5 marca 1994 |
Baśń o dwóch nieustraszonych rycerzach
Jan Ośnica
postać: Smok I reżyseria: Szymański Paweł S. teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
5 marca 1994 |
Baśń o dwóch nieustraszonych rycerzach
Jan Ośnica
postać: Żmija Princeza, Karczmarz, Gospodarz, Czarownica reżyseria: Szymański Paweł S. teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
13 maja 1995 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
forma twórczości: role reżyseria: Grad-Cupriak Elżbieta, Markiewicz Marek teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
16 grudnia 1995 |
Opowieść wigilijna
Dickens Karol
postać: Dama I;Praczka-Sęp II;Dick;... reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
8 kwietnia 1996 |
Czarodziejski koncert (Miniatury)
Tomasz Brzeziński
forma twórczości: role reżyseria: Brzeziński Tomasz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 września 1996 |
O Zwyrtale Muzykancie
Wilkowski Jan
postać: Aniołek II,Lud reżyseria: Głuszczak Bogdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
9 listopada 1996 |
Wszyscy kochamy Barbie
Jerzy Niemczuk
postać: Potworynka reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
8 marca 1997 |
Malutka czarownica
Preussler Otfried
postać: Malutka czarownica reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
11 maja 1997 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 września 1997 |
Koziołek Matołek
Makuszyński Kornel wg
forma twórczości: role reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
20 grudnia 1997 |
Wielka nowina
Żak Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
30 maja 1998 |
Inook i tajemnica słońca
Henry Beissel
postać: Chłopiec, Foka II, Sumna-bogini morza reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
4 października 1998 |
Kot w butach
Brzechwa Jan
forma twórczości: role reżyseria: Zespół teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
23 stycznia 1999 |
Mio, mój Mio
Astrid Lindgren
postać: Chłopak z ulicy Środkowej, duch z butelki, pastuszek Nono, strażnik reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 marca 2001 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Służebna reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 marca 2001 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Wezyr reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 marca 2001 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Złoty wąż reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
22 września 2001 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Tłusta Kobieta reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
2 marca 2002 |
O księciu Pipo, koniu Pipo ...
Gripari Pierre
postać: Biała Klacz;Wieśniak reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 września 2002 |
Dzikie łabędzie
Hans Christian Andersen
postać: Brat reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
15 marca 2003 |
Bracia Lwie Serce
Astrid Lindgren
postać: Greta Apelgren, Anioł IV, Jossi, Gołębica Violanta reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
24 stycznia 2004 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Małgorzata Linde reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
18 lutego 2005 |
Lekcja
Ionesco Eugene
postać: Służąca reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 maja 2005 |
Niebieski Ptak
Maeterlinck Maurice
postać: Cukierek; Dusza Lipy reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Ptosek reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Tatar reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Elżbieta reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Prof.I reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Piłat reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 lutego 2006 |
Przygody Euzebiusza
Krupska Beata
postać: Kwoka, Sum, Wiewiórka,... reżyseria: Grad-Cupriak E., Roszko A.,... teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 lutego 2006 |
Przygody Euzebiusza
Krupska Beata
forma twórczości: reżyseria z E.Grad-Cupriak i M.Gryc teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
17 lutego 2007 |
Uwaga! Bajki na drodze
Kamińska-Sobczyk Małgorzata
postać: Czerwony Kapturek reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
1 kwietnia 2007 |
O królewnie Wełence
Joterka Maria
postać: Prządka, Sprzedawczyni jabłek reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
1 grudnia 2007 |
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Ciotka reżyseria: Aigner Paweł teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
1 grudnia 2007 |
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Ślimak Natalia reżyseria: Aigner Paweł teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 września 2008 |
Wszystkie myszy lubią ser
Gyula Urbán
postać: Mama Lidia - Szara Mysz reżyseria: Veres András teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
10 stycznia 2009 |
Historia całkiem zwyczajna
Marija Łado
postać: Gospodyni reżyseria: Nosálek Petr teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
24 maja 2009 |
Piękna i Bestia
Oleg Żiugżda
postać: Suzan reżyseria: Żiugżda Oleg teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 kwietnia 2010 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Nauczycielka, Marynarz, Staruch reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
4 grudnia 2010 |
Dzisiaj w Betlejem
Zbigniew Głowacki
postać: Głos Anioła, Bartek, Baltazar, Marszałek reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
8 października 2011 |
Fałszywa księżniczka
Krystyna Jakóbczyk
postać: Mary reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
5 października 2012 |
Miasto snu
Alfred Kubin
postać: Giulietta reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
26 marca 2013 |
Ostatnia noc Don Juana
Edmond Rostand
forma twórczości: role reżyseria: Mark Julia teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 maja 2013 |
Bajka o szczęściu
Izabela Degórska
postać: Świnka reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 września 2013 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Kos reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 września 2014 |
Zielony Wędrowiec
Liliana Bardijewska
postać: Jeżozwierz, Skorupa Ślimaka Murzyna reżyseria: Derlatka Michał teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
3 stycznia 2016 |
Psiakość
Marta Guśniowska
postać: Kukułka, Babcia, Kura III reżyseria: Ordak-Świątkiewicz Mariola teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
18 lutego 2017 |
Mały Nemo w Krainie Snów
Andrzej Bartnikowski
forma twórczości: role reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
6 stycznia 2018 |
Białe Tango
Michał Kaźmierczak
forma twórczości: role reżyseria: Polívka Jan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
12 maja 2018 |
Koniec bajki
Anna Wieczorek
forma twórczości: role teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
12 maja 2019 |
Fru-Fru
Tran Thien Loc Nguen
forma twórczości: role reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
20 lutego 2021 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
forma twórczości: role reżyseria: Wolszczak Anna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|