FESTIWALE

XIX edycja (od 22-07-2018 do 29-07-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
22-29 lipca 2018, Kraków
Rynek Główny - Collegium Maius - Pałac Biskupa Erazma Ciołka - Barbakan - Nowodworek
___________________________
PROGRAM
22 lipca (niedziela)
Nowodworek, rejestracja uczestników warsztatów
**
23 lipca (poniedziałek)
9:00-18:00 Nowodworek, WARSZTATY
19:00 Pałac Biskupa Erazma Ciołka, INAUGURACJA
przywitanie wykładowców oraz uczestników
pokaz BASSA DANZA Z MADONNAMI
Balet Cracovia Danza
**
24-27 lipca (wtorek-piątek)
9:00-18:00 Nowodworek, WARSZTATY
19:00 Pałac Biskupa Erazma Ciołka, POKAZY
Almoraima - Zespół Zabytkowy
Szkoła Tańca Jane Austen
Varsavia Galante
Alaknanda Bose & Sanskriti, Rakesh Sai Babu (Indie)
Capella Antiqua Bialostociensis
Antiquo More (Rosja)
Villanico
bal uczestników warsztatów
**
FINAŁ
28 lipca (sobota)
Pałac Biskupa Erazma Ciołka
15:00, 16:00, 17:00 pokaz BASSA DANZA Z MADONNAMI
tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz szermierki i tańca
Fencing Arts, Barbara Segal & Bill Tuck
Collegium Maius
15:00, 16:00, 17:00 pokaz BREVE REGNUM
Marie-Claire Bär Le Corre, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz HARMONIA MUNDI
tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
Rynek Główny
11:30, 14:30, 19:15 Pokazy żonglerki chorągwiami i musztry paradnej
Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba
12:00-14:00 pokaz zespołu warsztatowego
15:00, 16:00 pokaz ALL FOR ONE
Konserwatorium Tańca w Krakowie
15:30, 16:30 pokaz W CIENIU KRÓLEWSKIEGO DWORU
Capella Antiqua Bialostociensis
20:00 spektakl finałowy SZACHY
Balet Cracovia Danza, Paweł Winsczyk
21:00 BAL PUBLICZNOŚCI
**
29 lipca (niedziela)
Barbakan
15:00-18.00 Pokazy
Almoraima - Zespół Zabytkowy, Trupa Komedianty
Pałac Biskupa Erazma Ciołka
15:00, 16:00, 17:00 pokaz BASSA DANZA Z MADONNAMI
tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz BELLE ÉPOQUE
Szkoła Tańca Jane Austen
Collegium Maius
15:00, 16:00, 17:00 pokaz BREVE REGNUM
Marie-Claire Bär Le Corre, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz HARMONIA MUNDI
tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
Rynek Główny
11:30, 14:30, 19:15 Pokaz żonglerki chorągwiami i musztry paradnej
Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba
12:00-14:00 pokaz zespołu warsztatowego
15:00, 16:00 pokaz ALL FOR ONE
uczennice Konserwatorium Tańca w Krakowie
15:30, 16:30 pokaz W CIENIU KRÓLEWSKIEGO DWORU
Capella Antiqua Bialostociensis
20:00 spektakl finałowy MARS DES NATIONS
Alaknanda Bose & Sanskriti, Rakesh Sai Babu, Pierre-Francois Dollé, Ana Yepes, Balet Cracovia Danza