22 listopada 1996 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Wasserman Dale
postać: Wódz Bromden reżyseria: Wylężałek Łukasz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
10 października 1998 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Komediant reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
10 października 1998 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Mefistofeles reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
21 stycznia 1999 |
Przerwany lot
Kaczmarek Krzysztof
forma twórczości: role reżyseria: Kaczmarek Krzysztof teatr: Teatr Zwierciadło, Łódź
|
12 listopada 1999 |
Prorok Ilja
Tadeusz Słobodzianek
postać: Marczuk reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
15 maja 2000 |
Głód
Hamsun Knut
postać: Malarz reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
21 października 2000 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Rycerz, Kapitan reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
17 listopada 2000 |
Przezroczyste zero
Alfonso Vallejo
forma twórczości: role reżyseria: Półtoranos Marian teatr: Teatr KO-KU, Kłodzko
|
8 grudnia 2000 |
Robinson Cruzoe
Defoe Daniel
postać: Bosman reżyseria: Spisak Ondrej teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
10 marca 2001 |
Beztlenowce
Ingmar Villqist
postać: Jerg reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
23 czerwca 2001 |
Wielebni
Mrożek Sławomir
postać: Tomek reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 września 2001 |
Sen pluskwy
Tadeusz Słobodzianek
postać: Major reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
15 września 2001 |
Sen pluskwy
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: role reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
22 października 2001 |
Połączenie nie może być ...
Kaczmarek Małgorzata
postać: Kamil reżyseria: Kaczmarek Krzysztof teatr: Teatr Zwierciadło, Łódź
|
21 grudnia 2001 |
Kadisz
Grigorij Gorin
postać: Fiodor reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 2002 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Hrabia Almaviva reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 2002 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Spišák Ondrej teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
21 września 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lokaj - Jan Parblichenko reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 grudnia 2002 |
Car Mikołaj
Słobodzianek Tadeusz
postać: Paweł reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
28 marca 2003 |
Opera mydlana
György Spiró
postać: Mężczyzna reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
2 października 2003 |
Dzieci z Bullerbyn
Lindgren Astrid
postać: Olle teatr: przedstawienie impresaryjne
|
30 grudnia 2003 |
Sto lat kabaretu... Krakowskie kabarety XX wieku
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Tym Stanisław, Grabowski Mikołaj, Materna Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 maja 2004 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 maja 2004 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Samotnik reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 września 2004 |
Łoże
Sergi Belbel
postać: Mężczyzna reżyseria: Peszek Jan teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
26 listopada 2004 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Lenox reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 listopada 2004 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Siward reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 grudnia 2004 |
W Piwnicy pod Baranami
Krakowskie kabarety XX wieku
forma twórczości: role wieczór pt."Sto lat kabaretu" reżyseria: Materna Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2005 |
Kraksa
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Smarzowski Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2005 |
Kraksa
Friedrich Dürrenmatt
postać: Policjant reżyseria: Smarzowski Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 listopada 2005 |
Ksiądz Marek
Juliusz Słowacki
postać: Branecki reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
14 stycznia 2006 |
Trzy stygmaty Palmera Eldritcha
Philip K. Dick
postać: Walt Essex reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 kwietnia 2006 |
Fedra
Jean Racine
postać: Teramenes reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 stycznia 2007 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Poseł Parysów/Rotmistrz reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 lutego 2007 |
Pan Jasiek
Martin McDonagh
forma twórczości: role reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Nowy, Kraków
|
25 lutego 2007 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Ajgistos reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 października 2007 |
Lulu
Frank Wedekind
postać: Casti-Piani/Kungu Poti reżyseria: Borczuch Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 2007 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Sołtys reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2008 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Radca Podsrocki reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 czerwca 2008 |
Ifigenia nowa tragedia (według wersji Racine`a)
Paweł Demirski, Michał Zadara
postać: Eurybates reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Onufry Zagłoba reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Onufry Zagłoba reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Onufry Zagłoba reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2009 |
Pijacy
Franciszek Bohomolec
postać: Pijakiewicz reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 stycznia 2010 |
Utopia będzie zaraz
.
