FESTIWALE

II edycja (od 08-07-2008 do 11-07-2008)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
08.07
Wernisaż prac grupy Niebieskie Nosy - Moskwa/Rosja, godz. 18.00, Foyer Teatru
Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego - Wrocław/Polska
Iwan Wyrypajew, Antonina Wielikanowa "Księga Rodzaju 2", reżyseria: Michał Zadara , godz. 19.00, Scena Duża, czas trwania - 1:35
Koncert grupy SounDrama Studio - Moskwa/Rosja, godz. 21.30, parking Teatru, czas trwania - 2:30
09.07
Czytanie performatywne: Neda Neżdana - Ukraina
"Kto otworzy drzwi?", opieka reżyserska: Michał Kotański, godz. 17.00, Scena u Sewruka, czas trwania - ok.1:00h
Teatr Open Circle - Wilno/Litwa
Autobiograficzna improwizacja zespołu Teatru p.t. "Open Circle", reżyseria: Aidas Giniotis, godz. 19.00, Scena Duża, czas trwania - 1:20h /antrakt/
Teatr Wolny - Mińsk/Białoruś
Zespół Teatru Wolnego "Strefa milczenia. Tryptyk", reżyseria: Władimir Sczerbań, godz. 21.00, Scena Kameralna, czas trwania - 2:30h /antrakt/
10.07
Dyskusja panelowa na temat wolnych mediów "Śniadanie z Wolną Białorusią"
Spotkanie z twórcami Teatru Wolnego i dziennikarzami Telewizji Biełsat, godz. 10.00, Scena Margines, czas trwania - 2:00h
Czytanie performatywne: Gianina Carbunariu - Rumunia
"mady-baby.edu", opieka reżyserska: Andrzej Bartnikowski, godz. 17.00, Scena u Sewruka, czas trwania - ok.1:00h
SounDrama Studio - Moskwa/Rosja
Nikołaj Gogol "Gogol. Wieczory", reżyseria: Władimir Pankow , godz. 19.00, Scena Duża, czas trwania - 1:45h
Teatr Dramatyczny im. Cypriana Kamila Norwida - Jelenia Góra/Polska
Władimir Sorokin "Podróż poślubna", reżyseria: Iwo Vedral, godz. 21.30, Scena Kameralna, czas trwania - 1:05h
11.07
Pokaz warsztatów Władimira Pankowa - Rosja, godz. 15.00, czas trwania - ok.1:30h
Czytanie performatywne: Georgi Gospodinow - Bułgaria
"D.J.", opieka reżyserska: Giovanni Castellanos, godz. 17.00, Scena u Sewruka, czas trwania - ok.1:00h
Monodram Katarzyny Figury - Warszawa/Polska
Oksana Zabużko "Badania terenowe nad ukraińskim seksem",
reżyseria: Małgorzata Szumowska, godz. 19.00, Scena Duża, czas trwania - 1:30h /antrakt/
Teatr im. Eugene`a Ionesco - Kiszyniów/Mołdawia
Nicoleta Esinencu "Fuck you, Eu.ro.pa!", reżyseria: Valeriu Pahomi, godz. 21.00, Scena Kameralna, czas trwania - 1:00h