FESTIWALE

XXXIX edycja (od 03-04-2019 do 16-04-2019)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
4 marca
18.00 "Instytut Goethego",
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu/ STUDIO teatrgaleria, Duża Scena
20.30 "7 minut", Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
5 marca
19.00 "7 minut", Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
7 marca
15.00, 20.00 "Otchłań", Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
19.00 "ČESKY DĺPLOM", Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka
***
8 kwietnia
19.00 "Beniowski. Ballada bez bohatera", Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu/ Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
9 kwietnia
19.00 "Holoubek syn Picassa", Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu/ Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
10 kwietnia
19.00 "Popiół i diament - zagadka nieśmiertelności", Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy/ STUDIO teatrgaleria, Duża Scena
***
11 kwietnia
18.00, 21.00 "Grotowski non-fiction", Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu oraz Wrocławski Teatr Współczesny (koprodukcja)/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
12 kwietnia
19.00 "Ferdydurke", Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu/ Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
13 kwietnia
18.00 "Pod presją", Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego w Katowicach/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka
19.00 "Trojanki", Teatr Wybrzeże/ ATM Studio, Hala A
***
14 kwietnia
17.00 "Pod presją", Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego w Katowicach/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka
16.00 "Trojanki", Teatr Wybrzeże/ ATM Studio, Hala A
20.30 "Lwów nie oddamy", Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie/ Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
małe WST
5 kwietnia
11.00 "Wróg - instrukcja obsługi", Teatr Zagłębia/ Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
7 kwietnia
10.00, 12.00, 14.00 "Dżungla", Wrocławski Teatr Lalek/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
9 kwietnia
10.00 "Ciche morze", Teatr Nowy w Zabrzu/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
10 kwietnia
18.00 "Don Kichot", koprodukcja Teatru Pinokio i grupy Coincidentia/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
12 kwietnia
18.00 "_ON_LINE_", Art Stations Foundation Poznań/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
Grotowski FEST
3 kwietnia
19.00 Seminarium śpiewu, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Sala Zatorskiego (impreza towarzysząca)
***
4 kwietnia
20.30 "Tajemne słowa", Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards, Fondazione Pontadera Teatro/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
5 kwietnia
20.30 "Tajemne słowa", Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards, Fondazione Pontadera Teatro/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
6 kwietnia
17.00, 19.00 "Medee. O przekraczaniu", Teatr ZAR/ ATM Studio, Hala E
18.00 Spotkanie w śpiewie, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Foyer Sceny im. G. Holoubka (impreza towarzysząca)
***
7 kwietnia
12.00 "Przesilenia" + open workshop, Teatr Węgajty/ Teatr Dramatyczny, Sala Zatorskiego
***
8 kwietnia
18.00 "Grotowski - teksty zebrane". Konferencja z udziałem zespołu redakcyjnego, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Sala Zatorskiego (impreza towarzysząca)
***
9 kwietnia
21.00 "2.0.4.5. Miniopera metafizyczna", Teatr Chorea/ Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
10 kwietnia
19.00 "Więzień", Theatre des Bouffes du Nord/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka
***
11 kwietnia
19.00 "Więzień", Theatre des Bouffes du Nord/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka
19.00 "Zwykły dzień tancerza Gregora Samsy", Fondazione TPE, Nordisk TeaterLaboratorium, Gitiesse Artisti Riuniti z udziałem Centro Coreografico Riuniti/ ATM Studio, Hala E
19.00 Sesje pracy: pieśni tradycji, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
12 kwietnia
19.00 Sesje pracy: pieśni tradycji, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
***
13 kwietnia
19.00 Sesje pracy: pieśni tradycji, Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
19.00 "Kroniki sejneńskie", Teatr Ośrodka Pogranicze z Sejn/ Teatr Dramatyczny, Sala Zatorskiego
***
14 kwietnia
17.00, 20.00 "Prawda", Studium Teatralne/ Studium Teatralne
19.00 Dwadzieścia lat później - rozmowa panelowa, Teatr Dramatyczny, Sala Zatorskiego (wydarzenie towarzyszące)
***
15 kwietnia
18.00 "Paragraf 196 KK (Ćwiczenia z terroru)", Teatr Ósmego Dnia/ Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik
20.00 "Faust. Nowa historia", Teatr Wierszalin w Supraślu, Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
16 kwietnia
19.00 "Anty-Gone Tryptyk", Teatr Pieśń Kozła/ Teatr Dramatyczny, Scena im. G. Holoubka