FESTIWALE

XXXIX edycja (od 01-02-2018 do 04-02-2018)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
1 lutego 2018 r., godz. 14.00
Grupa Artystyczna Teatr T.C.R.
Tychy
"Gnienie" - Marcin Stachoń
reżyseria: Marcin Stachoń
*
Teatr Jednego Aktora - Milena Piejko
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
"Być szczęśliwym" - Guus Kuijer
reżyseria: Paweł Sroka
*
Teatr SENIORA
Centrum Kultury w Lublinie
"Chłopcy" - Stanisław Grochowiak
reżyseria: Michał Zgiet
*
Teatr KAPRYS
Dom Kultury, I LO w Łapach
"Z Pieśni wzięte" - wg ballad Adama Mickiewicza
reżyseria: Adam Karasiewicz
*
Teatr "Fredreum"
Towarzystwo Dramatyczne im. A. Fredry "Fredreum" w Przemyślu
"Żabula" - Izabela Degórska
reżyseria: Krystyna Maresch - Knapek
*
Godz. 19.30 - prezentacje wybranych spektakli dla mieszkańców Horyńca - Zdroju
__________________________________________
2 lutego 2018 r., godz. 14.00
Teatr PRZEDMIEŚCIE
Ośrodek Działań Teatralnych Aneta Adamska w Rzeszowie
"Tchnienie" - Aneta Adamska
reżyseria: Aneta Adamska
*
Teatr INSTANT
Golanki, Grabowo
"Opcja dwa i może jedna trzecia" - Bartosz Cwaliński
reżyseria: Bartosz Cwaliński
*
Teatr PARABUCH
Warszawa
"All inclusive" - Marek Modzelewski
reżyseria: Ryszard Jakubisiak
*
Teatr Wojtka Kowalskiego
Częstochowa
"HOMOSOWIETICUS - czyli o praźródłach naszego obecnego stanu, czyli ciągle aktualny opis obyczajów z czasów Michaiła Zoszczenki" - Michaił Zoszczenko
reżyseria: Wojciech Kowalski
*
Teatr "Z jednej gliny"
Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu
"Śpik" - Stanisław Wyspiański, Witkacy, Aneta Ćwieluch
reżyseria: Aneta Ćwieluch
*
Godz. 19.30 - prezentacje wybranych spektakli dla mieszkańców Horyńca - Zdroju
Godz. 22.00 - spotkanie autorskie z Lesławem Żurkiem
_______________________________________
3 lutego 2018 r., godz. 14.00
Teatr Mariana Bednarka
Fundacja PGE Energia Ciepła - Rybnik
"Kolejka Zusowska - Sen Autora" - Marian Bednarek
reżyseria: Marian Bednarek
*
Kompania Teatralna MAMRO
Białołęcki Ośrodek Kultury - Warszawa
"Niedźwiedź" - Grzegorz Reszka
reżyseria: Grzegorz Reszka
*
Teatr FIETER
Dom Kultury w Ozimku
"Depresja selera" - Filip Bajon, Robert Konowalik
reżyseria: Robert Konowalik
*
TEATR Ecce Homo
Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo - Kielce
"Audycja" - Grzegorz Reszka
reżyseria: Piotr Wawer
*
Teatr PARK
Młodzieżowy Dom Kultury "Bielany" - Warszawa
"Torpeda" - Anatol Stern
reżyseria: Sebastian Słomiński
Godz. 19.30 - prezentacja wybranego spektaklu dla mieszkańców Horyńca - Zdroju
_________________________________
4 lutego 2018 r., godz. 16.00
Gala 39. Biesiady Teatralnej
Uroczyste odczytanie werdyktu jury, wręczenie nagród, prezentacja laureatów Biesiady.