
23 października 1986 |
Okno
Ireneusz Iredyński
forma twórczości: role reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
23 października 1986 |
Okno
Ireneusz Iredyński
postać: Boluś reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
23 października 1986 |
Okno
Ireneusz Iredyński
postać: Bandzior reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
24 stycznia 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pan Młody reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
16 maja 1987 |
Bardzo dyplomatyczny obiad, czyli co, u licha, z tą Europą?
Krzysztof Choiński
postać: Fryderyk reżyseria: Możdżonek Andrzej teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
26 września 1987 |
Prawdziwy zachód
Shepard Sam
postać: Austin reżyseria: Możdżonek Andrzej teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
10 listopada 1987 |
Sarkofag
Władymir Gubariew
postać: Prokurator reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
28 lutego 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Iskra reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
27 marca 1988 |
Gwiazduś
Zygmunt Wojdan
postać: Drwal II reżyseria: Stępkowski Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
27 marca 1988 |
Gwiazduś
Zygmunt Wojdan
postać: Trędowaty (Ojciec) reżyseria: Stępkowski Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
28 czerwca 1988 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Czeladnik I (Józek) reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
11 grudnia 1988 |
Łaźnia rzymska
Stanisław Stratijew
postać: Iwan Antonow reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
4 czerwca 1989 |
Taka noc nie powtórzy się więcej
Kacper Stefanowicz
postać: Tajniak reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
3 grudnia 1989 |
Me and My Girl
Noel Gay
postać: Parchester reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
29 kwietnia 1990 |
Kuszenie
Havel Vaclav
postać: Dr Vilem Kortly reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
27 października 1990 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Dziejopis reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Korydon reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Pachoł reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
15 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Żyd reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
22 marca 1991 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Twardosz reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
19 września 1991 |
Plajta
Osławska Anna
postać: Żyd II reżyseria: Osławska Anna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 lutego 1992 |
Świętoszek
Moliere
postać: Kleant reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 lutego 1992 |
Piosenka jest dobra na ...
Przybora J.,Wasowski J.
forma twórczości: role reżyseria: Choińska Alicja i scenariusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 czerwca 1992 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Guhl reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 listopada 1992 |
Jak to wilków cała zgraja ...
Leśnicki Zbigniew
postać: Pies Ferdynand reżyseria: Przewłocki Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 listopada 1992 |
Dziady. Sceny wybrane
Adam Mickiewicz
postać: Ksiądz Lwowicz reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
23 października 1993 |
Żabusia
Zapolska Gabriela
postać: Mąż reżyseria: Biedroń Wojtek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
10 grudnia 1993 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
forma twórczości: role reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
15 kwietnia 1994 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Żyd reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
12 stycznia 1995 |
Odprawa posłów greckich
Kochanowski Jan
postać: Horus reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
11 lutego 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Krawiec,Turek reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 1996 |
Gwiazda
Helmut Kajzar
postać: Chorus reżyseria: Jasiński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Kita reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Nędza reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1997 |
Wieczór Trzech Króli lub co chcecie
William Shakespeare
postać: Sir Andrzej Chudogęba reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 kwietnia 1997 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Przechodzień reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Fujarkiewicz reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 listopada 1997 |
Zmęczony diabeł
Siergiej Kowalow
postać: Diabeł reżyseria: Talipow Rid teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dworzanin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Felton reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 grudnia 1998 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Wiedźma Hula-Bula reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 grudnia 1998 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 grudnia 1998 |
Miłość ci wszystko wybaczy
Tuwim Julian
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowiec reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wariat 1 reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Prymas reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1999 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Kapitan Brice reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 grudnia 1999 |
Romanse? Ach! Romanse ...
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
29 stycznia 2000 |
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Woody Allen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasiński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2000 |
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Woody Allen
postać: Bogart reżyseria: Jasiński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 kwietnia 2000 |
Skąpiec
Moliere
postać: Harpagon reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
postać: Piotr reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 maja 2001 |
Mały książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
16 czerwca 2001 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 czerwca 2001 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Gremio reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Pelikan reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jeden z chóru reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 grudnia 2001 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: role reżyseria: Kopeć Witold teatr: przedstawienie impresaryjne
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Łuka Łukicz Chłopow reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 marca 2002 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 marca 2002 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Leśniczy reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Gaganow reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Aptekarz reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Profesor reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 września 2003 |
Europa ? Mikrodramaty
Elin Rahnev
postać: Leo reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Kiri-Kuki reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Wasilij Arturycz Dymogacki (Jules Verne) reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 czerwca 2004 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Działacz Stronnictwa reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 2004 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 2004 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Poloniusz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
postać: McCready reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 września 2005 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Sędzia reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Ojciec reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kapciuchowski reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 2006 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 2006 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Francuz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 czerwca 2006 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Żyd reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Wyspiański Stanisław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ksiądz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 lutego 2007 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Spowiednik reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2007 |
Niewolnice z Pipidówki
Michał Bałucki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2007 |
Niewolnice z Pipidówki
Michał Bałucki
postać: Filatyński reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 2007 |
Legoland
Dirk Dobbrow
postać: Mieszkaniec osiedla reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 listopada 2007 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 listopada 2007 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Pticyn reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
9 lutego 2008 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Poseł Ossoliński reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Szambelan Piatolli reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2008 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
postać: Lavache - Błazen reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2008 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 listopada 2008 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 listopada 2008 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
postać: Milan reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Kaczmarski reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Milicjant I reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 marca 2009 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 marca 2009 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Pies reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
postać: Wuj Marek reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
forma twórczości: role reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 stycznia 2010 |
Tartuffe albo Szalbierz
Molière
postać: Pani Pernelle reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
postać: Barman reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 2010 |
Makbet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 2010 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Siward reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 listopada 2010 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 listopada 2010 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Łużyn reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Leonato reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
postać: Prokurator reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2011 |
Komedia Teatralna
Bengt Ahlfors
forma twórczości: role reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2011 |
Komedia Teatralna
Bengt Ahlfors
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 listopada 2011 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
5 listopada 2011 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
postać: Milan reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
28 stycznia 2012 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
28 stycznia 2012 |
Antygona
Sofokles
postać: Tyrezjasz reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
24 marca 2012 |
Bóg
Woody Allen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
24 marca 2012 |
Bóg
Woody Allen
postać: Pisarz-Schizokrates reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
13 maja 2012 |
Idąc rakiem
Günter Grass
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
13 maja 2012 |
Idąc rakiem
Günter Grass
postać: Wilhelm Gustloff reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
6 lipca 2012 |
W kręgu namiętności. Tango Piazzolla
Anna Burzyńska
forma twórczości: role reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
2 lutego 2013 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Pierwiosnek, Stara Rozbójnica reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
2 lutego 2013 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
23 marca 2013 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Pan Czyściciel reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
28 września 2013 |
Pokojówki
Jean Genet
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
28 września 2013 |
Pokojówki
Jean Genet
postać: Autor reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
18 stycznia 2014 |
Kolibra lot ostatni
Paweł Huelle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
18 stycznia 2014 |
Kolibra lot ostatni
Paweł Huelle
postać: Nadkomisarz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
27 marca 2014 |
Awantury weneckie
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
27 marca 2014 |
Awantury weneckie
Carlo Goldoni
postać: Sufler reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
27 września 2014 |
Ożenić się nie mogę
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
22 listopada 2014 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Tichon reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
30 maja 2015 |
Żółta łódź podwodna
Paweł Huelle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
30 maja 2015 |
Żółta łódź podwodna
Paweł Huelle
postać: Policjant reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|