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Igor Francewicz Podrygałow reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 marca 2011 |
Być albo nie być
Nick Whitby
postać: Stanisław Sobiński reżyseria: Peschel Milan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 sierpnia 2011 |
Awantura warszawska
.
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa
|
1 października 2011 |
Koprofagi, czyli znienawidzeni, ale niezbędni
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Kirył Razumow reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 października 2011 |
Koprofagi, czyli znienawidzeni, ale niezbędni
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Michaelis reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 grudnia 2011 |
Pan Tadeusz czyli Ostatni Zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Chrzciciel reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 kwietnia 2012 |
Iluzje
Iwan Wyrypajew
postać: Pierwszy Mężczyzna reżyseria: Wyrypajew Iwan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 kwietnia 2013 |
Dumanowski Side A i B
Wit Szostak
forma twórczości: role reżyseria: Dworakowski Konrad, Krysiak Sebastian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 czerwca 2013 |
Bitwa warszawska 1920
Paweł Demirski
postać: Władysław Broniewski reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
14 kwietnia 2014 |
Towiańczycy królowie chmur
Jolanta Janiczak
postać: Ram Gerszon reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 maja 2014 |
Edward II
Christopher Marlowe
postać: Warwick/Matrevis reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 grudnia 2014 |
nie-boska komedia. WSZYSTKO POWIEM BOGU!
Paweł Demirski
postać: Orcio/Lęki Poranne Codzienne reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 marca 2015 |
Sprawa Gorgonowej
Jolanta Janiczak
postać: Henryk Zaremba reżyseria: Rubin Wiktor teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 października 2015 |
Wróg ludu
Henrik Ibsen
postać: Doktor Tomas Stockmann reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 grudnia 2016 |
Triumf woli
Paweł Demirski
postać: Dumny i Wściekły reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 2017 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Gospodarz reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 listopada 2017 |
Murzyni we Florencji
Vedrana Rudan
forma twórczości: role reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Nowy Proxima, Kraków
|
8 września 2018 |
Koniec miłości
Pascal Rambert
forma twórczości: role reżyseria: Androsz Dorota teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 września 2018 |
Irańska konferencja
Iwan Wyrypajew
postać: Daniel Christensen reżyseria: Wyrypajew Iwan teatr: przedstawienie impresaryjne
|
30 listopada 2018 |
Rok z życia codziennego w Europie Środkowo-Wschodniej
Paweł Demirski
forma twórczości: role reżyseria: Strzępka Monika, Ślesiński Arek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 października 2019 |
Nadchodzi chłopiec
Kang Han
postać: Yu, Żołnierz 1, Więzień/Maciej Opała reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 stycznia 2020 |
Chaos pierwszego poziomu
Mateusz Pakuła
postać: Biało Motoryczne Julo reżyseria: Pakuła Mateusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 grudnia 2020 |
Jeńczyna
Paweł Demirski
forma twórczości: role reżyseria: Strzępka Monika teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 marca 2021 |
Arianie
Beniamin Maria Bukowski
forma twórczości: role reżyseria: Bukowski Beniamin M. teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 lipca 2021 |
Monachomachia. Wojna mnichów
Ignacy Krasicki
forma twórczości: role reżyseria: Łagowska Justyna teatr: Teatr Nowy Proxima, Kraków
|
28 sierpnia 2021 |
Śnieg
Orhan Pamuk
forma twórczości: role reżyseria: Szydłowski Bartosz teatr: Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk
|
19 listopada 2021 |
Śnieg
Orhan Pamuk
forma twórczości: role reżyseria: Szydłowski Bartosz teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
29 kwietnia 2022 |
Salome
Oscar Wilde
postać: Herod reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 2023 |
Genialna przyjaciółka
Elena Ferrante
forma twórczości: role reżyseria: Marciniak Ewelina teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|