1 października 1995 |
Przedstawienie pożegnalne
Muller Peter
postać: Bully I reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
10 listopada 1995 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Edek (gościnnie) reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
7 stycznia 1996 |
Splendid's
Genet Jean
postać: Bob reżyseria: Urbański Artur teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
1 marca 1996 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Kleant reżyseria: Siudziński Mariusz teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
26 października 1996 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
26 października 1996 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Pankracy reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
8 lutego 1997 |
Dopełnienie miłości
Robert Musil
postać: Drwal reżyseria: Maciak Zbigniew teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
27 marca 1997 |
Zielone rękawice
Karpowicz Tymoteusz
postać: Łuka reżyseria: Sut Jacek teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
13 września 1997 |
Ballada o wielkiej makabrze
Michel de Ghelderode
postać: Nekrozotar reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr Studyjny`83 im. Juliana Tuwima, Łódź
|
10 października 1998 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Faust reżyseria: Jaskuła Zdzisław teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
8 listopada 1998 |
Śmieciarz, dziwka, złodziej...
Fo Dario
postać: Człowiek we Fraku reżyseria: Bikont Piotr teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
13 lutego 1999 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Żołnierz reżyseria: Sut Jacek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
8 kwietnia 2000 |
Nowe szaty króla
Andersen Hans Christian
postać: Obłędny Rycerz reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
16 września 2000 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Edgar reżyseria: Zaikauskas Linas Marijus teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
28 października 2000 |
Dziady drezdeńskie
Adam Mickiewicz
postać: Frejend reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 stycznia 2001 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
postać: Alfons reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 marca 2001 |
Krąg personalny 3:1
Lars Norén
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 marca 2001 |
Krąg personalny 3:1
Lars Norén
postać: Bezrobotny reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
23 czerwca 2001 |
Entartete Kunst
Ingmar Villqist
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Villqist Ingmar teatr: Teatr Polski, Poznań
|
23 czerwca 2001 |
Entartete Kunst
Ingmar Villqist
postać: Pierwszy reżyseria: Villqist Ingmar teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 listopada 2001 |
Martwa Królewna
Nikołaj Kolada
postać: Witalij reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 maja 2002 |
Hamlet Wtóry
Roman Jaworski
postać: Alfonso Alfonski reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2002 |
Helmucik
Ingmar Villqist
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2002 |
Helmucik
Ingmar Villqist
postać: Rotmistrz reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 lutego 2003 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 lutego 2003 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Brat Dziewczynki reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 czerwca 2003 |
Terroryzm
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Pasażer II, Kobieta II, Antyterrorysta I reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 listopada 2003 |
Płatonow i inni
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 listopada 2003 |
Płatonow i inni
Antoni Czechow
postać: Bugrow reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
20 lutego 2004 |
Proces
Franz Kafka
postać: Syn/Klubowicz/Mechanik/Block reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 maja 2004 |
Portugalia
Zoltán Egressy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 maja 2004 |
Portugalia
Zoltán Egressy
postać: Burak reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 marca 2005 |
Zwał
Sławomir Shuty
postać: Bigos reżyseria: Sadowska Emilia teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 kwietnia 2005 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Aleksiej Kiryłow reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 kwietnia 2005 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
20 maja 2005 |
Makbet: Kim jest ten człowiek we krwi?
William Shakespeare
postać: Makbet reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Biuro Podróży, Poznań
|
20 maja 2005 |
Makbet: Kim jest ten człowiek we krwi?
