FESTIWALE

VI edycja (od 11-05-2018 do 20-05-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
11 maja (piątek)
Scena MOS
Godz 19.00
Compagnie Linga - Marco Cantalupo, Katarzyna Gdaniec, Tabula, (Szwajcaria) 60 min.
otwarcie festiwalu
Bilety N 50 zł / U 35 zł
***
12 maja (sobota)
Scena MOS
Godz 19.00
Compagnie Linga - Marco Cantalupo, Katarzyna Gdaniec, Tabula, (Szwajcaria) 60 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami - Sala Ingardena
Bilety N 50 zł / U 35 zł
*
Scena Miniatura
Godz 10.00 oraz Godz 12.00
Colorful Games Dansera Dance Theater, (Litwa) , dzieci 0-3 lat, 40 min.
Bilety 10 zł (rodzic + dziecko)
***
13 maja (niedziela)
Kino MOS:
Godz 16.00-17.30
Dance with Camera - Filmy z Short Waves Festival
Bilety 12 zł
*
Plac przed Gmachem Głównym Muzeum Narodowego (al. 3 Maja)
Godz 18.00
Hygin Delimat, House Beating (Austria/Polska) 40 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami
Wstęp wolny
***
14 maja (poniedziałek)
Kino MOS:
Godz 18.00
Constanza Macras&Dorky Park, Electrodomestics, 150 min.
Bilety 12 zł
***
15 maja (wtorek)
Scena Miniatura - warsztaty
Godz 17.00 i 18.15
Gaga people z Adi Weinberg-Prejną
Bilety 30 zł
*
Kino MOS
Godz 18.30
Polskie kino tańca - Dances with Camera: Polish Moves!, 70 min.
Bilety 12 zł
*
Scena MOS
Godz 20.00
Agata Maszkiewicz STILL LIFE (Martwa natura) - (Francja/Polska), 60 min,
Po spektaklu rozmowa z artystami (sala Ingardena)
Bilety N 30 zł / U 20 zł
***
16 maja (środa)
Scena Miniatura (sala prób)
Godz 17.00 i 18.15
Gaga people z Adi Weinberg-Prejną
Bilety 30 zł
*
Scena Miniatura
Godz 20.00
Ostatnie solo K. - Lubelski Teatr Tańca (Polska), 50 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami
Bilety N 25 zł / U 20 zł
***
17 maja (czwartek)
Sala Ingardena
Godz 18.00
Rozmowy o książkach o tańcu
Wstęp wolny
*
Scena MOS
Godz 20.00
Spectral leyers of movement, Grupa wokół Centrum (Polska), 40 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami (Sala Ingardena)
Bilety N 35 zł / U 25 zł
***
18 maja - (piątek)
Scena Miniatura - triple bill
Godz 18.00 - 19.30
Indian Summer (Babie lato) Adi Weinberg- Prejna- wsparcie Kroków, 20 min. (Izrael)
Ujednoznacznienie - Ewelina Drzał-Fiałkiewicz, 10 min.(Polska )
Trigger - Annamaria Ajmone, 18 min. (Włochy) - Miniatura- sala prób
Po spektaklu rozmowa z artystami (Sala Ingardena)
Bilet na 3 wydarzenia N 30 zł / U 25 zł
Pojedynczy 15 zł
*
Scena MOS
Godz 20.30
Europa. Śledztwo - Magda Jędra, Weronika Pelczyńska, Iza Szostak Komuna// Warszawa (Polska), 50 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami (Sala Ingardena)
Bilety N 40 zł / U 30 zł
***
19 maja (sobota)
MOS (sala konferencyjna)
Godz 11.00
BLISKO - Monika Kiwak
Warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3 lat, 45 min
Bilety 10 zł
*
Godz 12.30
I KROPKA - Monika Kiwak
Warsztaty dla rodzin z dziećmi 4-6 lat , 60 min.
Bilet:y 10 zł
*
Scena Miniatura - triple bill
Godz 18.00
Tiny - Annamaria Ajmone, 35 min. (Włochy)
Connection - Zofia Tomczyk, 9 min. (Polska)
Homogemonia - Ewelina Drzał-Fiałkiewicz, 12 min. (Polska)
Po spektaklu rozmowa z artystami
Bilet na 3 wydarzenia N 30 zł / U 25 zł
Pojedynczy 15 zł
*
Scena MOS
Godz 20.30
zakończenie festiwalu
Dzisiaj, wszystko - Dada von Bzdülöw (Polska), 60 min.
Po spektaklu rozmowa z artystami (Sala Ingardena)
Bilety N 40 zł / U 30 zł
***
20 maja
MOS (Sala konferencyjna)
Godz 11.00
BLISKO - Monika Kiwak
Warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3 roku życia, 45 min
Bilety 10 zł
*
Godz 12.30
I KROPKA - Monika Kiwak
Warsztaty dla rodzin z dziećmi 4-6 lat, 60 min.
Bilety 10 zł