FESTIWALE

II edycja (od 08-06-2018 do 17-06-2018)
Przejdź do: Program 
Program:
Piątek 08.06
12:00-16:00 happeningi w przestrzeni miejskiej
18:00 Oficjalne otwarcie festiwalu
19:00 "Ja, Mania" - Angelika Sokólska
20:00 The Best of PAPA
***
Sobota 09.06
10:00-12:30 - warsztaty aktorskie z Michałem Czornym (Teatr OdRuchu) / warsztaty pantomimy z Janem Rombergiem
13:00-15:00 - warsztaty z pracy w masce z Marcelem Mroczkiem (Maszkaron) / warsztaty z teatru antycznej Grecji
16:00 "Persowie" Teatr PAPA
17:00 "Nieporuszenie" Teatr Otczapy
18:00 "Fantazja polska" Teatr Ruchu i Maski Maszkaron
19:00 "Szczurzysyn" Teatr TU
19:45 Panel dyskusyjny - Młody teatr: jak młodzi odczytują teatr?
21:00 "Deklaracja 6888" Teatr OdRuchu
***
Niedziela 10.06
10:00-12:00 - warsztaty aktorskie z Agnieszką Michalik i Kamilem Jońskim (Poles Apart)
12:30-14:30 - warsztaty z Marcelem Mroczkiem (Maszkaron)
16:00 "Antyszanty" Akademia PAPA
17:00 "Licho nie śpi" Akademia PAPA
18:00 "Wesele" Akademia PAPA
19:30 "Poczekalnia" Akademia PAPA
21:00 "Schron" Maciej Kowalczyk
***
Poniedziałek 11.06
9:00 "Nocne strachy" Teatr PAPA (spektakl dla dzieci)
10:00-13:00 Akcja: edukacja - ścieżka edukacyjna dla szkół
18:00 "Poskromienie złośnicy" POLES APART
20:00 "Krwawe gody" IV rok PPSWA
***
Wtorek 12.06
12:00 Panel dyskusyjny: Szkoła aktorska - i co dalej?
15:00-17:00 warsztaty improwizacji
18:00 Wieczór Teatru Improwizacji
20:00 Koncert Muzyka Świata
21:30 Potańcówka
***
Środa 13.06
10:00-13:00 Akcja: edukacja - ścieżka edukacyjna dla szkół
18:00 "Doznania" Recital Marty Lisiewicz
20:00 Wieczór Teatru Pantomimy
***
Czwartek 14.06
10:00-13:00 Akcja: edukacja - ścieżka edukacyjna dla szkół
18:00 "Stopklatka" Teatr TU
19:30 "Dreams" Antonina Popova
20:30 The Best of PAPA
***
Piątek 15.06
14:00-17:00 warsztaty z The mad nomad lab
18:00 Wieczór Piosenki Aktorskiej
20:00 "The visit of the old ladies" Antonina Popova & Hannah Senft
***
Sobota 16.06
10:00-13:00 warsztaty z Antoniną Popovą
13:30-16:30 warsztaty z Hannah Senft
17:00 "Dziwaczki" Dziwaczki
19:00 "Andy" The mad nomad lab
21:00 "Las" Psychoteatr
***
Niedziela 17.06
10:00-13:00 warsztaty z Nataszą Sołtanowicz (Dziwaczki)
13:30-16:30 warsztaty z Psychoteatrem
18:00 "Dybuk" Teatr PAPA i zakończenie festiwalu