FESTIWALE

XVI edycja (od 29-06-2018 do 29-07-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
29 czerwca /piątek/ godz. 12.00
Teatr Rozrywki Trójkąt
"ŻEGLARZE SIEDMIU MÓRZ"
30 czerwca /sobota/ godz. 20.30
Zespół muzyczny Podwójne Dno
"HAWAJE"
Występują: Joanna Gonschorek, Zuza Motorniuk, Katarzyna Kaźmierczak, Wojciech Gabryś, Sławomir Kosmala, Amadeusz Naczyński, Paweł Kurek, Damian Kostecki
1 lipca /niedziela/ godz. 20.30
"W STARYM KINIECZYLI ZWIERZENIA DUBLERA"
reż. Krzysztof Rogacewicz
Występują: Krzysztof Rogacewicz, Paweł Sikora
6 lipca /piątek/ godz. 12.00
"DZIEŃ CZAROWNICY"
Występują: Joanna Gonschorek, Katarzyna Kaźmierczak
6 lipca /piątek/ godz. 13.00
"Wyspa potarganych myśli"
Pokaz finałowy uczestników "Lata w Teatrze", wakacyjnych półkolonii artystycznych organizowanych przez Teatr im. J. Osterwy.
7 lipca /sobota/ godz. 20.30
"STĄD JESTEŚMY"- Artur Barciś i przyjaciele
Występują: Artur Barciś, Beata Chorążykiewicz, Karolina Miłkowska-Prorok, Anna Łaniewska, Marta Karmowska, Edyta Milczarek, Joanna Rossa, Marzena Wieczorek, Michał Anioł, Bartosz Bandura, Jan Mierzyński, Artur Nełkowski oraz zespół muzyczny w składzie: Marek Zalewski, Arkadiusz Malinowski, Mariusz Smoliński
8 lipca /niedziela/ godz. 20.30
Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego z Radomia
"JESTEM"
Występują: Joanna Zagórska, Mateusz Kocięcki
13 lipca /piątek/ godz. 12.00
Agencja Artystyczna Bajlandia
"CZERWONY KAPTUREK"
14 lipca /sobota/ godz. 20.30
"TROSZECZKĘ SŁOŃCA"
Recital Hanny Śleszyńskiej
Występują: Hanna Śleszyńska, zespół muzyczny: Wojciech
Kaleta, Wojciech Zieliński, Michał Kwapisz, Piotr Kończal
15 lipca /niedziela/ godz. 20.30
"ZA SEN MÓJ CHODZĘ NA CZEREŚNIE"
Julia Sawicka
Prowadzenie wieczoru Bogusław Dziekański - ambasador kampanii Gorzowa Wlkp. "Stąd jesteśmy".
20 lipca /piątek/ godz. 12.00
Teatr Władca Lalek
"SŁUPSKI CHŁOPCZYK"
21 lipca /sobota/ godz. 20.30
"AMOUR ETC"
Michał Kwiatkowski
22 lipca /niedziela/ godz. 20.30
Kari Sal - "BETESDA"
Kari Sal - wokal
Katarzyna Pietrzko - fortepian
Michał Kapczuk - kontrabas
Krzysztof Szmańda - perkusja
27 lipca /piątek/ godz. 12.00
Grupa Teatralna BAJ
"ZAGADKOWE JAJO"
Występują: Beata Chorążykiewicz, Anna Łaniewska, Jan Mierzyński
28 lipca /sobota/godz. 20.30
"STĄD JESTEŚMY" - Małgorzata Kocik i Przemysław Raminiak oraz Projekt Cohen
29 lipca /niedziela/ godz. 20.30
Agencja Artystyczna Verum
"SUFIT I PODŁOGA"
Prowadzenie wieczoru Bogusław Dziekański - ambasador kampanii Gorzowa Wlkp. "Stąd jestem".
Występują: Igor Obłoza, Krzysztof Ścierański, Marcin Jajkiewicz