FESTIWALE

X edycja (od 27-07-2018 do 05-08-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Program
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRALNY WERTEP 2018
22.07 - NAREW
14.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
14.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /cyklicznie do godz. 18.00/
15.00 - A3TEATR "BAŁWANKI" /40 MIN./
15.30 - FALKO SHOW "SZNURKOWE HISTORIE" / PL / 45 min./
16.00 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA"/ EVS / 30 min./ ES
16.30 - A3TEATR "SWEET DREAMS" / po 20 min, cyklicznie do 18.00/
17.00 - TEATR BRAMA "ZABAWA" / PL /45 min./
18.00 - DEBORAH HUNT "THE MACANUDA MESSAGE" / PUR /30 min./
19.00 - THE DREAMERS" / UA /30 min./
20.00 - TEATR PANTOMIMY MIMO "W NIEMYM KINIE" / PL / 45 min/
21.00 - CIRKO PITANGA "CIRCUS"/ CH&IL /45 min./
SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" /cyklicznie do godz. 18.00/
_______________________________________________________________________
27.07-- DUBICZE CERKIEWNE
15.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
15.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00/
16.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 45 min./
17.00 - TEATR BARNABY "RYCERZ BEZ KONIA" / PL / 40 min./
17.30 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA"/ EVS / 30 min./ ES
18.00 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
18.30 - A3TEATR "BAŁWANKI"/ PL / 40 min./
19.30 - DEBORAH HUNT " THE MACANUDA MESSAGE" / PUR /30 min./
20.00 - TEATR BRAMA "ZABAWA" / PL /45 min./
21.00 - TEATR PANTOMIMY MIMO "W NIEMYM KINIE" / PL / 45 min/
21.30 - FRANCOIS MONNET & A3TEATR "SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC. SEN O NOCY LETNIEJ / FR & PL /parada, 45 min./
22.00 - CIRKO PITANGA "NUPTIAL ROPES"/ CH&IL /45 min./
____________________________________________________________________________________
28.07 - STARY DWÓR
14.00 - TEATR BARNABY "RYCERZ BEZ KONIA" / PL / 40 min./
14.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00/
15.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
15.45 - A3TEATR "SWEET DREAMS" / po 20 min, cyklicznie do 18.00/
16.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 55 min./
17.00 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA" / EVS / 30 min./ ES
17.30 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
18.00 - DEBORAH HUNT " THE MACANUDA MESSAGE" / PU /30 min./
19.00 - TEATR BRAMA "ZABAWA" / PL /45 min./
20.00 - TEATR PANTOMIMY MIMO "W NIEMYM KINIE" / PL / 45 min/
21.00 - FRANCOIS MONNET & A3 TEATR "SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC. SEN O NOCY LETNIEJ / FR & PL /parada, 45 min./
22.00 - CIRKO PITANGA "NUPTIAL ROPES"/ CH&IL /45 min./
_________________________________________________________________________________
29.07 - BIELSK PODLASKI
15.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
15.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00/
16.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 45 min./
16.00 - A3TEATR "SWEET DREAMS" / PL /cyklicznie, do 18.00./
17.00 - TEATR BARNABY "RYCERZ BEZ KONIA / PL / 40 min./
18.00 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA"/ EVS / 30 min./ ES
18.30 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
19.00 - CIRKO PITANGA "CIRCUS"/ CH&IL /45 min./
20.00 - DEBORAH HUNT " THE MACANUDA MESSAGE" / PUR /30 min./
20.30 - TEATR PANTOMIMY MIMO "W NIEMYM KINIE" / PL / 45 min/
21.15 - FRANCOIS MONNET & A3 TEATR "SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC.SEN O NOCY LETNIEJ / FR & PL /parada, 45 min./
22.00 CIRCO PITANGA " NUPTIAL ROPES"/ CH&IL /50 min./
__________________________________________________________________________________
3.08 - KLESZCZELE
15.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
15.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00/
16.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 55 min./
17.00 - TEATR BARNABY "RYCERZ BEZ KONIA / PL / 40 min./
18.00 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA"/ EVS / 30 min./ ES
19.00 - CIE SORALINO "INBOX" / FR /30 min.
19.30 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
20.00 - PARPARUSZA WĘDROWNA WYTWÓRNIA ZDARZEŃ "OPOWIEŚCI Z NIEISTNIEJĄCYCH ŚWIATÓW/ PL / 30 min./
20.30 - CIE SORALINO "INBOX" / FR /30 min.
21.00 - FRANCOIS MONNET &A3TEATR"SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC.SEN O NOCY LETNIEJ / FR & PL /parada, 60 min./
21.30 - CIRKO PITANGA "CIRCUS"/ CH&IL /45 min./
______________________________________________________________________________________
4.08 - ORLA
14.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
15.00 - TEATR KURNIKI "KLASA WIELKICH WYDARZEŃ" / PL /30 min./
15.30 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00
15.30- CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA" / EVS / 30 min./ ES
16.00 - TEATR BARNABY "CALINECZKA" / PL / 40 min./
17.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 55 min./
18.00 - CIE SORALINO "INBOX" wersja dla dzieci/ FR /30 min.
18.30 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
19.00 - PARPARUSZA WĘDROWNA WYTWÓRNIA ZDARZEŃ "OPOWIEŚCI Z NIEISTNIEJĄCYCH ŚWIATÓW/ PL / 45 min./
20.00 - CIE SORALINO "INBOX" wersja dla dorosłych / FR /30 min.
20.30 - DEBORAH HUNT & A3TEATR "DANCE MACABRE" / PUR & PL
21.00 - CIRKO PITANGA "MULTI ROBES"/ CH&IL /45 min./
22.00 - TARGANESCU TRIO KONCERT /PL /koncert, 60 min./
____________________________________________________________________________
5.08 - HAJNÓWKA
13.00 - DEBORAH HUNT & A3TEATR "DANCE MACABRE" / PUR & PL /od Dworca/
14.00 - FALKO SHOW "NA WOZIE" / PL / 45 min./
14.45 - SZTUKA TWORZENIA "IMPRESJE Z BANIEK" PL /cyklicznie do 18.00
15.00 - MAŁE MI "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" / PL / 55 min./
16.00 - A3TEATR "SWEET DREAMS" / PL /cyklicznie, do 18.00./
16.00 - TEATR BARNABY "RYCERZ BEZ KONIA" / PL / 40 min./
17.00 - CINTIA'S PUPPET THEATRE "SYN KSIĘŻYCA"/ EVS / 55 min./ ES
18.00 - CIE SORALINO "INBOX" wersja dla dzieci / FR /30 min./
19.00 - CIRKO PITANGA "CIRCUS"/ CH&IL /45 min./
20.00 - "THE DREAMERS" / UA /30 min./
20.30 - CIE SORALINO "INBOX" wersja dla dorosłych/ FR /30 min.
21.00 - NOMADZI KULTURY / PL / 90 min.
22.30 - FRANCOIS MONNET &A3TEATR "SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC.SEN O NOCY LETNIEJ / FR & PL /parada, 60 min./
23.00 - CIRCO PITANGA " NUPTIAL ROPES"/ CH&IL /50 min./
***
Wydarzenia towarzyszące:
WARSTAT MISTRZOWSKI TWORZENIA LAMPIONÓW - FRANCOIS MONET, ISABELLE BERTALAMY
WARSZTAT MISTRZOWSKI TWORZENIA MASEK - DEBORAH HUNT