FESTIWALE

V edycja (od 05-08-2019 do 10-08-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
PRÓBY JÓZEFA K. - PREMIERA
wg "Procesu" Franza Kafki / SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Ewa Ignaczak / OBSADA: Jakub Kornacki, Marek Kościółek / TEATR STAJNIA PEGAZA / GDYNIA
5 i 6 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK, WTOREK) GODZ. 21:00
DZIEDZINIEC / ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
ul. Chwaszczyńska 26 (Karwiny)
***
ATRAPA I UTOPIA
REŻYSERIA: Anna Sadowska / SCENARIUSZ: Iwona Konecka / OBSADA: Iwona Konecka /
IWONA KONECKA / WROCŁAW
5 i 6 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK, WTOREK) GODZ. 21:00
RAMPA / DEGUSTACJA - VINTAGE & ART CLUB
ul. Architektów 1A (Orłowo)
***
H(2)O
insp. "Hamletem" Williama Szekspira / SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Anna Rakowska, Piotr Misztela / OBSADA: Anna Rakowska, Piotr Misztela / TEATR STREFA OTWARTA / WROCŁAW
7 i 8 SIERPNIA (ŚRODA, CZWARTEK) GODZ. 21:00
PLAC / PLAC ZABAW "ZAMECZEK"
ul. Piekarska 2-8 (Obłuże)
***
SPÓLNOTA
SCENARIUSZ: Piotr Froń / REŻYSERIA: Marta Streker / OBSADA: Agata Obłąkowska, Karolina Micuła, Igor Kujawski, Adam Michał Pietrzak, Przemysław Furdak / TEATR UKŁAD FORMALNY / WROCŁAW
7 i 8 SIERPNIA (ŚRODA, CZWARTEK) GODZ. 21:00
PARKING / KLUB 43. BAZY LOTNICTWA MORSKIEGO
ul. Zielona 37 (Babie Doły)
***
KRÓL DAVID - LIVE!
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Jacek Bała / OBSADA: Sambor Dudziński / TEATR DRUGIEJ STRONY/ KRAKÓW
9 i 10 SIERPNIA (PIĄTEK, SOBOTA) GODZ. 21:00
ZABYTKOWE KINO / POLONIA SKWER
ul. Żeromskiego 45-47 (Śródmieście)
***
RAPORT PANIKA
SCENARIUSZ: Arti Grabowski / REŻYSERIA: Marek Kościółek / OBSADA: Arti Grabowski / ARTI GRABOWSKI / KRAKÓW
9 i 10 SIERPNIA (PIĄTEK, SOBOTA) GODZ. 21:00
ULICA / DAWNY DOM KURACYJNY (KURHAUS)
ul. Orłowska 2-6 (Orłowo)
***
STACJA BAJEK - SPEKTAKLE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW
BAJKA O KSIĘCIU PIPO I JEGO CZERWONYM KONIKU
wg Pierre'a Gripariego / REŻYSERIA: Ewa Ignaczak / OBSADA: Ida Bocian, Łukasz Dobrowolski, Bartłomiej Sudak / TEATR STAJNIA PEGAZA / GDYNIA
5 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17.00
DZIEDZINIEC / ZSP NR 4
ul. Chwaszczyńska 26 (Karwiny)
7 SIERPNIA (ŚRODA) GODZ. 17.00
PARKING / KLUB 43. BAZY LOTNICTWA MORSKIEGO
ul. Zielona 37 (Babie Doły)
9 SIERPNIA (PIĄTEK) GODZ. 17.00
ZABYTKOWE KINO / POLONIA SKWER
ul. Żeromskiego 45-47 (Śródmieście)
-
DZIELNY KAPITAN AHAB
insp. "Moby Dickiem" Hermana Mellville'a / REŻYSERIA: Grzegorz Kujawiński / OBSADA: Piotr Rogalski, Piotr Srebrowski, Oliwer Zypper / TEATR GDYNIA GŁÓWNA / GDYNIA
5 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17.00
RAMPA / DEGUSTACJA - VINTAGE & ART CLUB
ul. Architektów 1A (Orłowo)
7 SIERPNIA (ŚRODA) GODZ. 17.00
PLAC / PLAC ZABAW "ZAMECZEK"
ul. Piekarska 2-8 (Obłuże)
9 SIERPNIA (PIĄTEK) GODZ. 17.00
ULICA / DAWNY DOM KURACYJNY (KURHAUS)
ul. Orłowska 2-6 (Orłowo)