FESTIWALE

III edycja (od 14-06-2019 do 23-06-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
14/6 piątek
scena kameralna BTL
14.30 Walne Zebranie Członków POLUNIMA
19.45 Oficjalne otwarcie Festiwalu
scena główna BTL
20.00 "Little shop of horrors" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)
**
15/6 sobota
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
14.00 "Face2Face" | Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące
scena główna BTL
15.00 "Miriam" | Białostocki Teatr Lalek, Teatr Figur Widmak (Polska)
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Matki" | Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące
scena kameralna BTL
19.00 "Garbage Monster" | Cengiz Özek Shadow Theatre (Turcja)
scena główna BTL
20.30 "William's Things" | Koncert: Michał Górczyński, Sean Palmer, Tomasz Wiracki - wydarzenie towarzyszące
**
16/6 niedziela
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Tabula Rosa" | Hop Signor Theatre (Grecja)
scena kameralna BTL
18.00 "Obietnica poranka" | Grodzieński Obwodowy Teatr Lalek (Białoruś)
scena główna BTL
20.15 "Pomnik" | Wrocławski Teatr Lalek (Polska)
**
17/6 poniedziałek
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 "Trzy ćwierci do śmierci" | Karolina Martin (Polska) - wydarzenie towarzyszące
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Wasylina" | Teatr Lalki I Aktora w Tarnopolu (Ukraina)
scena kameralna BTL
18.30 "Ony" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)
scena główna BTL
20.00 "Trzech silnych mężczyzn na drodze" | Alfa Divadlo (Czechy)
**
18/6 wtorek
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Virginia Wolf" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)
scena kameralna BTL
18.15 "Zraniony jeleń" | Teatr Lalki i Aktora w Opolu (Polska)
scena główna BTL
20.00 "Biały Kieł" | Divadlo Drak (Czechy)
**
19/6 środa
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące
scena główna BTL
17.00 "Makbet" | Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach (Polska)
siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
19.00 "Puszczańskie opowieści" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)
scena kameralna BTL
20.30 "Bon Voyage i inne kłamstwa" | Nuku Theatre (Estonia)
**
20/6 czwartek
scena kameralna BTL
15.00, 19.00 "Jaren" | Yumehina Theatre (Japonia)
scena główna BTL
20.30 "The house by the lake" | Yael Rasooly & Yaara Goldring, Hazira Performance Art Arena (Izrael)
**
21/6 piątek
scena kameralna BTL
18.00 "Papier" | Maayan Iungman (Niemcy / Izrael)
scena główna BTL
20.00 "Nagi Król " | Mesebolt Babszinhaz (Węgry)
**
22/6 sobota
scena kameralna BTL
14.00, 18.00 "Hachioji Kuruma Ningyo" | Nishikawa Koryu Group (Japonia)
scena główna BTL
16.00 "Opowieści z niepamięci" | Teatr Animacji w Poznaniu (Polska)
foyer BTL
17.30 Promocja książki z serii "Nasz BTL. Spektakle dla Dorosłych"