FESTIWALE

XXI edycja (od 01-10-2017 do 22-10-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
1 października (niedziela) - godz. 16.00 i 19.00
"LUDZIE INTELIGENTNI" M. Fayeta
TITO Productions z Warszawy
Reż. Olaf Lubaszenko,
Występują: Renata DANCEWICZ, Iza KUNA, Magdalena STUŻYŃSKA, Mariusz WITKOWSKI, Rafał KRÓLIKOWSKI, Bartłomiej TOPA.
2 października (poniedziałek) - godz. 18.00
"MÓJ MOLIER"
Agencja Artystyczna C.D.N. z Krakowa
monodram w wykonaniu Andrzeja SEWERYNA.
2 października (poniedziałek) - godz. 20.00 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - Spotkanie z Andrzejem Sewerynem.
3 października (wtorek) - godz. 17.00 i 20.00
"ŁYSA ŚPIEWACZKA" E. Ionesco
Teatr NARODOWY z Warszawy
Reż. Maciej Prus,
Występują: Artur ŻMIJEWSKI, Ewa WIŚNIEWSKA, Jacek MIKOŁAJCZAK,
Anna SENIUK, Beata FUDALEJ, Grzegorz KWIECIEŃ.
3 października (wtorek) - godz. 18.30 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Anną Seniuk - autorką książki "Nietypowa baba jestem".
4 października (środa) - godz. 17.00 i 19.30
"NA PEŁNYM MORZU" S. Mrożka
Teatr TM z Warszawy
Reż. Tomasz Mędrzak,
Występują: Agnieszka SITEK, Krzysztof KIERSZNOWSKI, Tomasz MĘDRZAK, Zbigniew BUCZKOWSKI.
5 października (czwartek) - godz. 17.30 i 20.30
"KŁAMSTEWKA" J. DiPietro
Teatr KWADRAT z Warszawy
Reż. Paweł Wawrzecki,
Występują: Paweł WAWRZECKI, Ewa KASPRZYK,
Paweł MAŁASZYŃSKI/ Paweł DOMAGAŁA, Katarzyna GLINKA.
5 października (czwartek) - godz. 19.30 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Pawłem Warzeckim.
6 października (piątek) - godz. 17.00 i 20.30
"DAMA BIJE KRÓLA (SZACH-MAT)" S. Vgla
Teatr CAPITOL z Warszawy
Reż. Andrzej Rozhin,
Występują: Jerzy SCHEJBAL, Jacek KOPCZYŃSKI, Maciej DAMIĘCKI,
Anna GORNOSTAJ, Anna MODRZEJEWSKA.
6 października (piątek) - godz. 19.30 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Anną Gornostaj i Jerzym Schejbalem.
7 października (sobota) - godz. 18.00
Koncert "VOO VOO Symfonicznie"
Wykonawcy: Zespół VOO VOO oraz Sądecka Orkiestra Kameralna pod dyr. Leszka Mieczkowskiego.
8 października (niedziela) - godz.16.00 i 19.00
"KLATKA DLA PTAKÓW" J. Poireta
Teatr GUDEJKO z Warszawy
Reż. Andrzej Strzelecki,
Występują: Tomasz SAPRYK, Marek KALISZUK, Joanna KUROWSKA, Olga KALICKA, Malgorzata RUDZKA, Witold DĘBICKI, Jarosław GAJEWSKI, Wojciech RASZEWSKI.
8 października (niedziela) - godz. 18.00 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Witoldem Dębickim.
9 października (poniedziałek) - godz. 17.30 i 20.00
"PO CO SĄ MATKI?" H. Brooks
Teatr POLONIA z Warszawy
Reż. Robert Gliński,
Występują: Joanna ŻÓŁKOWSKA, Paulina HOLTZ.
9 października (poniedziałek) - godz. 19.00 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Robertem Glińskim.
10 października (wtorek) - godz. 17.00 i 20.00
"BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR" J. Przebindowskiego
AB Production z Warszawy
Reż. Jakub Przebindowski,
Występują: Małgorzata FOREMNIAK, Paweł DELĄG, Sambor CZARNOTA, Martyna KLISZEWSKA.
