FESTIWALE

XIX edycja (od 24-08-2018 do 02-09-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Piątek, 24 sierpnia 2018
18:00 MS Schrittmacher (Niemcy) "Front krajowy - katastrofa mówi cześć"
| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90'
Sobota, 25 sierpnia 2018
18:00 MS Schrittmacher (Niemcy) "Front krajowy - katastrofa mówi cześć"
| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 90'
20:00 Kolektyw Hanczewski/Baumagart (Polska) "Gdzie jest zip coon"
| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 50'
Niedziela, 26 sierpnia 2018
17:00 Touchstone Theatre (USA) "Dictators for Dummies"
| BRAMAT | ENG | GDK | spektakl | 90'
18:00 Jachimek/Tremiszewski Trio (Polksa) "Spektakl improwizowany"
| BRAMAT | PL | Biblioteka | spektakl improwizowany | 70'
Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
18:45 Teatr Brama (Polska) "Fatamorgana"
| BRAMAT | ZPJ | TB | spektakl | 45'
Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
17:00 Theaterensembles Wheels i Vollkommenmajestätisch (Niemcy) "Rój"
| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl taneczny | 60'
17:00 Ashtar Theatre (Palestine) "Pomarańcze i kamienie"
| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60'
18:15 Teatro Potlach (Włochy) "Cyrk magiczny"
| BRAMAT | ENG/ZPJ | Planty | spektakl plenerowy | 50'
19:00 Alice Williams (Australia) "Opowieść o Wilku"
| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60'
Wtorek, 28 sierpnia 2018
16:00 Teatr Spotkań Wielu (Polska) "Od obozu do wywozu"
| BRAMAT | PL | TB | spektakl | 50'
18:00 Theatre Objective Drama Project POD Theatre (Serbia) "Przyznaję - żyłem"
| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60'
19:00 Arab Origami Center & Ibn Daniyal Theater Group (Egipt) "Opowieści Noura"
| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl | 60'
Środa, 29 sierpnia 2018
20:00 Teatr Brama (Polska) "Ghost Dance" z gościnnym udziałem Tempvs Fvgit
| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 75'
Czwartek, 30 sierpnia 2018
12:00 Teatro de la Cour (Francja) "Happy Express"
| BRAMAT | ZPJ | Zakład Karny | *spektakl | 60'
16:00 Fundacja Jubilo (Polska) "Odzwierciedlenie"
| BRAMAT | PL | GDK | spektakl | 30'
19:30 Omma Studio Theater (Grecja) "Ascetica"
| BRAMAT | GR | spektakl | kościół św. Katarzyny | 40'
20:30 Teatr Brama (Polska) "Zabawa"
| BRAMAT | PL | PKP | spektakl | 50'
Piątek, 31 sierpnia 2018
17:00 Teatr INDEX (Polska) "Kto się boi wilka?"
| BRAMAT | PL/ENG | TB | spektakl | 50'
15:00 Teatro de la Cour (Francja) "Happy Express"
| BRAMAT | ZPJ | PKP | spektakl | 60'
16:00 Ding Yiteng (Peking, CN) "Frankenstein"
| BRAMAT | ZPJ | TB | pokaz powarsztatowy | 60'
17:00 Norman Davies - spotkanie autorskie
| BRAMAT | PL | Gmina | spotkanie autorskie | 60'
Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
18:00 Arti Grabowski "Raport Panika" (Polska)
| BRAMAT | PL | TB | spektakl | 60'
Sobota, 1 września 2018
14:00 Teatr Kingdom of Curvy Fork (Polska) i Beniamin Gula (Polska) - "Zwierciadło/Mirror"
| BRAMAT | UBL | TB | spektakl | 60'
15:00 Fundacja Banina (Polska) "Kolorowa, czyli biało-czerwona"
| BRAMAT | PL/ENG | SP1 | spektakl | 60'
16:00 [sa'wa] (Niemcy) "Piękno szarości"
| BRAMAT | ENG | GDK | spektakl | 100'
17:00 Teatro Cantiere (Włochy) "Ten świat oszalał"
| BRAMAT | ENG | TB | spektakl | 60'
18:00 Fundacja Banina (Polska) "Kolorowa, czyli biało-czerwona"
| BRAMAT | PL/ENG | SP1 | spektakl | 60'
Niedziela, 2 września 2018
13:00 Kathmandu Pragya Kunja School (Katmandu, NP) "Heroes don't come"
| BRAMAT | ZPJ | GDK | spektakl dla dzieci | 40'