6 kwietnia 1981 |
Hamlet i Hamlet
William Shakespeare
postać: Duch reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 czerwca 1981 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Radost reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 czerwca 1981 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
30 października 1981 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Trzecia starucha reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 lutego 1982 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Robot Carol I reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 lutego 1982 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Smok reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 lutego 1982 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Zupa reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
29 kwietnia 1982 |
Wizerunek śmierci ...
Gawatowic Jakub
postać: Wieśniak reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
19 października 1982 |
Don Juan
Molière
postać: Guzman reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
23 stycznia 1983 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Nosz reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 marca 1983 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Gwizdkowy reżyseria: Mellin Andrzej teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
14 grudnia 1983 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Książę (gościnnie) reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 marca 1984 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Kreon reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
10 listopada 1984 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Jan reżyseria: Okopiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
9 lutego 1985 |
Żegnaj, Judaszu
Ireneusz Iredyński
postać: Jan reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
13 kwietnia 1985 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Eurymachos reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
23 listopada 1985 |
Antygona
Sofokles
postać: Kreon reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 kwietnia 1986 |
Kajko i Kokosz
Bogusława Czosnowska
postać: Kokosz reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 czerwca 1986 |
Aktor
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Edek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 listopada 1986 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Perełka reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
4 lipca 1987 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Pantalone reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Wojciech Tratwa, Snop III reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 lutego 1988 |
Świętoszek
Molière
postać: Walery reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 czerwca 1988 |
Kiedy minie pięć lat
Federico García Lorca
postać: Gracz I oraz Przyjaciel, Gracz w rugby, Pajac reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
26 listopada 1988 |
Bestia teatru St.I. Witkiewicza
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Drugi reżyseria: Olejniczak Sławomir teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 marca 1989 |
Feeryczna komedia
Włodzimierz Majakowski
postać: Strażak, Wódz naczelny rady miejskiej reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
8 lipca 1989 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Kelner reżyseria: Gliński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
2 grudnia 1989 |
Dziewczyna z bzem majowym czyli Żywa klasa
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Kelner - Fryzjer reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
1 lutego 1990 |
Brzechwa dzieciom
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 lutego 1990 |
Noc Walpurgii czyli Kroki Komandora
Wieniedikt Jerofiejew
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 lutego 1990 |
Noc Walpurgii czyli Kroki Komandora
Wieniedikt Jerofiejew
postać: Boria, czyli Walimorda reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 marca 1990 |
Pasja
Mieczysław Abramowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 marca 1990 |
Pasja
Mieczysław Abramowicz
postać: Ewangelista reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
4 maja 1990 |
Goście
Leonard Cohen
forma twórczości: role teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
13 maja 1990 |
Goście
Cohen Leonard
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ciecholewski Radosław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
24 listopada 1990 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Kasper reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
5 stycznia 1991 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rotmistrz reżyseria: Okopiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
28 kwietnia 1991 |
Sześć postaci szuka autora
Luigi Pirandello
postać: Dyrektor reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
19 maja 1991 |
Szkaradka
Mieczysław Abramowicz
forma twórczości: reżyseria teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
20 października 1991 |
Brytan-Bryś
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
20 października 1991 |
Brytan-Bryś
Aleksander Fredro
postać: Niedźwiedź, Daniel, Stary, Byk reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
24 stycznia 2003 |
Konopielka
Redliński Edward
forma twórczości: role reżyseria: Karnicki Jerzy teatr: przedstawienie impresaryjne
|
24 stycznia 2003 |
Konopielka
Redliński Edward
forma twórczości: reżyseria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
15 listopada 2003 |
Cyrk Oklahoma
Franz Kafka
postać: Pan Pollunder reżyseria: Miedziewski Stanisław Otto teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|
15 listopada 2003 |
Cyrk Oklahoma
Franz Kafka
postać: Służący reżyseria: Miedziewski Stanisław Otto teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|
15 listopada 2003 |
Cyrk Oklahoma
Franz Kafka
postać: Starszy kelner reżyseria: Miedziewski Stanisław Otto teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|
11 grudnia 2004 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak/Kanclerz reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
22 grudnia 2004 |
Intercity
Leszek Malinowski
postać: Rewizor I reżyseria: Malinowski Leszek, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
28 stycznia 2005 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Ojciec Laurenty reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 kwietnia 2005 |
Skrzypek na dachu
Bock Jerry
postać: Lejzor Wolf reżyseria: Macias Zbigniew teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
17 września 2005 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Kierownik hotelu reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2005 |
Edyp i Antygona
Sofokles
postać: Tyrezjasz reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
26 listopada 2005 |
Komiwojażer
Mariusz Bielak
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Bartos reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Husarz reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Wielki Podskarbi reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
24 lutego 2006 |
dysONANs
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kapitan, Golders reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|
25 marca 2006 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Grabiec reżyseria: Machulski Jan, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
12 maja 2006 |
Sztuka
Yasmina Reza
postać: Serge reżyseria: Dąbrowski Piotr teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
5 stycznia 2007 |
Czekając na Godota`
Samuel Beckett
postać: Vladimir reżyseria: Machulski Jan teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
23 marca 2007 |
Szalone nożyczki
Paul Pörtner
postać: Dominik Kowalewski reżyseria: Łuczak Jacek teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
5 października 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Senator reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
9 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Cześnik reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
15 sierpnia 2008 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Baron Gotfryd Van Swieten reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
19 września 2008 |
O co biega?