William Shakespeare
postać: Posłaniec reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Biuro Podróży, Poznań
|
25 czerwca 2005 |
Stary Franka Hernera
János Háy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2005 |
Stary Franka Hernera
János Háy
postać: Béla Krekács reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski, Poznań
|
28 czerwca 2005 |
Alicja 0700
Kuba Mokrosiński, Julia Szubert , Jarek Wieła, Wojciech Wiński
forma twórczości: role reżyseria: Wiński Wojciech teatr: Teatr Usta Usta Republika , Poznań
|
29 października 2005 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent Milczek reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
28 czerwca 2006 |
Ambasada
Ewa Kaczmarek, Kamil Macejko, Wojciech Wiński
forma twórczości: role reżyseria: Wiński Wojciech teatr: Teatr Usta Usta Republika , Poznań
|
5 listopada 2006 |
Krawiec
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Polski, Poznań
|
5 listopada 2006 |
Krawiec
Sławomir Mrożek
postać: Onucy reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 marca 2007 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 marca 2007 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
postać: Henryk reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
29 września 2007 |
Rekonstrukcja zdarzeń
Roman Brandstaetter
forma twórczości: role reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr 2xU/Usta Usta, Warszawa
|
30 grudnia 2007 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 grudnia 2007 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Hopek/Żebrak reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Polski, Poznań
|
5 kwietnia 2008 |
Gdy rozum śpi, budzą się demony
Antonio Buero Vallejo
postać: Duaso reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
26 czerwca 2008 |
Radioaktywni
Ewa Kaczmarek, Wojciech Wiński
forma twórczości: role reżyseria: Wiński Wojciech, Kaczmarek Ewa teatr: Teatr Usta Usta Republika , Poznań
|
25 października 2008 |
Szarańcza
Biljana Srbljanović
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 października 2008 |
Szarańcza
Biljana Srbljanović
postać: Milan reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
15 października 2009 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Bengalski reżyseria: Lifanow Grigorij teatr: Teatr Polski, Poznań
|
12 grudnia 2009 |
Przyjaciel
Radosław Paczocha
postać: Śledczy reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Poznań
|
11 września 2010 |
Pomórnik. Kryminał ekologiczny
Olga Tokarczuk
postać: Dentysta reżyseria: Sadowska Emilia teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2011 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Aleksander Pietrowicz Kałabuszkin reżyseria: Lifanow Grigorij teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 czerwca 2011 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lifanow Grigorij teatr: Teatr Polski, Poznań
|
17 września 2011 |
Szepty - szmery - krzyki, czyli glosolalia
Ewa Kaczmarek, Wojciech Wiński
postać: głos reżyseria: Wiński Wojciech teatr: Teatr Usta Usta Republika , Poznań
|
27 marca 2012 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Klaudiusz reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
24 maja 2012 |
Ocalenie
.
postać: Aleksander reżyseria: Podstawny Maciej teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 stycznia 2013 |
Balladyna
Marcin Cecko
postać: Grabiec reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Poznań
|
6 kwietnia 2013 |
Otello
William Shakespeare
postać: Gratiano reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 maja 2013 |
Piszczyk
Jan Czapliński, Piotr Rowicki
postać: Zygmunt Florczak-Wieniawski reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
5 października 2013 |
Szczaw, frytki
Zoltán Egressy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Poznań
|
5 października 2013 |
Szczaw, frytki
Zoltán Egressy
postać: Sędzia liniowy I reżyseria: Kaźmierczak Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
14 lutego 2014 |
Mizantrop
Julia Holewińska, Kuba Kowalski
postać: Alcest reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 maja 2014 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
10 maja 2014 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Jonatan Jeremiasz Peachum reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
19 grudnia 2014 |
Spowiedź masochisty
Roman Sikora
postać: Pan M. (gościnnie) reżyseria: Aline Negra Silva teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 marca 2015 |
Reisefieber, czyli Podróż w nieznane
Piotr Rowicki
postać: Duduś 2/Kazik reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Polski, Poznań
|
26 kwietnia 2015 |
Demokracja
Michael Frayn
postać: Herbert Wehner reżyseria: Szkotak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
19 grudnia 2015 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Bryndas reżyseria: Kmiecik Michał teatr: Teatr Polski, Poznań
|
12 lutego 2016 |
Extravaganza o miłości
***, Jędrzej Burszta, Joanna Drozda , Wojciech Kaniewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Drozda Joanna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
12 lutego 2016 |
Extravaganza o miłości
***, Jędrzej Burszta, Joanna Drozda , Wojciech Kaniewski
forma twórczości: role reżyseria: Drozda Joanna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
2 września 2016 |
Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii
Martin Sperr
postać: Volker, Georg reżyseria: Kania Grażyna teatr: Teatr Polski, Poznań
|
4 listopada 2017 |
K.
Paweł Demirski
postać: Jastrząb Prezesów reżyseria: Strzępka Monika teatr: Teatr Polski, Poznań
|
21 kwietnia 2018 |
Wieczory ateńskie
Piotr Gładilin
forma twórczości: reżyseria teatr: Akademia Muzyczna, Poznań
|
5 maja 2018 |
Wielki Fryderyk
Adolf Nowaczyński
postać: Minister von Bismark reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
28 grudnia 2018 |
27 grudnia
Klaudia Hartung-Wójciak
forma twórczości: role reżyseria: Skrzywanek Jakub teatr: Teatr Polski, Poznań
|
7 czerwca 2019 |
Hamlet/ГАМЛЕТ
.
forma twórczości: role reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 września 2020 |
Nana
Emil Zola
forma twórczości: role reżyseria: Pęcikiewicz Monika teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 lipca 2021 |
Kamienica
.
forma twórczości: role reżyseria: Kijak Ula teatr: Teatr Ósmego Dnia, Poznań
|