FESTIWALE

IX edycja (od 26-07-2018 do 29-07-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
I Dzień - Czwartek, 26 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
12:00 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 17:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac Rybny
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Les Ttes d'Affiche "Cirque s'lex 'n sueur", Plac Litewski
19:00 - 20:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac Rybny
19:00 - 20:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
20:00 - 21:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
20:00 - 21:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac Rybny
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
MUZYKA NA ULICY
20:00 - 21:00 Light Chili "The Canale's Show", Plac po Farze
21:30 - 22:00 The Hypnotunez, Plac po Farze
SPEKTAKLE SCENICZNE
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - "Just wait and see - topical circus", Dziedziniec Zamku Lubelskiego
KLUB FESTIWALOWY - Bar Żongler
22:30 - 23:30 Light Chili, Błonia pod Zamkiem
II Dzień - Piątek, 27 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
ATRAKCJE
16:00 - 19:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 - 17:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
17:00 - 18:00 Herosan show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 La Main S'Affaire "All Right !", Plac Litewski
17:00 - 18:00 Sven from Sweden, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac Rybny
17:00 - 18:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18.00 - 21.00 UHF Airlines Contest, zawody trickline na wysokiej taśmie, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
18:00 - 19:00 Magic Mark show, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
19:00 - 20:00 Herosan show, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Les Ttes d'Affiche "Cirque s'lex 'n sueur", Plac Litewski
19:00 - 20:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac Rybny
19:00 - 20:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:00 - 21:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przed Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Sven from Sweden, Plac przy dawnej siedzibie Teatru H.Ch. Andersena
20:00 - 21:00 Magic Mark show, Plac Rybny
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:15 - 21:15 Cirque Inextremiste "EXIT", Plac Zamkowy
SPEKTAKLE SCENICZNE
18:00 - 19:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
19:00 - 20:00 Pokaz Specjalny studentów i absolwentów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej "Caffe Frescatti", Plac po Farze
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - "Just wait and see - topical circus", Dziedziniec Zamku Lubelskiego
MUZYKA NA ULICY
20:30 - 21:30 The Hypnotunez, Plac po Farze
21:30 - 22:30 Light Chili "The Canale's Show", Plac po Farze
KLUB FESTIWALOWY - Bar Żongler
22:30 - 23:30 The Hypnotunez, Błonia pod Zamkiem
III Dzień - Sobota, 28 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska
ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
14:00 - 15:00 Kolektyw LŁ "Spektrum", Sala Widowiskowa Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Kolektyw LŁ "Spektrum", Sala Widowiskowa Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 15:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 La Main S'Affaire "All Right", Plac Litewski
17:00 - 18:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac Rybny
17:00 - 18:00 MC Fire, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
17:00 - 18:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Sven from Sweden, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Les Ttes d'Affiche "Cirque s'lex 'n sueur", Plac Litewski
18:00 - 19:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac Rybny
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
18:00 - 19:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
18:00 - 19:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
19:30 - 20:30 Sven from Sweden, Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 19:45 Sisus Sirkus "Mosh Split", Plac Litewski
19:00 - 20:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
19:00 - 20:00 Magic Mark show, Plac Rybny
19:00 - 20:00 MC Fire, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
19:00 - 20:00 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Tarasy Zamkowe
19:00 - 20:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:00 - 21:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
20:00 - 21:00 Herosan show, Plac przy Trybunale
20:00 - 21:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac Rybny
20:00 - 21:00 Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" i Przyjaciele - "Powrót Sztukmistrza", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
20:00 - 21:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
20:00 - 21:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
20:15 - 21:15 Cirque Inextremiste "EXIT", Plac Zamkowy
20:20 - 21:20 Człowiek Siano "Magia w rytmie hip-hopu", Plac przed Centrum Kultury
21:30 - 21:50 Silk Sisters "Interstellar", Plac po Farze
WARSZTATY
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe, Tarasy Zamkowe
SPEKTAKLE SCENICZNE
18:00 - 19:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
20:00 - 21:00 Cie Sacekripa "Marée basse", Błonia pod Zamkiem
21:30 - 22:30 La Main S'Affaire - "Just wait and see - topical circus", Dziedziniec Zamku Lubelskiego
MUZYKA
20:00 - 21:00 Los Kamer, Plac po Farze
21:30 - 22:30 Karolina Czarnecka "One Woman Musical Solarium 2.0", Plac przy Trybunale
22:30 - 23:30 OOZ BAND "Oozieme act", Plac po Farze
KLUB FESTIWALOWY - Bar Żongler
22:30 - 01:00 Los Kamer / OOZ BAND, Klub Festiwalowy (Błonia)
IV Dzień - Niedziela, 29 lipca 2018
URBAN HIGHLINE FESTIVAL
9:30 - 20:00 Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska
ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac przed Centrum Kultury
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
14:00 - 15:00 Kolektyw LŁ "Spektrum" wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Kolektyw LŁ "Spektrum" wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
20:00 - 21:00 Kolektyw LŁ "Spektrum" wydarzenie towarzyszące, Sala Widowiskowa Centrum Kultury
SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 15:00 Magic Mark show, Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski
16:00 - 17:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
16:00 - 17:00 MC Fire, Plac Rybny
16:00 - 17:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
16:00 - 17:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
17:00 - 18:00 Magic Mark show, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Les Ttes d'Affiche "Cirque s'lex 'n sueur", Plac Litewski
17:00 - 18:00 Ciro Cavallo show, Plac przy Trybunale
17:00 - 18:00 Herosan show, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
17:00 - 18:00 Claudio Inferno and his Glass and Wooden Tower, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
17:00 - 18:00 Pina Polar "Donna Quixota", boisko III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej
18:00 - 19:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 18:45 Sisus Sirkus "Mosh Split", Plac Litewski
18:00 - 19:00 Sven from Sweden, Plac przy Trybunale
18:00 - 19:00 MC Fire, Plac Rybny
18:00 - 19:00 Marcin Ex Styczyński "Flightless Pole", Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
18:00 - 19:00 DROMOCÓSMICAS Itinerant Theater "Vagor & Bellavita", Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Piky Potus "The Unbalanced Hat", Plac przed Centrum Kultury
19:00 - 20:00 Pan Ząbek "ARMATA", czyli Pan Ząbek z grubej rury, Plac Litewski