Philip King
postać: Sierżant reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
27 marca 2009 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Anton Antonowicz Dmuchanowski reżyseria: Panow Wiktor teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
27 marca 2009 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Panow Wiktor teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 października 2009 |
Z rączki do rączki
Michael Cooney
postać: Pan Jenkins reżyseria: Osik Albert teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
6 lutego 2010 |
Edith & Marlene
Eva Pataki
postać: Marcel reżyseria: Ozga Andrzej teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
30 kwietnia 2010 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Hrabia reżyseria: Raduszyńska Katarzyna teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
10 września 2010 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
12 marca 2011 |
Cabaret
John Kander
postać: Herr Rudolf Schultz reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
29 kwietnia 2011 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 września 2011 |
Szczęśliwy dzień
Andrzej Chichłowski
forma twórczości: role reżyseria: Chichłowski Andrzej teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
13 stycznia 2012 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Pies reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
31 marca 2012 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Goeffrey reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
22 września 2012 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Klawecyn Gorgozan Bykoblazjon reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 listopada 2012 |
Konopielka
Edward Redliński
forma twórczości: reżyseria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 listopada 2012 |
Konopielka
Edward Redliński
forma twórczości: role reżyseria: Karnicki Jerzy teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
11 grudnia 2012 |
Brzechwolandia
Jan Brzechwa
forma twórczości: reżyseria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
11 grudnia 2012 |
Brzechwolandia
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Karnicki Jerzy teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
1 lutego 2013 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Schuppanzich reżyseria: Chichłowski Andrzej teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
23 marca 2013 |
The Sound of Music
Richard Rodgers
postać: Max Detweiler reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
21 września 2013 |
Wariacje enigmatyczne
Eric-Emmanuel Schmitt
postać: Abel Znorko reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
28 marca 2014 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fabio reżyseria: Sołtysik Natalia teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
18 września 2014 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dyapanazy Nibek reżyseria: Zaikauskas Linas teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
3 stycznia 2015 |
Co ja panu zrobiłem, Pignon?
Francis Veber
postać: Policjant reżyseria: Siudym Marek teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
27 marca 2015 |
Bułhakow/Mistrz/Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Kajfasz, Dyrektor Teatru, Hrabia Robert reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 lipca 2015 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
postać: Doktor Dolittle reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
29 sierpnia 2015 |
Love story
Erich Segal
postać: Oliver Barrrett III reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 kwietnia 2016 |
Ulica
Daniel Odija
forma twórczości: role reżyseria: Vedral Iwo teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
23 września 2016 |
Las Villas
Tomasz Kaczorowski
forma twórczości: role reżyseria: Sieklucki Piotr teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
3 lutego 2017 |
Wszyscyśmy z jednego szynela
Rafał Kmita
forma twórczości: role reżyseria: Kmita Rafał teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
19 maja 2017 |
Mayday 2
Ray Cooney
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Dominik teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
24 czerwca 2017 |
Wesela w domu
Bohumil Hrabal
forma twórczości: role reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
8 września 2017 |
Nocny autobus
Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Kaczorowski Tomasz teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
2 grudnia 2017 |
Biedermann i podpalacze
Max Frisch
forma twórczości: role reżyseria: Münchow Torsten teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
19 maja 2018 |
Dajcie mi tenora!
Ken Ludwig
forma twórczości: role reżyseria: Gnatowski Dariusz teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
18 października 2018 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Dominik teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|