FESTIWALE

IX edycja (od 28-11-2019 do 02-12-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Czwartek / 28 listopada 2019
13:00, 16:00 Trzy ćwierci do śmierci / Karolina Martin / Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Filia w Białymstoku
pomysł, lalka, wykonanie: Karolina Martin
Teatr Animacji, Scena Witraż
15+
17:00 Miłość do trzech pomarańczy / Teatr Animacji, Poznań
autor: Paweł Aigner wg Joanny Walter i Carla Gozziego
reż.: Paweł Aigner
Teatr Animacji, Duża Scena
12+
***
Piątek / 29 listopada 2019
10:00 Halo Kosmos! / Zmysłowisko / PREMIERA / Teatr Animacji, Poznań
autor: Malina Prześluga
reż.: Julia Szmyt
Teatr Animacji, Scena Witraż
6+
Spektakl w pełni dostępny dla widzów niewidzących i niedowidzących.
11:30 Pod adresem marzeń / Teatr Lalki i Aktora Kubuś, Kielce
autor: Elżbieta Chowaniec, Marek Zákostelecký
reż.: Marek Zákostelecký
Teatr Animacji, Duża Scena
6+
Spektakl z tłumaczeniem na polski język migowy.
13:00, 16:00 Halo Kosmos! / Zmysłowisko / PREMIERA / Teatr Animacji, Poznań
autor: Malina Prześluga
reż.: Julia Szmyt
Teatr Animacji, Scena Witraż
6+
Spektakl w pełni dostępny dla widzów niewidzących i niedowidzących.
17:30 Pod adresem marzeń / Teatr Lalki i Aktora Kubuś, Kielce
autor: Elżbieta Chowaniec, Marek Zákostelecký
reż.: Marek Zákostelecký
Teatr Animacji, Duża Scena
6+
19:30 Virginia Wolf / Białostocki Teatr Lalek
na motywach książki dla dzieci "Virginia Wolf" autorstwa Kyo Maclear i Issabele Arsenault
reż.: Gintar Radvilavičit
Teatr Polski, Malarnia
7+
***
Sobota / 30 listopada 2019
9:30 _on_line__ / kolektyw Holobiont, Poznań
pomysł: Aleksandra Bożek-Muszyńska
Teatr Polski, Malarnia
Dzieci w wieku 5-8 lat i bliscy im dorośli
10:00 Dokąd pędzisz, koniku? / Teatr Maska, Rzeszów
autor: Rada Moskowa
reż.: Jacek Popławski
Teatr Animacji, Duża Scena
4+
12:30 _on_line__ / kolektyw Holobiont, Poznań
pomysł: Aleksandra Bożek-Muszyńska
Teatr Polski, Malarnia
Dzieci w wieku 5-8 lat i bliscy im dorośli
17:00 Minutka / Teatr Baj, Warszawa
autor: Malwina Czekaj, Izabela Zachowicz, Marek Zimakiewicz
opieka reżyserska: Ewa Piotrowska
Teatr Animacji, Scena Witraż
10+
20:00 Švejk / Państwowy Teatr Lalki Tęcza, Słupsk
autor: Jaroslav Hašek
Reż.: Joanna Zdrada
Teatr Animacji, Duża Scena
15+
***
Niedziela / 1 grudnia 2019
10:00 Chodź na słówko 3 / Centrum Sztuki Dziecka i Teatr Nowy im. T. Łomnickiego, Poznań
autor: Malina Prześluga
reż.: Jerzy Moszkowicz
Scena Wspólna
7+
12:00 Don Kichot / Grupa Coincidentia i Teatr Pinokio, Białystok, Łódź
autor: Miguel de Cervantes
reż.: Konrad Dworakowski
Teatr Polski, Malarnia
16+
15:00 La La Lalki / Teatr Animacji, Poznań
autor: Malina Prześluga
reż.: Artur Romański
Teatr Animacji, Duża Scena
7+
17:00 Don Kichot / Grupa Coincidentia i Teatr Pinokio, Białystok, Łódź
autor: Miguel de Cervantes
reż.: Konrad Dworakowski
Teatr Polski, Malarnia
16+