10 października 10. (wtorek) - godz. 19.00 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Pawłem Delągiem, Samborem Czarnotą i Martyną Kliszewską.
11 października (środa) - godz. 17.00 i 20.00
"GRACE I GLORIA" T. Zieglera
1 PRODUCTION z Warszawy
Reż. Bogdan Augustyniak,
Występują: Stanisława CELIŃSKA, Lucyna MALEC.
15 października (niedziela) - godz. 16.30 - Kościół pw. św. Wawrzyńca w Nowym Sączu - Biegonicach Koncert Papieski - MSZA POLSKA Hadriana Filipa Tabęckiego z tekstami ks. Jana Twardowskiego
Wykonawcy: Sekstet Wokalny, Hadrian Filip TABĘCKI - fortepian, Sądecka Orkiestra Kameralna pod dyr. Leszka MIECZKOWSKIEGO, głos [Krzysztofa KOLBERGERA] nagrany w 1998 roku.
16 października (poniedziałek) - godz. 17.30 i 20.30
"MISERY" S. Kinga
Teatr KWADRAT z Warszawy
Reż. Robert Gliński,
Występują: Ewa WENCEL, Piotr POLK, Marcin PIĘTOWSKI.
17 października (wtorek) - godz. 17.00 i 20.30
"PER PROCURA" N. Simona
Teatr Robotniczy im. B. Barbackiego z Nowego Sącza
Reż. Janusz Michalik
Występują: Julia KACZMARCZYK, Marcin IWAŃSKI, Elwira MICHALSKA,
Janusz MICHALIK, Mieczysław FILIPCZYK, Dorota KACZMARCZYK, Marcin KRÓL,
Beata MICHALIK, Kamil JAKUBOWSKI, Ewa JANUS.
18 października (środa) - godz. 17.00 i 20.30
"SPA, czyli SALON PONĘTNYCH ALTERNATYW" E. Kamińskiego
Teatr KAMIENICA z Warszawy
Reż. Emilian Kamiński,
Występują: Paulina HOLTZ, Agata ZAŁĘCKA, Anna POWIERZA, Rafał SZAŁAJKO,
Piotr LIGIENZA, Jacek ROZENEK, Piotr SKARGA.
19 października (czwartek) - godz. 17.00 i 20.00
"BODO MUSICAL" D. i L. Kujawińskich i D. Taraszkiewicza
Dom Kultury w Rawiczu / Fundacja SKENE PRO ARTE z Warszawy
Reż. Dariusz Taraszkiewicz,
Występują: Dariusz KORDEK, Klaudia BRYZEK, Agnieszka DARKOWSKA,
Małgorzata KAMPA, Natasza LEŚNIAK, Kamil KUROCZKO,
Dariusz TARASZKIEWICZ, Mirosław WOŹNIAK.
19 października (czwartek) - godz. 18.45 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Dariuszem Kordkiem i Dariuszem Taraszkiewiczem.
20 października (piątek) - godz. 17.00 i 20.00
"OSTRA JAZDA" N. Fostera
Teatr KOMEDIA z Warszawy
Reż. Mirosław Połatyński,
Występują: Marta WIERZBICKA, Magdalena WÓJCIK, Mirosław BAKA,
Adam HUTYRA, Przemysław SADOWSKI.
20 października (piątek) - godz. 19.00 - Sala Kameralna MOK
ROZMOWY KAMERALNE - spotkanie z Magdaleną Wójcik i Przemysławem Sadowskim.
22 października (niedziela) - godz. 16.00 i 19.00
"OJCIEC" F. Zellera
Teatr ATENEUM z Warszawy
Reż. Iwona Kempa,
Występują: Marian OPANIA, Magdalena SCHEJBAL, Przemysław BLUSZCZ,
Paulina GAŁĄZKA, Dariusz WNUK, Małgorzata MIKOŁAJCZAK/ Paulina KONDRAK.
Wszystkie spektakle i koncerty (oprócz Koncertu Papieskiego) prezentowane są w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu - Al. Wolności 23.
Sprzedaż biletów w kasie MOK - Al. Wolności 23 - od dnia 5 września br. - codziennie oprócz sobót i niedziel, w godz. 8:00 - 16:00.