FESTIWALE

XXII edycja (od 12-07-2018 do 15-07-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Czwartek 12.07.2018
21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA / ul. Jałmużnicza - B5
22.00 Ondadurto Teatro "CAFE EUROPA" / Włochy / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza - B5
***
Piątek 13.07.2018
16.00 Teatr Plama GAK "Letni sen(s)" / Polska, Gdańsk / 30 min - ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP - B6
17.00 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
18.00 HURyCAN "Asuelto" / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
19.00 Godot "Lullaby" / Portugalia / 45 min - dziedziniec ASP - A2
19.00 Akcja Ważka "POZA" / Polska, Kraków / 30 min - boisko, Dolna Brama - A4
19.00 Teatr Barnaby "Rycerz bez konia" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
20.00 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
20.00 La Industrial Teatrera "Castaways" / Hiszpania, Katalonia / 60 min - krąg drzew, ul. Kurza - B4
20.30 Teatr Barnaby "Rycerz bez konia" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
21.00 Ondadurto Teatro "CAFE EURPA" / Włochy / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza - B5
21.30 Cia. Maduixa "Muler" / Hiszpania / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
21.30 Teatr Fuzja "Blackout" / Polska, Poznań / 65 - 90 min - plac przy Bastionie Św. Gertrudy + parada - A3 i A1
--
Daan Mathot "DEEP" / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym - A1 - spektakl biletowany**
16.30, 17.00, 17.30, 18.00 -> 19.30, 20.00, 20.30, 21.00
***
Sobota 14.07.2018
15.00 Teatr Barnaby "Calineczka" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
16.00 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
17.00 HURyCAN "Asuelto" / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
18.00 Godot "Lullaby" / Portugalia / 45 min - dziedziniec ASP - A2
18.00 Teatr Barnaby "Calineczka" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
18.30 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
19.00 Teatr Pantomimy MIMO "W Niemym Kinie" / Polska, Warszawa / 50 min - Plac Wałowy - A1
19.00 Visual Theater Company CCOT "Massager" / Korea / 50 min - okolice Bastionu Żubr - A5
19.00 Bash Street Theatre "Bellevue Hotel" / Wielka Brytania / 55 min - Reduta Wilk - B2
20.00 Joan Catal "Pelat" / Hiszpania, Katalonia / 40 min - boisko, Dolna Brama - A4
20.00 Cia. Maduixa "Muler" / Hiszpania / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
21.00 Teatr AKT "Płonące laski 4" / Polska, Warszawa / 45 min - plac przy Bastionie Św. Gertrudy - A3
21.00 La Industrial Teatrera "Castaways" / Hiszpania, Katalonia / 60 min - krąg drzew, ul. Kurza - B4
22.00 A3 Teatr "Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej"- parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady - Plac Wałowy - A1
23.00 Cie Deus Ex Machina "Galileo" / Francja / 50 min - Reduta Wyskok - B3
--
Daan Mathot "DEEP" / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym - A1 - spektakl biletowany**
15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00 -> 20.00, 20.30, 21.00
***
Niedziela 15.07.2018
15.00 Eccentrici Dadar "Operativi!" / Włochy / 50 min - plac przy Bastionie Św. Gertrudy - A3
15.00 Teatr Barnaby "Rycerz bez konia" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
16.00 Godot "Lullaby" / Portugalia / 45 min - dziedziniec ASP - A2
16.00 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
16.30 HURyCAN "Asuelto" / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
17.00 Visual Theater Company CCOT "Massager" / Korea / 50 min - okolice Bastionu Żubr - A5
18.00 Akcja Ważka "POZA" / Polska, Kraków / 30 min - boisko Dolna Brama - A4
18.00 Teatr Barnaby "Calineczka" / Polska, Gdańsk / 40 min - Reduta Wilk - B2
19.00 Eccentrici Dadar "Operativi!" / Włochy / 50 min - plac przy Bastionie Św. Gertrudy - A3
19.00 Teatro SÓ "Sorriso" / Portugalia/Niemcy / 30 min - Grodza Kamienna/Kamienna Śluza - A6
20.00 A3 Teatr "Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej" - parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady - Plac Wałowy - A1
20.00 Joan Catal "Pelat" / Hiszpania, Katalonia / 40 min - boisko, Reduta Wilk - B1
20.00 La Industrial Teatrera "Castaways" / Hiszpania, Katalonia / 60 min - krąg drzew, ul. Kurza - B4
21.00 Teatr Pantomimy MIMO "W Niemym Kinie" / Polska, Warszawa / 50 min - Plac Wałowy - A1
21.00 Bash Street Theatre "Bellevue Hotel" / Wielka Brytania / 55 min - Reduta Wilk - B2
22.00 Teatr Ósmego Dnia "Dzieci Rewolucji" / Polska, Poznań / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza - B5
--
Daan Mathot "DEEP" / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym - A1 - spektakl biletowany**
15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30 -> 19.00, 19.30, 20.30
_____
*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie
**bilet 5 zł, do kupienia w kasie na Placu Wałowym. Kasa czynna na godzinę przed pierwszym spektaklem.