FESTIWALE

XV edycja (od 29-06-2007 do 03-07-2007)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
29.06
Mutabor, Wędrujące Lalki Pana Pezo, Rosja (g. 19 - Rynek Nowego Miasta);
Płonące laski 4, Teatr Akt, Warszawa (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Phantomysteria, Teatr Novogo Fronta, Rosja/Czechy (g. 21 - Park Świętokrzyski);
Czas matek, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (g. 22 - Pole Mokotowskie - od ul. Rostafińskich i Batorego);
Kino*C: Noc Animacji oraz filmy Żuka i Grupa Tadeusza Sudnika - inauguracja z muzyką na żywo (g. 23 - 3.00 - Pole Mokotowskie (od ul. Żwirki i Wigury);
30.06
ISSéO!, Compagnie du Mirador, Belgia (g. 14, 18 - Rynek Nowego Miasta);
Trzy życia Salvadore, Grupa Plastyczna Pławna 9, Jelenia Góra (g. 15 - Rynek Nowego Miasta);
Kuglarze, Teatr Gry i Ludzie, Katowice (g. 16 - ul. Nowy Świat);
Łąka na ulicy, Artonik, Francja (g. 17 - Plac Zamkowy);
Mutabor, Wędrujące Lalki Pana Pezo, Rosja (g. 18 - ul. Nowy Świat);
Anioły Stróże, Bängditos, Niemcy (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Phantomysteria, Teatr Novogo Fronta, Rosja/Czechy 9g. 22 - Park Świętokrzyski);
Czas matek, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (g. 22 - Pole Mokotowskie - od ul. Rostafińskich i Batorego);
Skarb, Arcipelago Circo Teatro, Włochy (g. 21 - Pole Mokotowskie - koło pubu "Lolek");
Teatr (scena ot`farta)
Zamiatacze ulic, Teatr Stacja Szamocin, szamocin (g. 19 - Rynek Nowego Miasta);
Kino*C: Noc krótkich fabuł (g. 22 - 03 - Pole Mokotowskie - od ul. Żwirki i Wigury);
01.07
Kuglarze, Teatr Gry i Ludzie, Katowice (g. 16 - ul. Nowy Świat);
Łąka na ulicy, Artonik, Francja (g. 17 - Plac Zamkowy);
Walka postu z karnawałem, Teatr Formy, Wrocław (g. 21 - Pałac Kultury i Nauki - płyta);
Tsunami, Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Lalek Banialuka, Bielsko-Biała, Teatr A PART, Katowice (g. 22 - Park Agrykola);
Teatr (scena ot`farta):
Strach na wróble, Teatr Między Innymi, Olsztynek (g. 15 - Rynek Nowego Miasta);
Nie-Dwoje, Teatr Emocji i Wyobraźni, Warszawa (g. 18 - Rynek Nowego Miasta);
Pokój, Teatr Snów, Gdańsk (g. 19 - Rynek Nowego Miasta);
Wyprzedaż wspomnień, Teatr Poza Tym, Polska (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
ISSéO!, Compagnie du Mirador, Belgia (g. 15, 18 - ul. Nowy Świat);
RencontreD, Tr'espace, Szwajcaria/Niemcy (g. 20.30, 22 - Pałac Kultury i Nauki - płyta);
Skarb, Arcipelago Circo Teatro, Włochy (g. 21 - Pole Mokotowskie - koło pubu "Lolek");
Kino*C: Noc krótkich dokumentów (g. 23 - 03 - Pole Mokotowskie - od ul. Żwirki i Wigury);
02.07
Rozpalmy ogień, Irrwisch, Austria (g. 22 - Pałac Kultury i Nauki);
Exultet, Teatr A, Gliwice (g. 21 - Park Świętokrzyski);
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 22 - Park Agrykola);
One Two Triieee, Les P'tits Bras, Francja (g. 17, 20 - Rynek Nowego Miasta);
RencontreD, Tr'espace, Szwajcaria/Niemcy (g. 20, 21.30 - Pałac Kultury i Nauki - płyta);
Skarb, Arcipelago Circo Teatro, Włochy (g. 21 - Pole Mokotowskie - koło pubu Lolek);
03.07
Kłopotliwi goście, Irrwisch, Austria (g. 16, 18 - Rynek Nowego Miasta);
Kim jest ten człowiek we krwi?, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 21.30 - Park Agrykola);
Binari - Joy, Dulsori, Korea (g. 22 - Pole Mokotowskie - nad stawem).
Inne wydarzenia
29.06 - 03.07 (otwarcie 29 czerwca, godz. 19.00)
Wystawa: Festiwale teatru ulicznego 1989 - 2005, Galeria Podpora Stropowa, Polska (Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21).
29.06 - 01.07 (otwarcie 29 czerwca, godz. 17.00)
Instalacja: Odbicie, Antoni Grabowski & Przyjaciele, Polska (Rynek Nowego Miasta).
30.06 - 02.07 (otwarcie 30 czerwca, godz. 17.00)
Instalacja: Galaktyka, Ernest Zawada, Polska (Pole Mokotowskie - od ul. Żwirki i Wigury).
30.06 - 1.07 (początek 30 czerwca, godz. 15.00)
Gra Miejska: Lumenatio, Krzysztof "Semp" Bielecki, Polska (Stare Miasto).
02.07
Instalacja: Perspektywa Wiatracznej, Krzysztof Żwirblis, Warszawa (g. 21 - Rondo Wiatraczna - obok Universamu).