24 marca 1995 |
Zjazd koleżeński
Program składany sc.R.Pracz
forma twórczości: role reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Dworka Miraża reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Królewna Błękitna reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1996 |
Wilk stepowy
Hesse Hermann
postać: Hermina reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
23 maja 1996 |
Egzekutor
Marek Rębacz
postać: Małgosia reżyseria: Sztejman Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 listopada 1997 |
Zmęczony diabeł
Siergiej Kowalow
postać: Sąsiadka reżyseria: Talipow Rid teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Mania (Służąca i Księżniczka) reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1998 |
Makbet
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
30 listopada 1998 |
Antygona
Sofokles
postać: Antygona reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Scena ZASP, Lublin
|
5 grudnia 1998 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Kwiaciarka reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1999 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Chloe Coverly reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2000 |
Zagraj to jeszcze raz, Sam
Woody Allen
postać: Vanessa reżyseria: Jasiński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 kwietnia 2000 |
Skąpiec
Moliere
postać: Marianna reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 2000 |
Diabelskie nasienie
Ivo Brešan
postać: Maria Wugrinec reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 lutego 2001 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Ala reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Scena ZASP, Lublin
|
24 marca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
postać: Osoba z przeszłości reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Jedna z chóru reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Młoda Dama reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Anna Andriejewna reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Kobieta w czerni reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Marta reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Markiza reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 2003 |
Caligula
Albert Camus
postać: Poetka reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 lutego 2004 |
Don Juan
Molière
postać: Karolka reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Czerwony Tubylec reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 czerwca 2004 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Panna Franciszka reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 listopada 2004 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktorka-Królowa reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
postać: Jean Brodie reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Anna reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kelnereczka i tancerka teatrzyku Arkadia reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Panna Halineczka reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 kwietnia 2006 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
postać: Caryca Katarzyna Wielka reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Panna Młoda reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 lutego 2007 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Waleria reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2007 |
Niewolnice z Pipidówki
Michał Bałucki
postać: Sabina reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2008 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
postać: Wdowa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 listopada 2008 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
postać: Candida reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Matka reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 marca 2009 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Krasnal miastowy reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 czerwca 2009 |
Bóg
Woody Allen
postać: Wendy reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
postać: Kobieta ciężarna reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 stycznia 2010 |
Tartuffe albo Szalbierz
Molière
postać: Doryna reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
postać: Sąsiadka Władka Liszaja reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
postać: Turbolaska reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 2010 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Czarownica reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Mariangela Farfalla reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
postać: Siostra Eulalia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 2011 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Iwony reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 2012 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 grudnia 2012 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Aleksandra (Sasza) reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 2013 |
Pakujemy manatki. Komedia na osiem pogrzebów
Hanoch Levin
postać: Prostytutka reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2014 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Obywatel Elidy reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Przedstawicielka Macedonii reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 marca 2016 |
Pan Tadeusz, czyli Ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Wojszczanka reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 listopada 2016 |
Ludzie inteligentni
Marc Fayet
postać: Marina reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 marca 2017 |
Diabeł i tabliczka czekolady
Paweł Piotr Reszka
forma twórczości: role reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2017 |
Marat/Sade
Peter Weiss
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 grudnia 2017 |
Prawda
Florian Zeller
postać: Alice reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 2018 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 2018 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 2019 |
Szekspir albo co chcecie, czyli przedstawienie na Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Sir Andrew Chudogęba reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 marca 2019 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Sąsiadka z ciastkiem/Surowa szefowa reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 stycznia 2020 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Wdowa reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 czerwca 2020 |
Nad Niemnem. Obrazy z czasów pozytywizmu
Eliza Orzeszkowa
postać: Teresa Plińska reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 marca 2021 |
Nora
Henrik Ibsen
postać: Pani Maria reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 kwietnia 2021 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Dotty Otley/Pani Clackett reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|