FESTIWALE

XXIII edycja (od 11-07-2019 do 14-07-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Dzień I
CZWARTEK - 11.07.2019
21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA
ul. Jałmużnicza - A6
22.00 Teatr AKT "Sen Kustosza"
Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza - A6
***
Dzień II
PIĄTEK - 12.07.2019
16:15 - 21:15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"
Holandia / 15 min / Plac Wałowy - A1
wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:15, 16:50, 17:25, 18:00, 20:00, 20:30, 21:00)
________________
16.00 Premiera: Teatr Plama GAK "To tu, to tam"
Polska, Gdańsk / 30 min / ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP - A7
16.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5
17.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 35 min / start ul. Kieturakisa - parada
18.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min / Plac Wałowy - A1
18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5
19.00 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"
Polska, Warszawa / 45 min / boisko, Reduta Wilk - A4
20.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min / Plac Wałowy - A1
20.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5
20.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"
Polska / 40 min / boisko, ul. Dolna Brama - A3
21.00 Mr Pejo's Wandering Dolls "Bestiary"
Rosja / 50 min / plac przy Bastionie Św. Gertrudy - A2
21.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 60 min / Reduta Wilk - A5
22.15 Teatr AKT "Poza czasem"
Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza - A6
***
Dzień III
SOBOTA - 13.07.2019
14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE"
instalacja interaktywna w języku angielskim
Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary - B1
wstęp: 5 zł *
16.00 - 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"
Holandia / 15 min / Park Św. Barbary - B1
wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:00, 16:35, 17:15, 17:50, 20:00)**
_________________________
15.00 Teatr Barnaby "Tymek"
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
16.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1
16.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada
17.00 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"
Polska, Warszawa / 45 min / okolice Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
17.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"
Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8
17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
18.00 Premiera: Valerian Collot "Moje Miejsce, Nasze Miejsce"
Polska, Gdańsk / 40 min / Park Św. Barbary - B1
18.00 Teatr HOM "Ukryte"
Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) - B2
18.30 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada
18.30 Teatr Barnaby "Tymek"
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
19.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1
19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
19.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"
Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8
20.00 Jashgawronsky Brothers "PopBins"
Włochy / 70 min / Targ Węglowy - B8
21.00 Teatr Formy "Trzy oblicza Salvadora Dali"
Polska, Wrocław / 60 min / boisko, ul. Krosienka, Osiek - B5
21.30 InZhest "Golden Age"
Białoruś / 50 min / Park Św. Barbary - B1
22.00 Cie Bivouac "A corps perdus"
Francja / 50 min / plac przy ul. Rycerskiej - B3
23.30 Voala "Voala Station"
Hiszpania / 45 min / Stocznia Cesarska, plac pod Żurawiem M3 - B6
***
***
Dzień IV
NIEDZIELA - 14.07.2019
14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE"
instalacja interaktywna w języku angielskim
Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary - B1
wstęp: 5 zł *
15.00 - 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"
Holandia / 15 min / Park Św. Barbary - B1
wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 15:00, 15:40, 16:15, 16:55, 19:00, 19:30, 20:00)**
_____________________
15.00 Premiera: Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
16.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min - Park Św. Barbary - B1
16.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada
16.15 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"
Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8
17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
17.30 Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"
Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
18.00 Teatr HOM "Ukryte"
Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) - B2
18.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"
Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada
18.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"
Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1
18.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"
Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8
18.30 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"
Polska, Warszawa / 45 min / okolica Domu Chodowieckiego i Grassa - B4
19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"
Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
19.00 Jashgawronsky Brothers "PopBins"
Włochy / 70 min / Targ Węglowy - B8
20.30 InZhest "Trash Poem"
Białoruś / 80 min / Targ Węglowy - B8
22.30 Duchamp Pilot + Voala "Muaré Experience"
Hiszpania / 60 min - Plac Zebrań Ludowych - B7
wstęp: 5 zł *