FESTIWALE

XI edycja (od 27-07-2019 do 04-08-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
26.07.2019 r. - STARY DWÓR/NAREWKA
15.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "W PIWNICY DUCHA GÓR" /PL/ 40 min
16.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SHOESHINE" /IT 40 min
17.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "BAZAR" /PL/ 40 min
18.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
19.00 - A3TEATR "DANSE MACABRE" /UE/ 45 min
20.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /PL/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
*
27.07.2019 r. - NAREW
14.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "W PIWNICY DUCHA GÓR" /PL/ 40 min
15.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SHOESHINE" /IT/ 40 min
16.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "BAZAR" /PL/ 40 min
17.00 - A3TEATR "SWEET DREAMS" /PL/UE/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
18.00 - TEATR VECHORIA (UA) "OSTATNI PASAŻER" /UA/ 40 min
19.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
20.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /PL/ po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
*
28.07.2019 r. - BIELSK PODLASKI
14.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "W PIWNICY DUCHA GÓR" /PL/ 40 min
15.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SHOESHINE" /IT/ 40 min
16.00 - TEATR CZERWONA WALIZKA "BAZAR" /PL/ 40 min
17.00 - A3TEATR "SWEET DREAMS" /PL/UE/po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
18.00 - TEATR VECHORIA (UA) "OSTATNI PASAŻER" /UA/ 40 min
19.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
20.00 - A3TEATR "ZMYSŁY" /PL/ 45 min
21.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
22.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /PL/ po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
*
2.08.2019 r. - DUBICZE CERKIEWNE
14.00 - TEATR BARNABY "CALINECZKA" /PL/ 45 min
15.00 - TEATR MAŁE MI "IGRASZKI Z DROPSEM" /PL/ 50 min
16.00 - CIA EMILLIANO ALLESI "IN" /ESP/ 40 min
17.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SHOESHINE" /IT/ 40 min
18.00 - TEATR VECHORIA (UA) "OSTATNI PASAŻER" /UA/ 40 min
19.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
19.30 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
22.00 - A3TEATR "PLAN LEKCJI" /UE/ 50 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
*
3.08.2019 r. - KLESZCZELE
15.00 - TEATR BARNABY "CALINECZKA" /PL/ 45 min
16.00 - TEATR MAŁE MI "IGRASZKI Z DROPSEM" /PL/ 50 min
17.00 - CIA EMILLIANO ALLESI "IN" /AR/ 40 min
18.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SHOESHINE" /IT/ 40 min
19.00 - TEATR VECHORIA (UA) "OSTATNI PASAŻER" /UA/ 40 min
20.00 - TEATR LUIGI CIOTTA /IT/ "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
21.00 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
22.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
*
4.08.2019 r. - HAJNÓWKA /przy Hajnowskim Domu Kultury/
14.00 - TEATR BARNABY "CALINECZKA PL/ 45 min
15.00 - EMILLIANO ALLESI "IN" /AR/ 40 min
16.00 - TEATR LUIGI CIOTTA " SHOESHINE" /IT/ 40 min
17.00 - TEATR VECHORIA "OSTATNI PASAŻER" /UA/ 40 min
18.00 - TEATR LUIGI CIOTTA "SWEET DREAMS" /IT/ 30 min
18.30 - TEATR PRZEDMIEŚCIE "CIRCUS PARADISE" /PL/ 60 min
20.00 - A3TEATR "SYN KSIĘŻYCA" /UE/ 45 min
21.00 - LA INDUSTRIAL TEATRERA "CASTAWAYS" /ESP/ 60 min
22.00 - TEATR WOSKRESINNIA "SPOTKAĆ PROSPERA" /UA/ 60 min
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /po każdym spektaklu, do godz. 19.00/
Wstęp wolny - na wszystkie spektakle.