8 maja 1996 |
Tymoteusz Rymcimci
Jan Wilkowski
postać: Tata Niedźwiedź, Inspicjent reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 września 1996 |
Doradcy króla Hydropsa
Stanisław Lem
postać: Pilot Cyberbaj, Królewicz reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 marca 1997 |
Dziewczyna z morza
George Mackay Brown
postać: Willi reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 września 1997 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
postać: Naf-naf reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 1998 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Strach na wróble, Osiołek, Czarny baranek reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 lipca 1998 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Pinokio reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Kłapouchy reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
4 grudnia 1999 |
Igraszki z bajką
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Tata reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
24 czerwca 2000 |
Jak zdobyć korzec złota
Waldemar Żyszkiewicz
postać: Pan Klaus, Mały Klaus, Aptekarz reżyseria: Tondera Maciej teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2000 |
Hej, kolęda, kolęda!
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
6 grudnia 2000 |
Hej, kolęda, kolęda!
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
3 marca 2001 |
Złote serce
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 marca 2001 |
Złote serce
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Jasiek, Jasiek-Wąż, Złoty Książe reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
9 lutego 2002 |
Królewna Kukułeczka
Jan Romanovský
postać: Felek Precelek reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 2002 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 2002 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Krokodyl reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 2002 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Pawian reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 lutego 2003 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
postać: Kruk Abraksas, Kapitan Strzelców reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2003 |
Wielki Iwan
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
postać: Wielki Iwan reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 kwietnia 2004 |
Kopciuszek
Maciej K. Tondera
postać: Król Baj reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 lipca 2004 |
Cyrk
Oleg Żiugżda
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Żiugżda Oleg teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 lipca 2004 |
Cyrk
Oleg Żiugżda
forma twórczości: role reżyseria: Żiugżda Oleg teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
4 grudnia 2004 |
Calineczka
Kazimiera Jeżewska
postać: Jaskółka, Król Elfów, Żabka I reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
31 marca 2005 |
Rodzina zastępcza
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Pies reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
31 marca 2005 |
Rodzina zastępcza
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: asystent reżysera, teksty piosenek reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 czerwca 2005 |
Bajka-Łańcuszek
Józef Raczek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Azarow Borys teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 czerwca 2005 |
Bajka-Łańcuszek
Józef Raczek
forma twórczości: role reżyseria: Azarow Borys teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 października 2006 |
Telerodzina
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 października 2006 |
Telerodzina
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Pan Telewizor reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
11 stycznia 2007 |
Rodzina zastępcza
Kamińska-Sobczyk Małgorzata
forma twórczości: teksty piosenek reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Kielce
|
3 marca 2007 |
Iwan - carski syn, szare wilczysko i inni
Włodzimierz Masłow
postać: Szare Wilczysko reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 sierpnia 2007 |
Słupski Chłopczyk
Przemysław Laskowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
18 sierpnia 2007 |
Słupski Chłopczyk
Przemysław Laskowski
forma twórczości: role reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
15 września 2007 |
Czerwony Kapturek, czyli bajkowy galimatias
Pavel Polak
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 września 2007 |
Czerwony Kapturek, czyli bajkowy galimatias
Pavel Polak
postać: Gajowy reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 lutego 2008 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
postać: Naf-Naf reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 lutego 2008 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
forma twórczości: role reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 października 2008 |
Szpak Fryderyk
Rudolf Herfurtner
postać: Pan Huber reżyseria: Niecikowski Zbigniew teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 kwietnia 2009 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Pawian, Krokodyl reżyseria: Bień Lidia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 kwietnia 2009 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
forma twórczości: reżyseria wznowienia reżyseria: Bień Lidia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 listopada 2009 |
Piękna i bestia
Waldemar Wolański
postać: Bestia, Książę reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 marca 2010 |
Rodzina zastępcza, czyli bajka o tym, jak Bociana wychowywali Pies z Kotem
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Pies reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 marca 2010 |
Rodzina zastępcza, czyli bajka o tym, jak Bociana wychowywali Pies z Kotem
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: reżyseria wznowienia, teksty piosenek reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 sierpnia 2010 |
Pan Kotowski
Petr Rimski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mihhaljow Jurij teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 sierpnia 2010 |
Pan Kotowski
Petr Rimski
postać: Pan Haukowski reżyseria: Mihhaljow Jurij teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 września 2010 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Strach na wróble, Osiołek reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 marca 2011 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Królewicz, Gajowy teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 marca 2011 |
Królewna Śnieżka
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: reżyseria wznowienia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 2011 |
Szewc Kopytko i Kaczor Kwak
Kornel Makuszyński
postać: Szewc Kopytko reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
14 lipca 2013 |
Cztery mile za piec
Maria Kownacka
forma twórczości: role reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Teatr Władca Lalek, Słupsk
|
5 września 2014 |
Kukier
.
forma twórczości: scenariusz reżyseria: Sygitowicz-Sierosławska Katarzyna teatr: Teatr Rondo, Słupsk
|